מיטב אפליקציות המוסיקה בחינם לאנדרואיד ולאייפון

הורדת ושמירת מוסיקה בטלפון או במחשב שלך היא נחלת העבר. כיום תוכלו להזרים כמעט כל מוזיקה שתרצו. הנה הבחירות המובילות שלנו ליישומי הזרמת מוסיקה בחינם באנדרואיד ובאייפון.

ספוטיפיי

Spotify הוא אחד משירותי הזרמת המוסיקה הנרחבים ביותר בעולם עם למעלה מ -30 מיליון רצועות בספרייה ומעל 83 מיליון משתמשים משלמים. אתה יכול להאזין למוזיקה הנתמכת על ידי מודעות בחינם בדשדוש (הדומה לשימוש באפליקציית רדיו). מציאה והאזנה לרצועות אפשרית גם כן, אך היא מוגבלת ברמה החופשית.

אתה יכול לשלם 9.99 דולר לחודש (14.99 דולר לתכנית משפחתית) ולשמור מוזיקה במצב לא מקוון, ליצור רשימות השמעה מותאמות אישית ולקבל עוד כמה תכונות.

בדוק את אפליקציית Spotify לאנדרואיד ולאייפון.

פנדורה

פנדורה היא אפליקציה נוספת בסגנון רדיו באינטרנט (בדיוק כמו רוב האפליקציות ברשימה שלנו). הזן את שם האמן, הז'אנר או השיר ופנדורה תיצור תחנה בדיוק בשבילך. ככל שאתה מאזין ומדרג יותר מוסיקה, כך פנדורה מבינה יותר את טעמך וממליצה על מוסיקה על פיה. זו דרך נהדרת לגלות מוזיקה חדשה.

למרות שפנדורה היא בחינם, תצטרך ליצור חשבון כדי להאזין למוזיקה. התוכנית החינמית גם נתמכת על ידי מודעות ומאפשרת לך לדלג על מספר שירים מוגבל ביום.

תוכנית פנדורה פלוס ($ 4.99 לחודש) מאפשרת לך לארבע תחנות לא מקוונות, דילוגים והפעלות חוזרות ללא הגבלה, שמע באיכות גבוהה וללא מודעות. תוכנית הפרימיום (9.99 דולר לחודש) מעניקה לך גישה למוסיקה לפי דרישה וליצירת רשימות השמעה בנוסף לכל התכונות של תוכנית הפלוס.

בדוק את אפליקציית פנדורה באנדרואיד וב- iOS.

רדיו iHeart

שוחחנו על iHeart Radio במאמרנו באתרים הטובים ביותר להזרמת מוסיקה, שם הזכרנו כי iHeart Radio הוא חלק מקבוצת iHeartMedia והם פועלים על פני 850 ערוצים ברחבי ארה"ב.

בעזרת האפליקציות הניידות שלה, אתה יכול להאזין לרדיו חי, חדשות, פודקאסטים ואפילו ליצור תחנת רדיו משלך על סמך העדפותיך המוסיקליות. אינך צריך ליצור חשבון כדי להאזין למוזיקה, ואין פרסומות שמע שמפריעות למוזיקה שלך. אבל, אתה יכול לדלג רק על מספר מוגבל של שירים ביום.

רדיו iHeart זמין גם עבור iOS, Android ומספר גדול באופן מפתיע של מכשירים אחרים.

מוסיקה ביוטיוב

השינויים האחרונים של גוגל ב- YouTube הפכו את שירותי הפרימיום שלה לשכבות שונות. YouTube Red הוחלף על ידי YouTube Premium ו- YouTube Music, האחרון שתוכנן רק למוזיקה. אם תרצה לדעת יותר על השינויים, תוכל לקרוא את כל הפרטים העסיסיים כאן.

אם שום דבר אחר, YouTube Music מרגיש הרבה כמו Spotify. אתה יכול לחפש שירים, להאזין לפלייליסטים וכן הלאה. יש להם גם מבחר נהדר של מוזיקה מאמנים עצמאיים. אתה גם מקבל את העוצמה של החיפוש המתקדם של גוגל; אתה יכול לחפש מילים או אפילו לתאר את השיר כדי למצוא אותו ב- YouTube Music.

YouTube Music הוא בחינם לשימוש ונתמך על ידי מודעות. גוגל מציעה גם את YouTube Music Premium תמורת 9.99 דולר, מה שמקנה לך האזנה ברקע, גישה לא מקוונת ועוד כמה תכונות. אם אתה נהנה מתוכן בלעדי של YouTube, תוכל לבחור ב- YouTube Premium במקום ב- $ 11.99, מכיוון שהוא יכלול גם מנוי ל- YouTube Music.

בדוק את אפליקציית Android ו- iOS של YouTube Music.

SoundCloud

SoundCloud מציע דרך נהדרת ליהנות ולגלות מוזיקה חדשה. אתה יכול למצוא כמה מהמוזיקה האהובה עליך שם, אבל זה לא המוקד של SoundCloud. SoundCloud מאפשר לאמנים עצמאיים להעלות ולארח את המוסיקה שלהם. כאשר אתה משתמש ב- SoundCloud בפעם הראשונה, ייתכן שתראה הרבה מוזיקה אקראית. אבל, ככל שתשתמש בו יותר, כך הוא ילמד וימליץ על מוזיקה על סמך מה שאתה כבר אוהב.

ל- SoundCloud יש מיליוני רצועות שתוכלו להאזין להן, אך המחסור במוזיקת ​​המיינסטרים יכול להוות פריצת דרך עבור חלקם. אם אתה מעדיף להקשיב בעיקר לאמנים ידועים, אתה יכול לתת ל- SoundCloud מסירה, אך אנו עדיין ממליצים לך לתת לה הזדמנות.

בדוק את אפליקציות iOS ו- Android של SoundCloud.

לכונן

אם אתה אוהב להאזין לרדיו בסמארטפון שלך, אז תאהב את האפליקציה הניידת TuneIn. באמצעותו תוכלו להאזין לרדיו, לעדכוני ספורט, לפודקאסטים ולחדשות, בכל הדרך. בסך הכל, ישנם כמעט 120,000 תחנות רדיו זמינות ב- TuneIn. עבור מוסיקה, אתה לא מוגבל רק למה שמתנגן ברדיו. במקום זאת, אתה יכול לחפש אמנים או שירים כדי להציג רשימה של כל תחנות הרדיו שמנגנות את הבחירה שלך.

האזנה למוזיקה או לרדיו ב- TuneIn היא בחינם ונתמכת על ידי מודעות. אם אתה שונא מודעות, אתה יכול לקנות את TuneIn Premium במחיר של 9.99 $ לחודש, מה שמסיר מודעות ומאפשר לך להאזין למשחקי NFL, MLB ו- NHL חיים.

בדוק את TuneIn באנדרואיד וב- iOS.

רדיו רפיון

Slacker Radio הוא שירות רדיו באינטרנט המאפשר לך להאזין לרדיו מקוון במגוון ז'אנרים. אתה יכול לכוונן את התחנה שאתה מקשיב לשמוע עוד מוסיקה שאתה אוהב או לתת ל- Slacker Radio לעזור לך לגלות מוזיקה.

הגרסה החינמית של Slack Radio נתמכת על ידי מודעות הכוללת מודעות תמונה ומודעות שמע. מספר הדילוגים על התוכנית החינמית מוגבל גם כן.

אם תשדרג לתכנית הפלוס ($ 3.99 לחודש), תיפטר ממודעות, תקבל איכות שמע טובה יותר ודילוגים ללא הגבלה. ל- Slacker Radio יש גם תוכנית פרימיום בסך 9.99 דולר לחודש המציעה מוסיקה לא מקוונת ומוסיקה לפי דרישה בנוסף לכל התכונות של תוכנית הפלוס.

Slacker Radio זמין עבור iOS ו- Android.

קרדיט תמונה: אוג'ניו מרונגיו / שוטרסטוק