האם אתה יכול לקבל חשבונות משתמשים מרובים באייפד?

מכשירי האייפד של אפל תומכים רק בחשבונות משתמשים מרובים במצב חינוך מיוחד המיועד לבתי ספר. אייפדים הם מכשיר למשתמש יחיד - דומה יותר לאייפון מאשר למק. עם זאת, תוכל לשתף iPad בקלות רבה יותר עם טיפים אלה.

רק בתי ספר מקבלים אייפדים מרובי משתמשים

רק בתי ספר יכולים להשתמש בחשבונות משתמשים מרובים ב- iPad. אם אתה כן מנהל iPads לבית ספר, עיין בתכונה "iPad משותף לחינוך" של אפל. תלמידים מרובים בכיתה יכולים לשתף אייפד ולבחור בין חשבונות משתמש במסך הנעילה.

למרבה הצער, זה באמת רק עבור בתי ספר. תזדקק לשירות מנהל בית הספר של אפל כדי להגדיר את זה.

אפל גילגלה את התכונה הזו עם iOS 9.3 עוד בשנת 2016. גם עם ה- iPadOS החדש והחזק יותר שבדרך, לא נראה שאפל תעניק לאף אחד אחר תמיכת משתמשים מרובה באייפדים שלהם - לא למשתמשים ביתיים ואפילו לא לגדולים אחרים. ארגונים.

אפל רוצה שלכל אחד יהיה את iPad משלו

אפל רוצה בבירור שלכל אחד מהמשפחה שלך יהיה iPad משלהם, בדיוק כמו שהחברה רוצה שתהיה לך iPhone שלך. זה לא מגוחך כמו שהיה פעם אייפדים חדשים עלו 499 דולר לכל אחד. אחרי הכל, האייפד האחרון מתחיל ב 329 $ ויורד באופן קבוע ל 249 $ במכירה. תוכל להשיג מבצעים טובים עוד יותר על ידי רכישת דגם קודם או iPad משומש.

ובכל זאת, בניגוד לסמארטפון שנמצא בכיס שלך כל הזמן, ניתן להשאיר אייפד מסביב לביתך ונראה כמו מחשב אידיאלי לשיתוף.

טיפים לשיתוף ה- iPad עם מבוגר אחר

יש סיכוי טוב שתשתף אייפד עם בן זוג או בן / בת זוג. אם אתה לא מודאג מהאדם שאתה משתף עם חטטנות, אתה יכול לגרום ל- iPad לעבוד קצת יותר טוב בשבילך על ידי מתן יישומים שונים לכל אדם.

לדוגמא, אם כל אחד מהם רוצה את הדוא"ל שלך ב- iPad, אדם אחד יכול להגדיר את הדוא"ל שלו באפליקציית הדואר של אפל, והשני יכול להשתמש ב- Gmail, Outlook או באפליקציית דוא"ל אחרת. אם כל אחד מהם מעוניין בדפדפן משלך כדי שתוכל להיכנס לחשבונות המשתמש האישיים שלך ולהיות בעל כרטיסיות דפדפן משלך, אדם אחד יכול להשתמש בספארי, והאדם השני יכול להשתמש ב- Chrome או ב- Firefox.

כדי לשמור על סדר בארגונים, תוכל לארגן את אייקוני היישומים ב- iPad למספר תיקיות או למסכי בית נפרדים כדי לשמור על האפליקציות של כל אדם במקום אחר. זה אותו תהליך כמו סידור מחדש של סמלים במסך הבית של האייפון שלך.

לכניסה לחשבון, באפשרותך להוסיף אצבעות של אנשים רבים ל- TouchID או להוסיף פנים של מספר אנשים ל- Face ID.

עם ארגון קטן, iPad יכול להיות מערכת משותפת ראויה לאימייל, גלישה באינטרנט, צפייה בנטפליקס, משחק משחקים וכל דבר אחר שתרצו לטאבלט עבורו.

כיצד לחלוק אייפד עם ילד

הטיפים שלעיל אינם אידיאליים אם אתה משתף iPad עם ילד צעיר. אתה לא בהכרח רוצה שילדך יקיש את כל הדוא"ל שלך או שיהיה לו גישה מלאה למערכת.

למרבה המזל, למרות שאפל אינה מציעה חשבונות משתמשים מרובים ב- iPad, היא מספקת תכונות של בקרת הורים.

יש לך שתי אפשרויות. אם אתה רק רוצה לתת לילד גישה לאפליקציה או למשחק יחיד ב- iPad שלך, אתה יכול להגדיר מצב גישה מודרכת. במצב גישה מודרכת, האייפד מוגבל ליישום יחיד עד להזנת קוד גישה. גישה מודרכת מאפשרת לך להגדיר גם מגבלות זמן מסך, כך שתוכל לתת לילד גישה לאפליקציה אחת בלבד למשך זמן מסוים בלבד.

התכונה "זמן מסך" מעניקה לכם בקרת הורים חזקה יותר. אתה יכול לבחור בדיוק באילו יישומים ילד יכול להשתמש ובאילו אתרים הם יכולים לגשת - שוב, מוגן באמצעות קוד גישה. לכן, אם ברצונך להשאיר ילד מחוץ ליישום ספציפי, תוכל להגביל את פתיחתו, ואתה יכול לפתוח את האפליקציה רק ​​עם קוד הגישה שלך כאשר אתה משתמש באייפד.

תכונות אלה שימושיות גם אם ה- iPad משמש רק ילד. אתה יכול לשלוט לאיזה תוכן יש להם גישה ולמנוע מהם להוציא אלפי דולרים על רכישות מתוך האפליקציה.

נסה פלטפורמת טאבלט אחרת

בסופו של דבר, טיפים ותכונות בקרת הורים אינם שימושיים כמו שיש להם חשבונות משתמש נפרדים לחלוטין. עם זאת, למרות שנים של בקשות ממשתמשי האייפד והתקשורת, אפל לא הוסיפה את התכונה הזו, ואין שום אינדיקציה שנקבל אייפדים מרובי משתמשים בקרוב.

אם אתה מוכן לחיות עם פלטפורמה אחרת, אנדרואיד, Windows 10 ו- Chrome OS מציעים תמיכה מרובת משתמשים. אפל נותרה החברה המוזרה כאן.

קשורים: iPadOS כמעט יהפוך את האייפד שלך למחשב אמיתי