העדכון החדש של Windows 10 מוחק שוב קבצים של אנשים

מיקרוסופט פרסמה בשבוע שעבר עדכון אבטחה באגי עבור Windows 10. חלק ממשתמשי Windows מדווחים שכל הקבצים על שולחן העבודה שלהם נמחקו. הנה כל מה שאתה צריך לדעת, כולל כיצד לתקן את הבאג ולקבל את הקבצים שלך בחזרה.

למרבה המזל, קבצים אלה לא נמחקים בפועל. העדכון פשוט העביר אותם לתיקיה של חשבון משתמש אחר. זה טוב יותר מהזמן שמיקרוסופט ממש מחקה קבצי אנשים עם עדכון אוקטובר 2018.

עדכון : חלק ממשתמשי Windows 10 דיווחו כי העדכון מחק לחלוטין את הקבצים שלהם.

מדוע הבאג מופיע למחיקת קבצים

יש אנשים שמדווחים שקבצי שולחן העבודה שלהם "נמחקים" לאחר התקנת העדכון. שורות המשימות ותפריטי ההתחלה מאופסים גם הם להגדרות ברירת המחדל.

עם זאת, נראה כי קבצים אלה לא נמחקו בפועל ועדיין קיימים במחשב האישי שלך. אתה יכול להחזיר אותם.

נראה כי קבצים נמחקים מכיוון ש- Windows 10 מחתימה אנשים מסוימים לפרופיל משתמש אחר לאחר התקנת העדכון. כפי שאמר זאת לורנס אברמס של המחשבת המסתמנת, נראה כי חלונות 10 "טוען פרופיל זמני שישמש בתהליך העדכון ולא מצליח לשחזר את פרופיל המשתמש בסיום."

מיקרוסופט אמרה ל- Bleeping Computer שהיא מודעת לנושא ב- 12. בפברואר. וודי ליאונרד דיווח על כך עבור Computerworld ב- 13. בפברואר. ב- 17 בפברואר, Windows Latest כתב כי מספר עובדי התמיכה של מיקרוסופט אמרו כי מהנדסי מיקרוסופט עובדים על תיקונה. אנחנו לא יודעים בוודאות מה גורם לבעיה בחלק מהמחשבים ולא אצל אחרים.

האשימו את עדכון האבטחה KB4532693

עדכון הבאגי הוא KB4532693, שמיקרוסופט פרסמה עבור Windows 10 ב -11 בפברואר 2020. Windows Update יתקין אותו אוטומטית במחשב האישי שלך. אם אתה משתמש ב- Windows 10, סביר להניח שכבר התקנת אותו.

התקנו את העדכון הזה בכמה מחשבים ולא נתקלנו בבאג. אם המחשב שלך כבר התקין את העדכון ואתה לא חווה את הבאג, אינך צריך להסיר את ההתקנה של העדכון או לבצע שום פעולה. נראה כי הבאג מתרחש במהלך תהליך ההתקנה של העדכון.

כיצד להסיר את ההתקנה של העדכון ולקבל את הקבצים בחזרה

אם נתקלת בבאג, יש דרך אחת פשוטה לתקן אותו ולקבל את הקבצים שלך בחזרה: הסר את ההתקנה של העדכון שגרם לבעיה. כמה ממשתמשי Windows דיווחו שזה פתר להם את הבעיה.

כדי להסיר התקנה של עדכון, עבור אל הגדרות> עדכון ואבטחה> Windows Update> הצג היסטוריית עדכונים> הסר התקנת עדכונים.

תוכל גם לדפדף ללוח הבקרה> תוכניות> הצג עדכונים מותקנים. שני הרצפים לוקחים אותך לאותו חלון.

העתק והדבק את "KB4532693" (ללא מרכאות) בתיבת החיפוש בפינה השמאלית העליונה של רשימת העדכונים ולחץ על Enter.

תראה "עדכון עבור Microsoft Windows (KB4532693)" מופיע ברשימה אם התקנת עדכון הבאגי. לחץ עליו ואז לחץ על "הסר התקנה".

הפעל מחדש את המחשב לאחר הסרת ההתקנה של העדכון. היכנס כרגיל והמחשב האישי שלך אמור לתפקד כרגיל.

אם זה לא עובד מסיבה כלשהי, תוכל גם לעבור אל C: \ Users \ בסייר הקבצים. סביר להניח שתראה ששמה של תיקיית פרופיל המשתמש הראשי שלך. לדוגמה, אם תיקיית המשתמש שלך היא בדרך כלל "C: \ Users \ Chris", ייתכן שתראה תיקייה "C: \ Users \ Chris.bak" או "C: \ Users \ Chris.000". אתה יכול לפתוח את התיקיה ששמה שונה כדי למצוא את כל הקבצים שלך.

עובדי התמיכה של מיקרוסופט אמרו ל- Windows Latest שהם הצליחו לפתור את הבעיה עבור אנשים מסוימים על ידי יצירת חשבון משתמש מקומי חדש והעברת הקבצים מתיקיית חשבון המשתמש הישנה לתיקיה החדשה.

עם זאת, אנו ממליצים פשוט להסיר את עדכון הבאגי. זה הרבה יותר קל ולפי הדיווחים יתקן גם את הבעיה. ככל הנראה מיקרוסופט תשחרר מחדש את העדכון בעתיד כאשר הבעיה תיפתר.

עדכון אחרון נוסף גורם גם לבעיות

זהו רק אחד מכמה באגים בעדכוני פברואר 2020. מיקרוסופט שלפה את KB4524244 משרתיה בשבוע שעבר לאחר שהעדכון גרם לבעיות שונות בחלק מהמחשבים, כולל שבירת התכונה "אפס את המחשב הזה".

למרבה הצער, מיקרוסופט עדיין לא משכה את העדכון KB4532693 שמעביר את קבצי האנשים. מיקרוסופט אפילו לא רשמה בעיה זו בדף ה"בעיות הידועות "של Windows 10, אשר אמור לרשום בעיות ידועות כמו אלה יחד עם התיקונים המתוכננים.

בחדשות חדשות נוספות על עדכוני באגים, מיקרוסופט לפחות תיקנה את באג הטפטים השחור שהציגה עם מה שהיה אמור להיות תיקון האבטחה הסופי של Windows 7.

בתחילה, מיקרוסופט אמרה שרק מאורגנים בחוזי עדכוני אבטחה מורחבים בתשלום יקבלו תיקון עבור הבאג. כל השאר, כולל כל המשתמשים הביתיים, יצטרכו להתמודד עם זה. לאחר מכן שינתה מיקרוסופט מסלול והפכה את העדכון לרשות כולם.