כיצד להדפיס דפי אינטרנט ללא מודעות ובלאגן אחר

מאמרים באינטרנט מגיעים עם פרסומות ובלאגן אחר. אם אתה מדפיס אותם, לעתים קרובות אתה מקבל את כל הזבל הזה. אך תוכל לחתוך את המודעות ואלמנטים זרים אחרים באמצעות תכונה המובנית בדפדפן האינטרנט שלך.

אנו ממליצים להשתמש ב"מצב קריאה "בדפדפני האינטרנט כדי למנוע זאת. במצב קריאה, דפדפן האינטרנט שלך יוצר תצוגה מיוחדת עם הטקסט ותמונות חשובות בלבד. אך מצב זה אינו מיועד רק לקריאה - ניתן גם להדפיס ממנו ולקבל עותק קשיח טוב יותר ויעיל יותר. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את מצב הקריאה של דפדפן האינטרנט לפני הדפסת המאמר. כך:

  • Google Chrome : ל- Chrome יש מצב קורא מוסתר שתוכל להפעיל. לאחר שתעשה זאת, לחץ על תפריט> מזק עמוד. אם אינך רוצה להתעסק עם דגלים מוסתרים, אנו ממליצים לפתוח את דף האינטרנט בדפדפן אחר ולהדפיס אותו משם.

  • Mozilla Firefox : לחץ על הלחצן "החלף תצוגת קורא" בצורת המאמר בסרגל הכתובות או לחץ על F9.

  • Microsoft Edge : לחץ על סמל "תצוגת הקריאה" בצורת הספר בשורת הכתובת או הקש Ctrl + Shift + R.

  • Apple Safari : לחץ על סמל "הקורא" בצד שמאל של סרגל הכתובות. זה נראה כמו כמה שורות טקסט. ניתן גם ללחוץ על Cmd + Shift + R.

לאחר הפעלת מצב קריאה בדפדפן שלך, פתח את תפריטו ולחץ על "הדפס", בדיוק כרגיל. זה מדפיס את הגרסה היעילה והמינימלית יותר של דף האינטרנט. גרסה מקוצרת זו מופיעה גם בחלון התצוגה המקדימה של ההדפסה.

אם אתה מנסה להדפיס דף אינטרנט שאינו מאמר, סמל תצוגת הקורא לא מופיע או אפור. הסיבה לכך היא שמצב הקריאה פועל רק עם מאמרים ברשת, מכיוון שהדפדפן שלך יכול להסיר אותם באופן אוטומטי.

קשורים: כיצד להשתמש במצב הקורא הנסתר של Google Chrome