כיצד לתזמן פגישת זום

ניהול לוח זמנים הוא דרך בטוחה להבטיח שאף פעם לא תאחרו לפגישה. באמצעות זום, אתה יכול לתזמן שיחת וידאו חד פעמית או חוזרת ולשלוח אותה ליומנים של כולם. כך נקבע פגישת זום.

ראשית, ראשית, הורד את יישום הזום במחשב Windows 10, Mac, iPhone, iPad או טלפון חכם אנדרואיד. לאחר ההתקנה, פתח את אפליקציית Zoom והיכנס לחשבונך.

לאחר מכן, בדף הבית, בחר בלחצן "תזמון".

חלון לוח הזמנים יופיע. יהיו לך כאן הרבה אפשרויות לפגישה. הנה מה שאתה צריך לעשות.

התחל בקביעת השעה, התאריך, משך ושם הפגישה. אם זו תהיה פגישה חוזרת, סמן את התיבה לצד הרישום "פגישה חוזרת". כמו כן, הקפד לשים לב לאזור הזמן בפינה השמאלית התחתונה של קטע זה.

לאחר מכן הגדר את "מזהה הפגישה". בשל בעיות אבטחה, אנו ממליצים להשתמש רק במזהה הפגישה האישית שלך לפגישות אישיות. אם זו פגישה עסקית, השאר את האפשרות "צור באופן אוטומטי". הקפד לדרוש סיסמת פגישה לשכבת הגנה נוספת.

עכשיו להגדרות הווידאו והשמע. אפשרויות אלה מאפשרות לך להגדיר את הווידאו של המארח והמשתתף להיות מופעל או כבוי כאשר הם מצטרפים לפגישה ושיטת התקשורת (טלפון, שמע במחשב או שניהם).

בחר אם ברצונך לשלוח את ההזמנה והתזכורת לפגישה ל- Outlook, ליומן Google או לפלטפורמת לוח שנה אחרת.

לסיום, ישנן כמה אפשרויות מתקדמות שתוכלו לבחור מהן אמורות להפוך את ועידת הווידיאו שלכם לבטוחה יותר. כדי לפתוח את תפריט אפשרויות מתקדמות, לחץ על החץ לצד "אפשרויות מתקדמות".

כדי להפוך את זום לבטוח יותר, אנו ממליצים לבדוק הגדרות אלה:

  • אפשר חדר המתנה
  • השתק את המשתתפים בכניסה
  • רק משתמשים מאומתים יכולים להצטרף: היכנס לזום

והשבית הגדרה זו:

  • אפשר להצטרף לפני המארח

קשורים: מה זה Zoombombing, ואיך אתה יכול לעצור את זה?

אתה יכול גם להחליט אם ברצונך להקליט את הפגישה באופן אוטומטי ואף להוסיף מארח חלופי. למארח חלופי יש אותן הרשאות בפגישה כמו למארח. ההבדל המשמעותי בין מארח חלופי למארח משותף הוא שמארח חלופי יכול להתחיל פגישה מתוזמנת שבה מארח משותף לא יכול.

לאחר שתסיים לשנות את ההגדרות לפי רצונך, בחר בלחצן "תזמון" בפינה השמאלית התחתונה של החלון.

פגישת הזום שלך נקבעה כעת והמידע יישלח ליומן שבחרת.

קשורים: 8 דרכים לאבטח את שיחת הווידאו הזום הבאה שלך