הצגה ומחיקה של סיסמאות שמורות בפיירפוקס

Firefox מאפשר לך לאחסן שמות משתמש וסיסמאות לאתרים באופן מאובטח במנהל הסיסמאות שלו. כשאתה מבקר שוב באחד מאתרי האינטרנט, Firefox ממלא באופן אוטומטי את שם המשתמש והסיסמה כדי להתחבר.

אם אתה צריך לברר מה הסיסמה שלך לאתר ספציפי שעבורו שמרת את פרטי הכניסה שלך, תוכל לעשות זאת בקלות. כדי להציג את הסיסמאות השמורות שלך ב- Firefox, בחר אפשרויות מתפריט Firefox.

הערה: באפשרותך לפתוח את תיבת הדו-שיח אפשרויות על ידי בחירה באפשרויות בתפריט הראשי של Firefox או בתפריט המשנה.

בתיבת הדו-שיח אפשרויות, לחץ על לחצן האבטחה בחלקו העליון. בתיבה סיסמאות, לחץ על סיסמאות שמורות.

תיבת הדו-שיח סיסמאות שמורות מציגה כל אתר ששמרת עבורו את שם המשתמש והסיסמה שלך, ומציגה את שמות המשתמש. הסיסמאות מוסתרות כברירת מחדל. כדי להציג את הסיסמאות, לחץ על הצג סיסמאות.

תיבת דו-שיח לאישור מוצגת כדי לוודא שברצונך להציג את הסיסמאות שלך. לחץ על כן אם אתה עדיין רוצה להציג את הסיסמאות שלך.

מוצגת עמודת סיסמא וכל הסיסמאות שלך מוצגות. מומלץ לוודא שאף אחד לא מסתתר בקרבתך מכיוון שהסיסמאות מוצגות בטקסט רגיל בתיבת הדו-שיח.

למחיקת סיסמה ממנהל הסיסמאות, בחרו באתר המתאים ולחצו על הסר. כדי למחוק את כל הסיסמאות שלך, לחץ על הסר הכל. כדי להסתיר את הסיסמאות שלך שוב, לחץ על הסתר סיסמאות.

הערה: באפשרותך לחפש אתר ספציפי באמצעות תיבת החיפוש. תוך כדי הקלדת מונח החיפוש, התוצאות מוצגות בתיבת הרשימה. כדי לנקות את החיפוש ולפרט את כל האתרים, לחץ על כפתור X.

אם אתה מתכוון להשתמש במנהל הסיסמאות של Firefox, אנו ממליצים בחום להחיל סיסמת ראשי על שמות המשתמש והסיסמאות המאוחסנים שלך. ללא סיסמת מאסטר, אם מישהו מקבל גישה לחשבונך, הוא יכול לפתוח בקלות את מנהל הסיסמאות ולהציג את הסיסמאות שלך. כדי להוסיף סיסמת מאסטר, פתח שוב את תיבת הדו-שיח אפשרויות ובחר בתיבת הסימון השתמש בסיסמת בסיס.

תיבת הדו-שיח Change Master Password נפתחת. הזן סיסמת אב בתיבה הזן סיסמה חדשה ושוב בתיבה ערוך סיסמה מחדש. לחץ על אישור.

לחץ על אישור כדי לסגור את ההודעה המודיעה לך כי סיסמת האב שלך שונתה בהצלחה.

אם ברצונך לשנות את סיסמת המאסטר שלך בעתיד, לחץ על שנה סיסמת מאסטר במסך האבטחה בתיבת הדו-שיח אפשרויות. כדי לסגור את תיבת הדו-שיח אפשרויות ולשמור את השינויים, לחץ על אישור.

כעת, כאשר תלחץ על סיסמאות שמורות בתיבת הדו-שיח אפשרויות כדי להציג את הסיסמאות שלך, עליך להזין תחילה את סיסמת המאסטר שלך.

אתרים מסוימים אינם מאפשרים שמירה של שמות משתמש וסיסמאות, ולכן מנהל הסיסמאות של Firefox לא יעבוד עם אתרים אלה. כמו כן, אתרים מסוימים מספקים אפשרות, בצורת תיבת סימון, המאפשרת להישאר מחוברים לאתר זה. זוהי פונקציה עצמאית של האתר ועובדת בין אם שמרת את פרטי הכניסה שלך לאתר זה ב- Firefox ובין אם לא.