כיצד להפוך את שורת המשימות של Windows 10 לשקופה יותר

ניתן להגדיר את שורת המשימות ב- Windows 10, ו- Windows 10 כבר כולל אפשרות בהגדרות ההתאמה האישית שלה כדי להפוך את שורת המשימות לשקופה. אבל, עם מעט קסמים של הרישום, אתה יכול לאפשר הגדרה שנותנת לשורת המשימות רמת שקיפות גבוהה עוד יותר.

הפוך את שורת המשימות של Windows 10 לשקופה יותר על ידי עריכת הרישום

כדי להפוך את שורת המשימות של Windows 10 לשקופה יותר, אתה רק צריך לבצע התאמה להגדרה אחת ברישום Windows.

קשורים: ללמוד להשתמש בעורך הרישום כמו מקצוען

אזהרה סטנדרטית: עורך הרישום הוא כלי רב עוצמה ושימוש לרעה בו יכול להפוך את המערכת שלך לבלתי יציבה או אפילו בלתי פעילה. זה פריצה די פשוטה וכל עוד אתה מקפיד על ההוראות, לא אמורות להיות לך שום בעיות. עם זאת, אם מעולם לא עבדת איתו בעבר, שקול לקרוא כיצד להשתמש בעורך הרישום לפני שתתחיל. ובהחלט גבה את הרישום (ואת המחשב שלך!) לפני שתבצע שינויים.

קשורים: כיצד להתאים אישית את שורת המשימות ב- Windows 10

פתח את עורך הרישום על ידי לחיצה על התחל והקלדת "regedit". לחץ על Enter כדי לפתוח את עורך הרישום ולתת לו הרשאה לבצע שינויים במחשב האישי שלך.

בעורך הרישום, השתמש בסרגל הצד השמאלי כדי לנווט למפתח הבא:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced

לאחר מכן, אתה תיצור ערך חדש בתוך Advancedמפתח המשנה. לחץ לחיצה ימנית על Advancedמפתח המשנה ובחר חדש> ערך DWORD (32 סיביות). תן שם לערך החדש UseOLEDTaskbarTransparency.

כעת לחץ לחיצה כפולה על UseOLEDTaskbarTransparencyהערך החדש בחלונית הימנית כדי לפתוח את דף המאפיינים שלו. בתיבה "נתוני ערך", שנה את הערך ל- 1 ואז לחץ על אישור.

לאחר ביצוע השינוי, תוכל לסגור את עורך הרישום. כדי שהשינוי ייכנס לתוקף, באפשרותך להפעיל מחדש את המחשב שלך או לפתוח את הכרטיסייה צבע בהגדרות ההתאמה האישית שלך (Windows + I> התאמה אישית> צבע) ולהחליף ולחזור על אחת מההגדרות בסעיף "בחר צבע סעיף.

להלן תוכל לראות השוואה בין הגדרת השקיפות הרגילה לבין הגדרת השקיפות הגבוהה שהגדרת זה עתה ברישום.

אם אתה רוצה לבטל את הגדרת השקיפות הגבוהה, פשוט חזור לרישום והגדר את UseOLEDTaskbarTransparencyהערך ל- 0 או מחק את הערך לחלוטין. לאחר מכן יהיה עליך להפעיל מחדש את Windows או להחליף שוב אחת מהגדרות הצבע בכדי לאלץ את השינוי.

הורד את פריצות הרישום שלנו בלחיצה אחת

אם לא מתחשק לכם לצלול לתוך הרישום בעצמכם, יצרנו כמה פריצות רישום בהן תוכלו להשתמש. הפריצה "אפשר שקיפות בשורת המשימות גבוהה" יוצרת את UseOLEDTaskbarTransparencyהערך ומגדירה אותו 1. הגרזן "שחזר ברירת מחדל של שקיפות המשימות" מחזיר את הערך ל 0. שני הפריצות כלולות בקובץ ה- ZIP הבא. לחץ פעמיים על זה שבו ברצונך להשתמש ולחץ דרך ההנחיות. לאחר החלת הפריצה הרצויה, הפעל מחדש את המחשב או החלף אחת מהגדרות הצבע בכדי לאלץ את השינוי.

פריצות שקיפות בשורת המשימות

קשורים: כיצד ליצור פריצות רישום עבור Windows משלך

פריצות אלה הן למעשה רק Explorerמפתח המשנה, מופשטות UseOLEDTaskbarTransparencyלערך עליו דיברנו בפרק הקודם ואז מיוצאות לקובץ .REG. הפעלת אחד מהפריצות מגדיר את הערך למספר המתאים. ואם אתה נהנה להתעסק עם הרישום, כדאי לקחת את הזמן ללמוד כיצד ליצור פריצות רישום משלך.

וזה הכל. אם אתה מעדיף רמה גבוהה יותר של שקיפות בשורת המשימות של Windows 10, פריצת הרישום הפשוטה למדי היא כל מה שאתה צריך.