כיצד להפעיל תמיד כל דפדפן במצב גלישה פרטית

מצב גלישה פרטית אינו מציע פרטיות מלאה, אך הוא מונע מהדפדפן לשמור את ההיסטוריה, החיפושים, העוגיות ונתונים פרטיים אחרים בין הפעלות הגלישה. אתה יכול שהדפדפן שלך תמיד יתחיל במצב גלישה פרטית אם אתה מעדיף זאת.

רוב האנשים לא ירצו להשתמש במצב גלישה פרטית לצמיתות. יהיה עליך להיכנס לאתרים שבהם אתה משתמש בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן, מכיוון שהדפדפן שלך לא ישמור את קובצי ה- cookie השומרים על מצב הכניסה שלך.

גוגל כרום

כדי להפעיל את מצב הגלישה בסתר כברירת מחדל, עליך להוסיף אפשרות שורת פקודה לקיצור הדרך שלה.

ראשית, אתר את קיצור הדרך שבו אתה משתמש להפעלת Google Chrome - בשורת המשימות, בשולחן העבודה, בתפריט התחל. לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר "מאפיינים".

אם אתה משתמש בקיצור דרך בשורת המשימות, יהיה עליך ללחוץ לחיצה ימנית על קיצור הדרך של Google Chrome בשורת המשימות שלך, ללחוץ לחיצה ימנית על "Google Chrome" בתפריט שמופיע ואז לבחור "מאפיינים".

הוסף  -incognito לסוף הטקסט בתיבה יעד. זה רווח, מקף אחד ואז המילה גלישה בסתר.

לחץ על "אישור" כדי לשמור את השינויים לאחר הוספת אפשרות זו.

כעת Google Chrome יתחיל במצב גלישה בסתר כאשר תפעיל אותו מקיצור דרך זה. אם אתה משתמש בקיצורי דרך אחרים כדי להפעיל את Google Chrome, יהיה עליך גם לשנות אותם.

כדי לבטל שינוי זה בעתיד, ערוך את קיצורי הדרך והסר את  -incognito הטקסט שהוספת.

Mozilla Firefox

Firefox מאפשר לך להפעיל באופן אוטומטי מצב גלישה פרטית דרך חלון האפשרויות שלו. לחץ על תפריט> אפשרויות כדי לפתוח אותו.

לחץ על הכרטיסייה "פרטיות" בצד שמאל של החלון כדי לגשת להגדרות הפרטיות שלך. תחת היסטוריה, לחץ על התיבה "Firefox will" ובחר "Never remember history". תתבקש להפעיל מחדש את Firefox.

כעת Firefox תמיד ישתמש באותן הגדרות בהן הוא משתמש במצב גלישה פרטית, אם כי לא יציג את ממשק הגלישה הפרטי הרגיל שלו. זה פשוט ייראה כמו חלון דפדפן רגיל של Firefox.

כדי לבטל את השינוי בעתיד, חזור לחלונית זו ואמר לפיירפוקס לזכור שוב את ההיסטוריה שלך.

ספארי אפל

דפדפן Safari ב- macOS כולל אפשרות המאפשרת לך לפתוח אותו תמיד במצב גלישה פרטית. כדי למצוא אותו, פתח את Safari ולחץ על Safari> העדפות.

בחלונית הכללי, לחץ על התיבה "Safari נפתח עם" ובחר "חלון פרטי חדש". כשתפתח את Safari בעתיד, הוא ייפתח במצב גלישה פרטית.

כדי לבטל שינוי זה בעתיד, חזור לכאן ואמר לספארי לפתוח במקום זאת עם "חלון חדש".

מיקרוסופט אדג

היכולת לפתוח את Edge תמיד במצב גלישה InPrivate היא אחת מהתכונות הרבות ש- Microsoft Edge עדיין לא מציעה. מיקרוסופט עשויה יום אחד להוסיף תכונה זו ל- Edge בעדכון עתידי ל- Windows 10.

עדכון : הגרסה החדשה של Microsoft Edge המבוססת על Chromium מציעה כעת את התכונה הזו. אתה יכול להפעיל אותו בדיוק כמו ב- Google Chrome.

ראשית, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קיצור הדרך של Microsoft Edge ובחר "מאפיינים". בכרטיסיה קיצור דרך, הוסף -inprivateלסוף תיבת היעד. זה רווח, מקף אחד ואז "לא יחוס".

לחץ על "אישור" כדי לשמור את השינויים שלך. Edge תמיד ייפתח במצב גלישה InPrivate כאשר אתה מפעיל אותו מקיצור דרך זה.

אינטרנט אקספלורר

אם אתה משתמש ב- Internet Explorer, יהיה עליך להוסיף אפשרות שורת פקודה לקיצורי הדרך שלך ב- Internet Explorer כדי להפעיל את גלישת InPrivate כברירת מחדל.

אתר את קיצור הדרך שבו אתה משתמש להפעלת Internet Explorer, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר מאפיינים. אם אתה משתמש בקיצור דרך בשורת המשימות, יהיה עליך ללחוץ לחיצה ימנית על Internet Explorer בשורת המשימות, ללחוץ לחיצה ימנית על "Internet Explorer" ולבחור מאפיינים.

הוסף  -private לסוף תיבת היעד. זה רווח, מקף אחד ואז המילה פרטית. לחץ על אישור כדי לשמור את השינויים שלך.

Internet Explorer יתחיל כעת עם גלישת InPrivate מופעלת כאשר אתה מפעיל אותה באמצעות קיצור דרך זה. אם אתה משתמש בקיצורי דרך אחרים להפעלת Internet Explorer, יהיה עליך לשנות כל אחד מהם.

כדי לבטל שינוי זה בעתיד, ערוך את קיצורי הדרך שלך ב- Internet Explorer והסר את  -private הטקסט שהוספת מתיבת היעד.

זכור כי הדפדפן שלך לא יוכל לשמור מדינות כניסה, העדפות אתרים או כל סוג אחר של נתונים אם תעשה זאת. זו יכולה להיות גם ברכה וגם קללה.