כיצד לקבל עזרה ב- Windows 10

ל- Windows 10 יש אפליקציית Get Help מובנית שתציע פתרונות לבעיות ואף תחבר אותך לאדם תומך אנושי. זו רק אחת מאפשרויות התמיכה המובנות של Windows 10.

השתמש באפליקציית "קבל עזרה"

Windows 10 כולל יישום Get Help שיכול לספק פתרונות לבעיות רבות. תמצא אותו בתפריט התחל שלך. לחץ על לחצן התחל, הקלד "קבל עזרה" ולחץ על קיצור הדרך "קבל עזרה" שמופיע או לחץ על Enter. ניתן גם לגלול ברשימת היישומים בצד שמאל של תפריט התחלה וללחוץ על קיצור הדרך "קבל עזרה".

כברירת מחדל, הדבר מחבר אותך ל"סוכן וירטואלי ". הקלד עם מה אתה רוצה תמיכה, וזה ינסה למצוא לך מידע. אתה יכול גם לדלג על החלק הזה ולהקליד משהו כמו "לדבר עם בן אדם" כדי להתחבר לאיש תמיכה של מיקרוסופט.

לחץ על F1 לקבלת עזרה ביישומים רבים

מקש F1 הוא הדרך המסורתית לקבל עזרה. אם אתה מתמקד בשולחן העבודה של Windows והקש על מקש "F1", Windows יבצע חיפוש של בינג אחר "כיצד לקבל עזרה בחלונות 10".

זה לא שימושי במיוחד, אך מקש F1 עדיין יכול להועיל ביישומים רבים אחרים. לדוגמא, לחיצה על F1 ב- Chrome תפתח את אתר התמיכה של Chrome של גוגל. לחיצה על F1 במיקרוסופט אופיס תפתח את אתר התמיכה של אופיס של מיקרוסופט. נסה זאת בכל יישום שבו אתה משתמש.

מצא הגדרות באמצעות תפריט התחל

אנו ממליצים להשתמש בתכונת החיפוש של תפריט התחלה אם אתם מחפשים הגדרה או יישום במיוחד. נניח שאתה צריך להתחבר ל- VPN - אתה יכול פשוט ללחוץ על מקש Windows במקלדת או ללחוץ על כפתור התחל ולהקליד "vpn". תראה מגוון אפשרויות VPN ב- Windows.

נסה את פותר הבעיות המובנה

אם אתה נתקל בבעיה, פותר הבעיות המובנה של Windows 10 עשוי לעזור. כדי למצוא אותם, עבור אל הגדרות> עדכון ואבטחה> פתרון בעיות. לחלופין, חפש "פתרון בעיות" בתפריט התחל ובחר "פתרון בעיות בהגדרות".

Windows עשויה להמליץ ​​לך להפעיל פתרונות בעיות מסוימים כאן, בהתאם למערכת שלך. עם זאת, תוכלו גם לגלול ברשימה וללחוץ על פותר בעיות רלוונטי. לדוגמה, אם יש לך בעיות בהדפסה, גלול מטה ואז לחץ על פותר הבעיות "מדפסת". Windows 10 ינסה למצוא בעיות באופן אוטומטי שעלול לגרום לבעיות הדפסה ולפתור אותן עבורך.

קשורים: כיצד לגרום ל- Windows לפתור בעיות של המחשב שלך עבורך

חפש ברשת

האינטרנט מלא בפתרונות לבעיות - גם כאן ב- How-To Geek וגם באתרים אחרים. פשוט עבור אל מנוע חיפוש כמו גוגל או בינג בדפדפן האינטרנט שלך וחפש את הבעיה שלך כדי למצוא מידע נוסף. היה ספציפי - אם אתה רואה הודעת שגיאה או קוד ספציפי, חפש זאת.

נצל את היתרון מאתרי התמיכה של מיקרוסופט

אתר התמיכה של מיקרוסופט יכול להיות שימושי גם כן. באפשרותך לחפש באתר התמיכה של מיקרוסופט אחר פתרונות לבעיות רבות. ניתן למצוא פתרונות אחרים בפורום הדיונים של קהילת מיקרוסופט. אתה יכול לחפש בקהילה כדי למצוא שאלות ותשובות שאנשים אחרים פרסמו. אתה יכול גם ללחוץ על "שאל שאלה" בראש הדף אם אתה מחובר לשאול את השאלה שלך ולקוות לתשובה מועילה מחבר בקהילה.

זאת רק אפשרות אחת - פתרונות רבים לבעיות ב- Windows, במיוחד בעיות בתוכנות צד שלישי, נמצאים באתרים אחרים. חיפוש אינטרנט רחב יותר לרוב יהיה הרעיון החכם ביותר.

מצא כמה טיפים מועילים

אם אתה רק מחפש טיפים מועילים לשימוש ב- Windows 10 ומידע על תכונות חדשות בעדכונים האחרונים, נסה את אפליקציית הטיפים הכלולה. פתח את תפריט התחל, חפש "טיפים" ולחץ על קיצור הדרך "טיפים" כדי לפתוח אותו. ניתן גם לגלול ברשימה בצד שמאל של תפריט התחל וללחוץ על "טיפים" כדי להפעיל אותה.

אם אינך אוהב את מקש F1 המחפש Bing לעזרה, תוכל להשבית אותו על ידי מיפוי מקש F1 מחדש כדי לתפקד כמפתח אחר. זו הדרך היחידה שמצאנו להשבית את זה. זה לא הפיתרון הטוב ביותר - זה ימנע ממפתח F1 לפעול כמפתח F1 בכל יישום במערכת שלך.