כיצד להפוך את קשירת הטלפון החכם או הטאבלט אנדרואיד למחשב האישי שלך

בדרך כלל, אנשים קושרים את המחשבים הניידים שלהם לטלפונים האנדרואידיים שלהם, באמצעות חיבור הנתונים של הטלפון כדי להתחבר לאינטרנט מכל מקום. אך ייתכן שתרצה גם לבצע "קשירה לאחור", ולשתף את חיבור האינטרנט של המחשב עם טלפון או טאבלט אנדרואיד.

ישנן מגוון דרכים לעשות זאת. אתה יכול להשתמש בנקודה חמה של Wi-Fi, Bluetooth - או אפילו קשירה לאחור לחלוטין באמצעות כבל USB קווי. זה שימושי כאשר למחשב שלך יש חיבור לאינטרנט, אך לטלפון שלך אין.

צור נקודת גישה של Wi-Fi

קשורים: כיצד להפוך את מחשב Windows שלך למוקד Wi-Fi

השיטה הפשוטה ביותר כאן תהיה ככל הנראה יצירת נקודה חמה של Wi-Fi. זה בדיוק כמו ליצור נקודה חמה של Wi-Fi בטלפון שלך כדי לשתף את חיבור הנתונים הנייד שלה עם המחשב האישי או ה- Mac שלך. אבל במקום זאת, תיצור נקודה חמה של Wi-Fi במחשב שלך ותשתף את חיבור האינטרנט שלה לטלפון או לטאבלט Android שלך.

כמובן שתצטרך חומרת Wi-Fi כדי לעשות זאת. מחשב נייד טיפוסי יעבוד בסדר גמור. אם אתה רוצה לקשור טלפון או טאבלט אנדרואיד למחשב שולחני שאין לו Wi-Fi כדי שתוכל לחלוק את חיבור ה- Ethernet הקווי שלו, אתה יכול לרכוש מתאם USB-Wi-Fi זול ולהשתמש בו עבור מטרה זו.

טלפונים וטאבלטים של Android אינם תומכים ברשתות אד-הוק, אך תוכנת הנתב הוירטואלי תיצור נקודה חמה של Wi-Fi המתפקדת כנקודת גישה, ומאפשרת להתקשר עם מכשירי Android. אם אתה משתמש בפתרון אחר, ודא שהוא מתפקד כנקודת גישה ולא כרשת אד-הוק.

אנו ממליצים להשתמש בנתב וירטואלי ליצירת נקודה חמה של Wi-Fi במחשב Windows. זהו חזית נוחה למאפיינים החזקים של Wi-Fi ותכונות שיתוף חיבורי האינטרנט המובנות בתוך Windows. אתה יכול להשתמש בו כדי לשתף חיבור אתרנט קווי באמצעות Wi-Fi, או אפילו לשתף חיבור Wi-Fi שאליו אתה מחובר על ידי יצירת נקודה חמה של Wi-Fi. זה הופך את זה לנוח במצבים שבהם יש לך רק כניסה אחת לרשת Wi-Fi - כמו בבית מלון.

משתמשי מקינטוש יכולים להשתמש באופן תיאורטי בתכונת שיתוף האינטרנט המובנית ב- Mac OS X לשם כך, אך הדבר יוצר רשת אד-הוק שמכשירי אנדרואיד אינם יכולים להתחבר אליה.

PAN Bluetooth

קשורים: כיצד להפוך את המק שלך למוקד Wi-Fi

אתה יכול גם להשתמש ב- Bluetooth לשם כך. בהנחה שהטלפון או הטאבלט מריצים את Android 4.0 ואילך, תוכלו להתאים אותו דרך Bluetooth ולהשתמש ב- PAN Bluetooth (רשת אזורית אישית).

בדרך כלל, תרצה ליצור נקודה חמה של Wi-Fi אם אתה משתמש ב- Windows ומתחבר לאינטרנט באמצעות זה. הגדרת ה- Wi-Fi מהירה וקלה יותר. עם זאת, PAN Bluetooth שימושי במיוחד במכשירי Mac - אם ברצונך לשתף את חיבור ה- Wi-Fi של Mac עם טלפון חכם או טאבלט אנדרואיד, תצטרך להשתמש ב- PAN Bluetooth או לקבל מתאם Wi-Fi פיזי שני (כמו מתאם USB ל- Wi-Fi), מכיוון שאתה צריך שני ממשקי רשת נפרדים לשם כך.

אפשר שיתוף אינטרנט באמצעות Bluetooth ב- Mac שלך והתאם את טלפון ה- Android שלך ל- Mac שלך. הקש על המכשיר המחובר במסך הגדרות ה- Bluetooth של מכשיר ה- Android שלך והפעל את תיבת הסימון "גישה לאינטרנט".

כבל USB - שורש בלבד

קשורים: כיצד לחבר את אנדרואיד שלך לחיבור האינטרנט של המחשב שלך באמצעות USB

אפשר לקשור את המחשב לטלפון אנדרואיד באמצעות USB ולגשת לאינטרנט דרך הטלפון. אתה עשוי לתהות אם ניתן לקשור טלפון או טאבלט אנדרואיד למחשב באמצעות USB באמצעות גישה לאינטרנט באמצעות חיבור הרשת של המחשב.

זה אפשרי, אך זה דורש גישה לשורש. עסקנו בשיטה לקשירת טלפון או טאבלט אנדרואיד למחשב באמצעות כבל USB באמצעות יישום Windows, וישנן שיטות דומות אחרות המשתמשות בכלים או פקודות שונות שתוכל להקליד.

שיטת כבל ה- USB שימושית ביותר כאשר אתה נמצא במקום שבו אינך יכול להשתמש ב- Wi-Fi או בקישור הפוך באמצעות Bluetooth מסיבה כלשהי. זה מגעיל בגלל הדרישה לגישה לשורש והפריצות והכלים הנוספים הנדרשים בכדי לגרום לכך לעבוד. גרוע מכך, אפליקציות אנדרואיד מסוימות לא ממש יבינו שיש להן חיבור לאינטרנט אם תעשה זאת. אם אפשר, עדיף לך להגדיר נקודת גישה של Wi-Fi או להשתמש ב- PAN Bluetooth לצורך קשירה לאינטרנט.

למרבה הצער, אף אחת מהשיטות הללו לא תפעל עבור Chromebook. למרות ניסיונותיה של גוגל לגרום ל- Chrome OS ולאנדרואיד לעבוד טוב יותר יחד, Chromebook עדיין לא יכול ליצור נקודה חמה של Wi-Fi או PAN Bluetooth כדי לחלוק את חיבור האינטרנט שלו עם מכשירים אחרים.

זה בהנחה שאתה מפעיל את מערכת ההפעלה של Chrome, בכל מקרה - אתה יכול להכניס את ה- Chromebook למפתח מפתח ולהתקין מערכת לינוקס מלאה כדי לקבל גישה לכלים ליצירת נקודות חמות Wi-Fi המובנות בהפצות לינוקס טיפוסיות.

קרדיט תמונה: יוהאן לרסון בפליקר