כיצד EQ ולערבב את המיקרופון שלך ללא חומרה כלשהי

ציוד שמע יכול להיות יקר. מערבלי שמע, המשמשים לאיזון ושמע EQ, יכולים לעלות בקלות מאות דולרים, ולמרות שהם נחמדים מאוד לשולחן העבודה, תוכלו להשיג תוכנות רבות מאותן אפקטים.

VoiceMeeter היא אפליקציה חינמית המתפקדת כלוח מיקסרים בתוכנה. זה אמנם מורכב מעט, אך מדובר באותה חוויה שהיית יוצא ממענה לחומרה. ל- VoiceMeeter יש שתי גרסאות, גרסה פשוטה הנקראת בדיוק VoiceMeeter, וגרסת "פרו" בשם VoiceMeeter Banana. שניהם בחינם, אז לצורך ההדרכה נשתמש בבננה. אתה יכול להוריד אחד מהאתרים של VB-Audio. זה יהיה רעיון טוב להתקין גם כבל VB.

לאחר הורדתו והתקנתו, המשיכו והפעילו את VoiceMeeter. לאחר ביצוע ההתקנה הראשונית שלה, אתה אמור לראות הרבה התקני שמע חדשים בהגדרות הקול. אל תדאג; זה נורמלי, ולכל אחד מהם יש שימוש. אם תרצה פעם להשבית את VoiceMeeter, תוכל פשוט לחזור להגדרות הצליל המוגדרות כברירת מחדל.

הדבר הראשון שיש לעשות הוא להגדיר כניסות ויציאות. "קלט החומרה 1" בפינה השמאלית העליונה יהיה המיקרופון שלך, אז לחץ עליו ובחר את המיקרופון שלך מהתפריט הנפתח.

לאחר מכן, הגדר את הפלט בצד ימין. ישנן שלוש יציאות עיקריות, וכולן יתערבבו ויצרו יציאת מיקרופון סופית אחת. אתה יכול להשתמש ב- "Intellipan" ובאפקטים שלמטה כדי לבצע עיבוד בסיסי, או להשתמש באקולייזר הגרפי המלא המובנה ב- VoiceMeeter.

זה נותן לך שליטה מלאה באודיו של המיקרופון שלך. אתה יכול אפילו לשדרג את השמע בשולחן העבודה שלך ולשלוח אותו לאורך קו המיקרופון. בחר באפשרות "קלט Aux VoiceMeeter" כהתקן פלט הקול העיקרי שלך, והוא יופיע תחת Voicemeeter Aux תחת כניסות וירטואליות.

שלבי הערבוב הסופיים הם די פשוטים. A1-3 ו- B1-2 הם הערוצים השונים, ואתה יכול להפעיל ולהשבית אילו תפוקות תרצה בתמהיל הסופי.

ל- Voicemeeter יש גם טונות של תכונות אחרות, כגון מקשי קיצור הניתנים להגדרה, מיפוי MIDI והמון אפשרויות תצורת שמע ברמה נמוכה. אז אתה יכול לעשות עם זה לא מעט יותר, אבל זה מטפל היטב ב- EQ הבסיסי הזה. אם אתה חנון שמע, ייתכן שאתה מעריך כמה מהאפליקציות האחרות שיש ל- VB-Audio להציע. כולם חופשיים לחלוטין, אז כדאי לנסות אותם.