כיצד לשנות את תמונת חשבונך ב- Windows 10

תמונת החשבון שלך היא מה שאתה רואה במסך הכניסה של Windows ובתפריט התחל. Windows מקצה לחשבונות משתמשים חדשים ב- Windows 10 תמונת פרופיל כללית, אך קל לשנות אותה לכל תמונה שרוצים. כך תוכל להוסיף מעט כשרון לחשבונך.

אלא אם כן אתה משתמש בחשבון מיקרוסופט שכבר משויכת אליו תמונה, מיקרוסופט הגדירה את תמונת הפרופיל שלך לתמונת המשתמש המוגדרת כברירת מחדל עבור Windows - צללית כללית של אדם.

כדי לשנות את התמונה, לחץ על התחל, לחץ על תמונת חשבונך בצד שמאל ואז לחץ על הפקודה "שנה הגדרות חשבון". (אתה יכול גם להגיע לשם על ידי כותרת אל הגדרות> חשבונות> המידע שלך.)

עם זאת, תגיע למסך חשבונות, תראה שתי אפשרויות לשינוי התמונה שלך. לחץ על "מצלמה" כדי להשתמש במצלמה מחוברת לצילום תמונה או לחץ על "עיון בעד אחד" כדי לאתר קובץ תמונה במחשב האישי שלך. אנו מחפשים אחר תמונה מקומית לדוגמא זו.

נווט לתמונה שבה ברצונך להשתמש כתמונת החשבון החדשה שלך ואז לחץ על כפתור "בחר תמונה".

שים לב ש- Windows ישתנה באופן אוטומטי וגודל התמונה שתבחר. אם לא תשיג את התוצאה הרצויה מהתמונה שבחרת, תוכל לנסות לחתוך ולשנות את גודל התמונה בעצמך. Windows משתמש בתמונה בגודל של 448 × 448 פיקסלים למסך הכניסה.

לאחר שינוי התמונה שלך, אם ברצונך לחזור לתמונות שכבר העלת, לחץ על התמונה הממוזערת של התמונה שמימין לבחירה הנוכחית. עם זאת, זה יעבוד רק בשלוש התמונות האחרונות בהן השתמשת.

זה כל מה שיש בזה. שינית בהצלחה את תמונת חשבונך למשהו שאומר מעט יותר על מי שאתה.