כיצד לתקן את באג הטפט השחור ב- Windows 7

מיקרוסופט כבר לא מעדכנת את חלונות 7, אך יש בעיה: בעדכון האחרון של חלונות 7, שפורסם ב -14 בינואר, מיקרוסופט הציגה באג שיכול להחליף את טפט שולחן העבודה שלכם במסך שחור ריק.

כפי ששמה לב המחשב המסתכל, מיקרוסופט אומרת כי הבאג הזה יתוקן - אך רק עבור ארגונים שמשלמים עבור עדכוני אבטחה מורחבים. אם אתה משתמש ביתי, מיקרוסופט כנראה לא תתקן עבורך את הבאג הזה. אתה ברשות עצמך. משתמשים ביתיים אינם יכולים אפילו לשלם עבור עדכוני אבטחה מורחבים. למרבה המזל, יש דרך להימנע מהבאג.

עדכון : מיקרוסופט שינתה את דעתה. החברה פרסמה עדכון לתיקון הבעיה ב- 7 בפברואר 2020. תוכל להוריד את KB4539602 ממיקרוסופט כדי לתקן את הבאג הזה במחשב Windows 7 שלך.

אין לך את Windows 7 "למתוח" את הטפט שלך

הבאג נמצא באפשרות הטפטים "מתיחה". כדי להימנע מבאג הטפט השחור, תוכל לבחור באפשרות חלופית כמו "מילוי", "התאמה", "אריח" או "מרכז".

לשם כך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על רקע שולחן העבודה שלך ובחר "התאמה אישית". לחץ על "רקע שולחן עבודה" ואז בחר אפשרות חלופית מהתיבה הנפתחת. בחר כל דבר למעט "מתיחה".

אתה יכול גם פשוט לבחור טפט שולחן עבודה שתואם את רזולוציית המסך שלך. זו האפשרות הטובה ביותר לאיכות תמונה, מכיוון שתקבל תמונה בגודל מתאים למסך שלך. זה לא יימתח ויפוצץ.

לדוגמה, אם יש לך תצוגה של 1920 × 1080, חפש רקע שולחן עבודה עם הממדים האלה. לחץ לחיצה ימנית על שולחן העבודה שלך ובחר "רזולוציית מסך" כדי להציג את רזולוציית המסך הנוכחית שלך.

אם אתה מעדיף למתוח את תמונת הרקע שבחרת, תוכל לפתוח את טפט שולחן העבודה המועדף עליך בעורך תמונות לפי בחירתך. אפילו Microsoft Paint, הכלול ב- Windows 7, עובד.

שנה את גודל התמונה כך שתתאים לרזולוציית המסך הנוכחית שלך ושמור אותה. הגדר את התמונה החדשה שהגודל השתנה כרקע שולחן העבודה שלך. חלונות 7 לא ימתח אותו, כך שהוא יעבוד כרגיל ולא תראה רקע שחור ריק במקום.

קשורים: חלונות 7 מתים היום: הנה מה שאתה צריך לדעת

אל תסיר את התקנת עדכון הבאגי

אנו לא ממליצים להסיר את ההתקנה של עדכון KB4534310 באגי. עדכון זה מכיל תיקוני אבטחה חשובים עבור Windows 7. עדיף לעקוף את הבאג הזה מאשר ללכת ללא תיקוני האבטחה החשובים.

כל עוד תימנע מאופציית "מתיחה", לא תחווה את באג הטפטים השחור. מתיחות זה רע לאיכות התמונה, בכל מקרה.

ב- Windows 7, טפט שחור יכול להיות גם תוצאה של שימוש בעותק של Windows 7 שהוא "לא אמיתי".

אם Windows 7 לא יכול להפעיל עם מיקרוסופט, Windows לעתים קרובות תחזיר את רקע שולחן העבודה שלך לתמונה שחורה ריקה. במצב זה תראה גם הודעה "עותק זה של Windows אינו אמיתי" מופיעה על הטפט השחור בפינה השמאלית התחתונה של המסך, מעל אזור ההודעות של שורת המשימות.

קשורים: כיצד פועלת הפעלת Windows?