כיצד לשנות את דף הבית שלך ב- Google Chrome

Google Chrome נפתח עם דף "כרטיסייה חדשה" כברירת מחדל, אך במקום זאת קל לפתוח את הדפדפן עם דף הפעלה מותאם אישית. אתה יכול גם להגדיר את הדף שיופיע כאשר אתה לוחץ על סמל "בית" אופציונלי בסרגל הכלים שלך. כך תוכל לעשות את שניהם.

כיצד להפעיל את לחצן הבית ולהגדיר את דף הבית שלך ב- Chrome

כברירת מחדל, Google Chrome מסתיר את כפתור "דף הבית" בסרגל הכלים המסורתי. אם תרצה להפעיל את לחצן הבית ולהגדיר לאיזה אתר הוא מצביע - "דף הבית" שלך - נצטרך לפתוח את ההגדרות.

ראשית, פתח את "Chrome" ולחץ על שלוש הנקודות האנכיות בפינה השמאלית העליונה של החלון. בתפריט שמופיע, בחר באפשרות "הגדרות".

במסך "הגדרות", נווט לקטע "מראה", שיש בו גם תת-קטע שנקרא "מראה". אתר את המתג שכותרתו "הצג לחצן בית" והפעל אותו. בחר את שדה הטקסט הריק שמתחתיו והקלד או הדבק את כתובת האתר שתרצה להשתמש בו כדף הבית שלך.

לאחר שתצא מההגדרות, תראה סמל קטן שנראה כמו בית בסרגל הכלים של Chrome. זהו כפתור "הבית" שלך.

כשתלחץ על סמל "הבית", Chrome יטען את אתר דף הבית שהגדרת זה עתה בהגדרות. למרות מה שאתה עשוי לחשוב, "דף הבית" הזה אינו זהה לדף שמופיע בפתיחת הדפדפן לראשונה. כדי לקבוע זאת, ראה להלן.

כיצד להגדיר דף הפעלה מותאם אישית ב- Chrome

אם ברצונך לשנות איזה דף יופיע לראשונה בעת פתיחת Chrome, יהיה עליך לשנות את הגדרות "בהפעלה" של Chrome. כך.

ראשית, פתח את "Chrome". לחץ על כפתור שלוש הנקודות האנכיות בפינה השמאלית העליונה של החלון, ואז בחר באפשרות "הגדרות". ב"הגדרות ", נווט לקטע" בהפעלה ".

בהגדרות "בהפעלה", בחר "פתח דף או עמודים ספציפיים" באמצעות לחצן הבחירה, ואז לחץ על "הוסף דף חדש".

בתיבת הדו-שיח שמופיעה, הקלד (או הדבק) את כתובת האתר שברצונך לפתוח אוטומטית בעת הפעלת Chrome. ואז לחץ על "הוסף".

האתר שלך שהוספת זה עתה מופיע בהגדרות. אם תרצה, תוכל להוסיף גם דפים נוספים שייפתחו בכל פעם שתפעיל את Chrome באמצעות הלחצן "הוסף דף חדש".

כשתסיים, סגור את "הגדרות". בפעם הבאה שתפעיל את Chrome, הדף או הדפים המותאמים אישית שהגדרת זה עתה יופיעו. תיהנו באינטרנט!