כיצד להתקין את עדכון אוקטובר 2020 של Windows 10 (20H2)

עדכון אוקטובר 2020 של Windows 10 (20H2) פורסם ב -20 באוקטובר 2020 - בערך. כרגיל, מיקרוסופט מריצה את העדכון לאט למספרים קטנים של מחשבים בכל פעם ומאפשרת לאנשים לבחור להתקין אותו ולראות איך זה עובד על המחשבים האישיים שלהם.

אם אינך ממהר, אנו ממליצים לך לחכות עד ש- Windows Update יציע את העדכון באופן אוטומטי למחשב האישי שלך. זה מבטיח שהעדכון יהיה יציב ככל האפשר לפני שתקבל אותו. הנה הרשימה הרשמית של מיקרוסופט עם הבעיות הידועות הנוכחיות עם העדכון.

כיצד להשיג את העדכון מ- Windows Update

החל מה -20 באוקטובר 2020, מיקרוסופט אומרת שעדכון זה יופיע ב- Windows Update - עבור מכשירים מסוימים.

כדי למצוא אותו, עבור אל הגדרות> עדכון ואבטחה> Windows Update. לחץ על "בדוק אם קיימים עדכונים".

אם העדכון זמין, תראה הודעה שאומרת כך ותוכל ללחוץ על "הורד והתקן" כדי להתקין אותו. Windows יוריד את העדכון. לאחר השלמת ההורדה, Windows יודיע על כך ותוכל לבחור את הזמן שברצונך לסיים את ההתקנה ולהפעיל מחדש את המחשב.

אם אינך רואה את העדכון, ייתכן שיהיה עליך להמתין עוד זמן - Windows ממצה "אמצעי הגנה" על מכשירים עם בעיות תאימות כדי שלא יתקנו את העדכון עד לתיקון הבעיות.

קשורים: מה חדש בעדכון של Windows 10 באוקטובר 2020 (20H2), זמין כעת

כיצד לאלץ שדרוג לעדכון אוקטובר 2020

מיקרוסופט ממליצה להמתין עד ש- Windows Update יציע את העדכון במחשב האישי שלך. אם אינך רואה את העדכון, יתכן כי במחשב שלך יש בעיית תאימות שיש לתקן לפני התקנת העדכון.

אבל אם בכל זאת תרצו להתקין את העדכון, זו בחירה שתוכלו לעשות.

אזהרה : אנו ממליצים שלא לעשות זאת מכיוון שאתה מדלג על חלק מתהליך הבדיקה. אתה עלול להיתקל באגים או בעיות אחרות.

כדי לדלג על תהליך ההשקה ההדרגתי של מיקרוסופט, בקר בדף הורדת Windows 10 של מיקרוסופט. לחץ על "הורד עכשיו" כדי להוריד את Assistant Update ולהפעיל את קובץ ה- EXE שהורדת.

תראה הודעה המודיעה לך איזו גירסה של Windows 10 אתה מריץ. זה יגיד שהגירסה האחרונה של Windows 10 היא גרסה 2009, שהיא עדכון אוקטובר 2020.

כדי להמשיך בעדכון, לחץ על "עדכן כעת" כדי להתקין אותו. פעולה זו מדלגת על כל "מחזיק" Windows Update שעשוי למנוע את שדרוג המחשב האישי שלך. זה יוריד את העדכון ובסופו של דבר יבקש ממך להפעיל מחדש את המחשב האישי שלך.

אם אתה נתקל בבעיה, תוכל לחזור לגירסה הישנה של Windows 10 דרך הגדרות> עדכון ואבטחה> שחזור. עם זאת, עליכם לעשות זאת בעשרת הימים הראשונים לאחר התקנת העדכון. כך תסיר את ההתקנה של עדכון אוקטובר 2020 - או כל עדכון גדול אחר של Windows 10.

קשורים: כיצד להסיר את התקנת עדכון אוקטובר 2020 של Windows 10