כיצד לשנות את גודל השקופית ב- Powerpoint

PowerPoint מאפשר לך לעצב ולהציג את תוכן השקופיות שלך בדרכים שונות. אם ברצונך להדפיס או להציג את שקופיות ה- PowerPoint שלך בגודל גדול יותר או קטן מהממוצע, תוכל לשנות את גדלי השקופיות כך שיתאימו.

שינוי גדלי השקופיות של PowerPoint

ל- PowerPoint שני גדלי שקופיות נפוצים. הראשון, 4: 3, הוא אפשרות טובה אם אתה משתמש בחומרה ישנה יותר כדי להציג את השקופיות שלך. אם אתה מתכנן להציג את מצגת ה- PowerPoint שלך באמצעות מקרן או תצוגה מודרניים, גודל השקופיות 16: 9 אמור להיות הבחירה המועדפת עליך.

כברירת מחדל, PowerPoint יוגדר כברירת מחדל לשקופית הצדדית 16: 9. כדי להדפיס את השקופיות שלך (בגודל מלא, אחת בעמוד), סביר להניח שתצטרך להשתמש בגודל שקופיות מותאם אישית, במקום באחת מהאפשרויות האלה.

מעבר לגודל אחר הוא למרבה המזל תהליך קל - פתח את מצגת ה- PowerPoint שלך כדי להתחיל ואז לחץ על הכרטיסייה "עיצוב" בסרגל הסרטים.

בקטע "התאמה אישית" בלשונית "עיצוב", בחר בלחצן "גודל שקופיות". פעולה זו תציג את שני גדלי השקופיות הנפוצים בתפריט נפתח.

לחץ על האפשרות "רגיל (4: 3)" או "מסך רחב (16: 9)" כדי להחליף את כל שקופיות ה- PowerPoint לגודל זה.

למרבה הצער, לא ניתן להשתמש בגדלי שקופיות מרובים במצגת PowerPoint. בדיוק כאילו היית עושה שקופיות PowerPoint אנכיות, כל שינוי שתבצע בגדלי השקופיות שלך ב- PowerPoint יחול על כל השקופיות.

קשורים: כיצד להפוך את השקופיות לאנכיות ב- PowerPoint

מעבר לגודל שקופיות PowerPoint מותאם אישית

אפשר להשתמש בגודל שקופיות PowerPoint מותאם אישית אם אפשרויות ברירת המחדל 4: 3 או 16: 9 אינן מתאימות. אתה יכול לבחור להשתמש בגודל שקופיות מותאם אישית אם אתה מדפיס שקופיות PowerPoint בגודל מלא באמצעות פריסת עמוד מותאמת אישית, למשל.

לשם כך, בחר עיצוב> גודל שקופיות> גודל שקופיות מותאם אישית כדי להציג את תפריט האפשרויות "גודל שקופיות".

גדלי שקופיות מוגדרים מראש, כגון גדלי נייר A3 או A4, מוצגים בתפריט הנפתח "שקופיות בגודל".

בחר אחת מהאפשרויות המוגדרות מראש אלה, או הגדר את מידות השקופיות שלך באופן ידני באמצעות תיבות האופציה "רוחב" ו"גובה ". משם, לחץ על כפתור "אישור" כדי לשמור.

אם אתה יורד לגודל קטן יותר, PowerPoint ישאל אותך כיצד היא צריכה להתמודד עם כל תוכן שקופיות.

בחר "מקסימום" אם ברצונך שתוכן השקופיות יישאר בקנה מידה דומה, אך עם סיכון שחלק מהתוכן עשוי להיחתך. לחלופין, לחץ על "ודא התאמה" כדי לשנות את גודל התוכן של השקופית לגודלם כדי להתאים לגודל השקופית החדשה מבלי לאבד שום תוכן.

לאחר השמירה, גודל השקופית המותאם אישית שבחרת יוחל באופן מיידי על כל השקופיות שלך, עם שינוי גודל התוכן של השקופית או גזירה כך שתתאים.