להלן חמש חלופות ל- iTunes 10 לניהול קל של ה- iPod שלך

כשאתה חושב על iTunes, אתה עשוי לחשוב על תוכנה מגושמת, איטית ומנופחת שלא תמיד הכי קלה לשימוש. אם אתה מחפש משהו שמאפשר לך לנהל תוכן iPod קל יותר, היום אנו בוחנים כמה אלטרנטיבות בחינם ומסחריות.

אפילו עם המהדורה האחרונה של iTunes 10, המהירות והביצועים לא טופלו בצורה משמעותית. יש לנו כמה טיפים כדי לגרום ל- iTunes לרוץ מהר יותר, אבל אם אתה חנון שרוצה כמה שפחות לעשות עם iTunes, נבחן כמה חלופות איכותיות.

מנהל CopyTrans

זו אפליקציה חינמית שתאפשר לך להעביר את השירים מהמחשב שלך ל- iPod, iPod Touch או iPhone מהקופסה. לאחר התקנה מהירה וקלה, הוא יופעל ומוכן לחיבור ה- iPod, ה- iPod Touch / iPhone שלך.

הצלחנו להוסיף רשימות השמעה למנהל CopyTrans ולסנכרן אותם עם ה- iPod. באפשרותך להוסיף ולמחוק מוסיקה, קטעי וידאו, פודקאסטים ועוד. זה קל משקל ועובד נחמד לניהול אוסף המוסיקה שלך ללא iTunes. אתה יכול גם להאזין למוזיקה דרך המחשב שלך עם מכשיר ה- iPod או ה- iOS המחובר לחשמל.

הם מציעים גם גרסה עצמאית שתוכל להשתמש בה ב- iPod שלך ולהאזין למוזיקה שלך בכל מחשב מבלי שתצטרך לאשר אותה באמצעות iTunes.

הורד את מנהל CopyTrans

Foobar2000

Foobar2000 הוא מועדף אישי מכיוון שהוא קל על משאבי המערכת והוא שחקן הניתן להתאמה אישית לחלוטין. כדי שזה יעבוד עם ה- iPod שלך תצטרך להתקין כמה רכיבים בחינם כדי שיסנכרן אותו, אבל ברגע שאתה עושה את זה זה עובד טוב מאוד. שני הרכיבים הדרושים לך הם ה- iPod Manager ו- Nero AAC Codec.

לקבלת צעד אחר צעד מלא ... עיין במאמר שלנו כיצד להשתמש ב- iPod שלך עם Foobar2000.

MediaMonkey

אלטרנטיבה טובה נוספת היא גרסת התקן החינמית של MediaMonkey או גרסת הזהב המחייבת רישיון. זה מאפשר לך לנהל את ה- iPod שלך מהקופסה ללא תוספות נוספות וישמיע מספר גדול של פורמטים של מוסיקה, כולל FLAC, MP3, APE, AAC, ועוד.

לקבלת מידע נוסף, עיין במאמר שלנו על השימוש ב- Media Monkey כחלופת iTunes לניהול ה- iPod שלך.

זָמִיר

Songbird עבר למעשה דרך ארוכה בהתפתחותו, ואם תשאיר את ברירות המחדל במהלך ההתקנה, הוא יעבוד גם עם ה- iPod שלך מחוץ לקופסה. במהלך ההתקנה הקפד לייבא את ספריית iTunes שלך.

עכשיו אתה יכול לבחור לסנכרן באופן אוטומטי את כל המוסיקה או לסנכרן את רשימות ההשמעה שנבחרו באופן ידני.

אתה יכול פשוט לגרור ולשחרר שירים מאוסף המוסיקה שלך גם ל- iPod שלך.

הוא כולל גם הרבה תכונות מגניבות אחרות, כולל עורות שונים או "נוצות" כפי ש- Songbird מכנה אותם. יחד עם תוספים רבים לשיפור חוויית המוסיקה שלך.

SharePod

SharePod הוא כלי שימושי המאפשר לך להעביר מוסיקה ווידאו מה- iPod, ה- iPod Touch או ה- iPhone למחשב האישי שלך ולהיפך.

הדגש את השירים שברצונך להעתיק למחשב שלך ולחץ על העתק למחשב בסרגל הניווט. ואז בחר מיקום בכונן הקשיח, החליט איך אתה רוצה שהמוזיקה תיראה, ותוכל לייבא רצועות ל- iTunes אם תרצה.

SharePod אינו דורש התקנה כדי שתוכל להריץ אותו מכונן אגודל שתמיד שימושי. לאחר שהמנגינות שלך יועתקו, תוכל להזיז אותן לאן שאתה רוצה.

יש לו נגן מדיה פשוט, כך שתוכל לנגן את השירים שלך גם מה- iPod שלך.

אזהרה אחת ששמנו לב היא כשניסינו להעתיק מדיה ל- iPod Touch שמריץ iOS 4.1 קיבלנו את השגיאה הבאה. זהו פרויקט שנמצא בפיתוח מתמיד, כך שהנושא יתוקן ככל הנראה במהדורות עתידיות. לא היה לנו iPod שאינו iOS לבדיקה, אבל אם הצלחתם במכשיר הדגם Nano, Shuffle או הדור הישן, ספרו לנו בתגובות.

תוכנה מסחרית

כמו כן סקרנו כמה אפליקציות מסחריות שיעזרו לך לנהל את נתוני ה- iPod שלך ללא iTunes. החל מ- TouchCopy 09 שעובד ב- Mac ובמחשב ובואו תשתמשו ב- iPod שלכם ככונן קשיח.

כלי עזר שימושי נוסף לניהול וניקוי אוסף iTunes מבולגן הוא TuneUp Media, שיש לו גרסה מוגבלת בחינם וגם שירות שנתי וזהב.

זה ממש מצער שאנחנו צריכים למצוא חלופות אחרות ל- iTunes כדי לנהל טוב יותר את המוסיקה באייפוד שלנו. עם כניסת iTunes 10 קיווינו שתהיה יכולת סנכרון אלחוטית וממשק יעיל. זה לא היה המקרה, ואפשר לקרוא ל- iTunes 10 לאותה פיסת תוכנה מנופחת שהייתה תמיד. אם ברצונך להפוך את iTunes 10 למעט יותר קל, עיין במדריך שלב אחר שלב להתקנת iTunes ללא תוכנות נפח נוספות.

כמו כן, הקפד לבדוק את המדריך הלא רשמי של Ed Bott להתקנת iTunes 10 ללא תוכנות נפח.

אם אתה רוצה להישאר עם iTunes לגישה לחנות iTunes ותכונות אחרות כמו שיתוף ביתי, עיין במאמר שלנו על דרכים להפוך את iTunes לרוץ מהר יותר. באמצעות חלופות שונות, תוכל להסתדר עם שימוש מועט ככל האפשר ב- iTunes לדברים כמו עדכונים, וחנות iTunes. כמובן שאם יש לך מכשיר iOS, תוכל לגשת להרבה ממנו ישירות מהמכשיר שלך.

בעוד שהאפליקציות שסיקרנו כאן עושות עבודה טובה בניהול ה- iPod שלך, יש שם הרבה יישומים אחרים שלא כיסינו כאן. מה אתה לוקח? האם אתה חולה על iTunes ומחפש אלטרנטיבה? השאירו לנו תגובה והודיעו לנו במה אתם משתמשים.