כיצד לשמור דף אינטרנט ב- Chrome

Google Chrome מאפשר לך להוריד דפי אינטרנט מלאים לצפייה במצב לא מקוון. אתה יכול לשמור רק את ה- HTML הבסיסי או נכסים נוספים (כמו תמונות) כדי להרכיב מחדש דף לחלוטין ללא צורך בחיבור לאינטרנט.

כיצד לשמור דף אינטרנט

קדימה, הפעל את Chrome ואז נווט לדף אינטרנט שברצונך לשמור. לחץ על לחצן התפריט ולאחר מכן לחץ על כלים נוספים> שמור דף בשם. לחלופין, אתה יכול להשתמש ב- Ctrl + S (Command + S ב- macOS) כדי לפתוח את תיבת הדו-שיח "שמור בשם ...".

בחר תיקיה לשמירת הדף ואז בחר מהתפריט הנפתח "דף אינטרנט, HTML בלבד" או "דף אינטרנט, השלם". הראשון שומר רק תוכן חיוני לגישה אליו בהמשך (טקסט ועיצוב), ואילו האחרון שומר הכל (טקסט, תמונות וקבצי משאבים נוספים). אם ברצונך להיות מסוגל לגשת לדף המלא במצב לא מקוון, בחר באפשרות "השלם".

דף האינטרנט מוריד זהה לכל קובץ אחר, והתקדמותו בתחתית חלון Chrome.

כדי לפתוח את דף האינטרנט, עבור לתיקיה ואז לחץ פעמיים על הקובץ כדי לפתוח אותו.

לאחר שתסיים עם דף האינטרנט, תוכל למחוק אותו בבטחה מהמחשב שלך.

כיצד ליצור קיצור דרך לדפי אינטרנט

בעוד ששמירת דף לצפייה לא מקוונת נהדרת עבור מאמרים שאולי תרצה להפנות אליהם מאוחר יותר, אתה יכול גם ליצור קישורים מהירים לאתרים ספציפיים ישירות על שולחן העבודה שלך, וזה טוב יותר כאשר אתה מחובר. זה עובד היטב עבור אפליקציות אינטרנט שבהן אתה משתמש באופן קבוע - אתה יכול אפילו להגדיר אותן להפעלה בחלונות מלאים, כך שהם ירגישו כמעט ילידים.

קיצור דרך לדף אינטרנט זהה לכל קיצור דרך אחר שכבר נמצא על שולחן העבודה שלך. ההבדל העיקרי בין יצירת קיצור דרך לשמירת דף הוא שאתה משתמש בקיצור דרך לדפים שאתה מבקר בהם באופן קבוע - כמו howtogeek.com - לא במאמר ספציפי או בדף סטטי שברצונך לשמור לצפייה לא מקוונת. אם אתה רק מנסה לשמור דף לגישה מהירה, במקום זאת תרצה ליצור קיצור דרך על שולחן העבודה שלך.

הפעל את Chrome ונווט אל האתר שברצונך לשמור על שולחן העבודה של המחשב שלך. לחץ על התפריט> כלים נוספים> צור קיצור דרך.

תן לקיצור הדרך שם מותאם אישית אם תרצה. ניתן גם לסמן את התיבה "פתח כחלון" כדי לפתוח את האתר בחלון נפרד במקום בדפדפן Chrome. זה יאלץ את הדף להיפתח בחלון חדש ללא כרטיסיות, סרגל הכתובות או סרגל הסימניות. זה נהדר לאפליקציות אינטרנט כי זה נותן להם תחושה מאוד ילידת, כמו אפליקציות.

לחץ על "צור".

לאחר שתלחץ על "צור", סמל חדש נוסף לשולחן העבודה שלך. לחץ פעמיים על הסמל כדי לעבור באופן מיידי לאתר המועדף עליך.

אם תנסה לגשת לקיצור דרך במצב לא מקוון, תקבל שגיאה והדף לא נטען. הסיבה לכך היא שבמקום לשמור את כל ה- HTML, הטקסט והתמונות - כמו בחלק הקודם - קיצור דרך מפנה את Chrome לדף אינטרנט ספציפי שעליו לטעון.

אם אינך משתמש בקיצורי דרך אלה יותר כדי לגשת לאתרים, פשוט מחק את הקובץ משולחן העבודה שלך כדי לשחרר עומס בסביבת העבודה שלך.