כיצד לשנות את צבע וגודל מצביע העכבר ב- Windows 10

Windows 10 מאפשר כעת להגדיל את גודל סמן העכבר ולשנות את צבעו. רוצה במקום זאת סמן עכבר שחור? אתה יכול לבחור בזה! רוצה סמן אדום ענק שיותר קל לראות? אתה יכול לבחור גם בזה!

תכונה זו נוספה ל- Windows בעדכון מאי 2019. תמיד ניתן היה להתאים אישית את נושא סמן העכבר, אך כעת תוכלו לעשות זאת מבלי להתקין ערכות מצביע מותאמות אישית.

כדי למצוא אפשרות זו, עבור אל הגדרות> קלות גישה> סמן ומצביע. (אתה יכול ללחוץ על Windows + I כדי לפתוח את יישום ההגדרות במהירות.)

כדי לשנות את גודל המצביע, גרור את המחוון תחת "שנה את גודל המצביע". כברירת מחדל, מצביע העכבר מוגדר ל- 1 - הגודל הקטן ביותר. ניתן לבחור בגודל שבין 1 ל -15 (שהוא גדול מאוד ).

בחר צבע חדש בקטע "שנה צבע מצביע". יש כאן ארבע אפשרויות: לבן עם גבול שחור (ברירת המחדל), שחור עם גבול לבן, הפוך (למשל, שחור על רקע לבן או לבן על רקע שחור), או הצבע שבחרת עם גבול שחור.

אם תבחר באפשרות הצבע, סמן ירוק ליים הוא ברירת המחדל. עם זאת, אתה יכול לבחור כל צבע שאתה אוהב. בחלונית "הצבעות המצביע המוצעות" שמופיע, בחר "בחר צבע מצביע מותאם אישית", ואז בחר את הצבע הרצוי.

זהו זה! אם אי פעם תרצה לשנות את סמן העכבר שלך, פשוט חזור לכאן.

מחלונית ההגדרות הזו, תוכלו גם להפוך את סמן הזנת הטקסט לעבה יותר כך שיהיה קל יותר לראות אותו בעת ההקלדה. אם יש לך מחשב עם מסך מגע, אתה יכול גם לשלוט על המשוב למגע חזותי שמופיע בעת הקשה על המסך.

קשורים: כל מה שחדש בעדכון Windows 10 במאי 2019, זמין כעת