מה כדאי לדעת לפני שקונים מערכת מצלמות אבטחה קווית

מערכות מצלמות אבטחה קוויות הן נחמדות ואמינות בהרבה ממצלמות ה- Wi-Fi, אך ישנם קומץ דברים שכדאי להיות מודעים אליהם לפני שאתם יוצאים לרכוש מערכת מצלמות קווית.

קשורים: מצלמות אבטחה קוויות לעומת מצלמות Wi-Fi: מי צריך לקנות?

בעבר דנו בהבדלים בין מערכת מצלמות אבטחה קווית לבין מצלמת Wi-Fi פשוטה (למי שאולי היה מחליט בין השניים), אך אם כבר החלטת ללכת לחיבור הקווי. מסלול, טוב לדעת למה בדיוק אתה נכנס.

תזדקק לצג, עכבר ומקלדת

מערכות מצלמות אבטחה מגיעות עם תיבת DVR וקומץ מצלמות (ולפעמים הכבלים הדרושים), אך ככל הנראה הן לא יגיעו עם צג, עכבר ומקלדת - כל אלה נדרשים לניהול המערכת ולצפייה בעדכונים. מהמצלמות.

חלק ממערכות מצלמות האבטחה מגיעות עם עכבר, אך רוב המערכות לא יגיעו עם צג, וזה אולי החלק החשוב ביותר בכל ההתקנה.

אלא אם כן יש לך את שלושת הפריטים האלה כבר יושבים, הקפד לחשב את העלות של אלה כאשר אתה הולך לקנות את מערכת המצלמה שלך. היוצא מן הכלל היחיד הוא אם היית מחבר את המצלמות ל- NAS שכבר מנוהל מהמחשב שלך. אז יהיה לך טוב ללכת.

בוא עם תוכנית לנתב את כל הכבלים

מכיוון שהמצלמות צריכות להיות מחוברות ישירות לתיבת ה- DVR, יהיה עליכם להבין בדיוק כיצד תעבירו את הכבלים לביתכם.

סביר להניח שתצטרך להיות יצירתי תלוי היכן תרצה להתקין את המצלמות שלך ואיפה תשתל את תיבת ה- DVR. יתכן מאוד שתצטרך להזין כבלים שתי קומות בתוך קירות ודרך מקומות שכנראה אפילו לא ידעת שקיימים.

בגלל זה, הכינו תוכנית וידעו את הפריסה המדויקת של הבית שלכם. גלה אם נמצא משהו בין הקירות שלך (כמו בידוד או חסימות אש) העלול להפריע לריצת כבלים, ודע באיזה מסלול תעבור את הכבלים לפני שתתחיל בתהליך.

קשורים: כיצד להתקין מערכת מצלמות אבטחה קווית

עם זאת, תזדקקו גם לכלים המתאימים, כמו מקדחת חשמל וקלטת דגי פלדה. הקפד לבדוק את המדריך שלנו להתקנת מערכת מצלמות לקבלת הפרטים כיצד לעשות דבר כזה בעצמך.

היכונו ללכלך את הידיים

אלא אם כן תשלם למישהו שיעשה את העבודה בשבילך, התקנת מערכת מצלמות אבטחה קווית תדרוש ממך ככל הנראה לזחול דרך עליית גג או מרחבי זחילה המפעילים כבלים. זו עבודה לא קלה.

אם יש לך מזל, זה יכול להיות קל כמו פשוט להעביר את הכבלים דרך הרצפה, מעבר למרתף, ומעלה דרך הרצפה בצד השני של הבית, אבל זה התרחיש הטוב ביותר.

סביר להניח שתצטרך לעבור דרך זחילה או עליית גג, שלא יהיו נעימים. אז היו מוכנים לא רק ללכלך את הידיים אלא גם את כל השאר. אה, ותעשה טובה לברכיים שלך עם כמה רפידות ברך טובות.

לחבר אותו לרשת או לא?

יתרון עצום אחד שיש במערכת מצלמות אבטחה קווית הוא שאתה לא צריך לחבר אותה לאינטרנט כדי להשתמש בה - בניגוד לרוב מצלמות ה- Wi-Fi, שדורשות חיבור לאינטרנט בכדי לעשות משהו.

החיסרון במערכת מצלמות מחוץ לרשת, לעומת זאת, הוא שלא תוכל לגשת אליה מרחוק מהטלפון שלך אם אתה מחוץ לבית. במקום זאת, תוכל להציג ולנהל רק את מערכת המצלמה שלך מתיבת ה- DVR ומהצג והציוד ההיקפי המחוברים.

זה כנראה לא עסקה ענקית עבור רוב האנשים, ויש טענה כי בטוח יותר לשמור על זה מהאינטרנט. עם זאת, אם אתה רוצה להיות מסוגל להציג את העדכונים מרחוק, תרצה לחבר אותו לרשת שלך.