כיצד לשמור דף אינטרנט כקובץ PDF ב- Mozilla Firefox

לפעמים, אולי תרצה לתפוס עותק מקומי של דף אינטרנט בעת השימוש ב- Firefox. למרבה המזל, יש דרך שימושית לשמור אותו על ידי הדפסת הדף ישירות לקובץ PDF הן ב- Windows 10 והן ב- Mac. כך תעשה זאת.

כיצד לשמור דף אינטרנט כקובץ PDF ב- Windows 10

ראשית, פתח את Firefox ונווט אל הדף שתרצה לשמור. לחץ על תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה של החלון. (תפריט ההמבורגר נראה כמו שלושה קווים אופקיים.) בתפריט שצץ בחר "הדפס".

בדף התצוגה המקדימה של ההדפסה שצץ, לחץ על כפתור "הדפס" בפינה השמאלית העליונה. תפתח דו שיח הדפסה. באזור "בחר מדפסת" בחר "Microsoft Print to PDF". לאחר מכן לחץ על "הדפס".

חלון חדש שכותרתו "שמור פלט הדפסה בשם" יופיע. בחר את המיקום שבו ברצונך לשמור את ה- PDF, הקלד שם קובץ ולחץ על "שמור".

קובץ ה- PDF יישמר במיקום שבחרתם. כשתרצה לקרוא אותו מאוחר יותר, פשוט אתר אותו בסייר ופתח אותו.

אותה טכניקה עובדת גם ביישומים אחרים של Windows 10. אם ברצונך לשמור מסמך בקלות כקובץ PDF, בחר באפשרות "Microsoft Print To PDF" כמדפסת שלך, בחר מיקום שמירה והגדרת.

קשורים: כיצד להדפיס ל- PDF ב- Windows 10

כיצד לשמור דף אינטרנט כקובץ PDF ב- Mac

אם אתה משתמש ב- Firefox ב- Mac, נווט אל הדף שברצונך לשמור כקובץ PDF. לאחר הגעתכם, לחצו על סמל ההמבורגר (שלושה קווים אופקיים) בפינה השמאלית העליונה ובחרו "הדפס" בתפריט שצץ.

כאשר מופיעה תיבת הדו-שיח הדפסה, חפש תפריט נפתח קטן שכותרתו "PDF" בפינה השמאלית התחתונה. לחץ עליו ובחר "שמור כקובץ PDF" מרשימת האפשרויות.

בתיבת הדו-שיח שמירה המופיעה, הקלד שם קובץ למסמך PDF, בחר היכן ברצונך לשמור אותו, ואז בחר "שמור".

קובץ PDF של דף האינטרנט יישמר במיקום שבחרת. אחד הדברים הכי מגניבים במחשבי מקינטוש הוא שאתה יכול לשמור מסמכים כקובצי PDF מכל יישום שתומך בהדפסה. פשוט חפש את התפריט "שמור כקובץ PDF" בתיבת הדו-שיח הדפס, בחר את המיקום וסיימת.

קשורים: כיצד להדפיס ל- PDF ב- Mac