כיצד להפעיל את ביצת הפסחא של איסוף החתול של אנדרואיד נוגט

אחד החלקים המהנים יותר בהשגת גרסה חדשה של Android הוא גילוי ביצת הפסחא הנסתרת שנמצאת בתפריט "אודות". עם השנים ראינו אותם נהיים יותר ויותר גחמניים, כאשר ביצת הפסחא של נוגט היא אולי המוזרה (והמעניינת ביותר!) שעדיין: איסוף חתולים.

ביסודו של דבר, נוגט מציגה אריח חדש והסודי של הגדרות מהירות (מכיוון שניתן להתאמה אישית כעת למשתמש) המאפשר למשתמשים לשים אוכל על צלחת, אשר ימשוך חתולי קריקטורה לטלפון שלכם. בבוא החתולים תופיע הודעה עליה כתוב "חתול נמצא כאן." החתול ייקח את מה שעל הצלחת, יצטרף לאוסף שלך, ותוכל להתחיל מחדש ולתפוס חתול אחר.

היזהר: איסוף החתולים המטופשים האלה הוא ממכר. כך תוכלו להתחיל.

ראשית, קפץ לתפריט ההגדרות על ידי משיכת גוון ההודעות פעמיים, ואז הקשה על סמל גלגל השיניים.

משם, גלול עד למטה ולחץ על 'אודות'.

הקש שוב ושוב על הערך "גרסת אנדרואיד", שישיק תפריט חדש עם הלוגו "N" (עבור נוגט).

הקש על ה- N חמש או שש פעמים, ואז לחץ עליו לחיצה ארוכה. זה יציג אימוג'י חתול זעיר בתחתית, ונראה שהוא לא עושה שום דבר אחר. אבל זה כן!

תן לסרגל ההתראות עוד כמה משיכות כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות. לאחר מכן הקש על "ערוך".

בתפריט "גרור כדי להוסיף אריחים" יש אפשרות חדשה עם סמל חתול והכיתוב "??? ביצת הפסחא של Android ”. לחץ לחיצה ארוכה על אריח זה, ואז גרור אותו לאזור הגדרות מהירות.

חזרה בתפריט הגדרות מהירות, הסמל החדש יקרא "צלחת ריקה". תנו לו ברז - תפריט קטן ייפתח עם ארבע אפשרויות: ביטים, דגים, עוף ופינוק. הקש על אחד כדי להוסיף אותו לצלחת.

זהו - עכשיו תחכה. לאחר זמן לא מוגדר (ומשתנה), הודעה תופיע. אם יש לך שעון אנדרואיד Wear, הוא אפילו ירטוט בדומה לזו של חתול.

הקשה על ההודעה תפתח את התפריט החדש "חתולים", שם תראה את החתולים השונים ומספריהם. ממה שאני יכול לספר, הם מתחילים בסביבות 100 ועולים ל 999, כך שנראה שיש הרבה חתולים לאסוף. עדיף לעלות על זה. אתה יכול גם לשנות את שמם בברז.

 

לבסוף, אם אי פעם תרצו פשוט להתפעל מאוסף החתולים שלכם, פשוט לחצו לחיצה ארוכה על אריח ההגדרות המהירות של החתול. אתה יכול גם לשתף או למחוק כל אחד מהחתולים שלך באמצעות לחיצה ארוכה.

תראה, אני לא מתכוון להעמיד פנים שלחתולים האלה יש ערך כלשהו, ​​אבל זו בהחלט אחת מביצי הפסחא המעניינות יותר של Android, לפחות לדעתי. ולבחור שאפילו לא אוהב חתולים (בוא אלי, אינטרנט), אני נהנה מאוד לאסוף אותם.