כיצד להתקין ולהגדיר תוספות בקודי

קודי יכול לעשות הרבה מהקופסה. אם יש לך אוסף של Blu-Rays ותקליטורים קרועים, אתה יכול לגלוש אותם מהספה שלך עם ממשק יפה. אם יש לך כרטיס מקלט טלוויזיה, תוכל לצפות בטלוויזיה בשידור חי באמצעות NextPVR. כאשר נגני המדיה המקומיים הולכים, זה שלם מאוד.

מה שקודי לא יכול לעשות, לפחות בפני עצמו, הוא להזרים מדיה מהאינטרנט. כדי לעשות זאת (בין היתר), אתה זקוק לתוספות.

סקריפטים פשוטים אלה, שנעשו בדרך כלל על ידי משתמשים אחרים, מאפשרים לקודי לגשת לשירותים מקוונים בחינם כמו YouTube ו- Twitch, לשירותים בתשלום כמו NHL.tv ו- Plex, ואפילו לכמה שירותים כמו ESPN3 ו- NBCSN, שדורשים כניסות כבלים כדי לעבוד. תוספות אחרות עשויות לאפשר לך להתאים אישית את מראה ההתקנה שלך, או מאיזה שירות מזג אוויר הוא שואב מידע. אחרים עשויים להתממשק עם תוכניות אחרות במחשב שלך, כדי שיוכלו להציג את התור של BitTorrent שלך או להפעיל תוכניות אחרות כמו משחקי וידאו.

ללמוד למצוא ולהגדיר את התוספות הללו הופך את Kodi להרבה יותר עוצמתית, אז בואו נצלול פנימה.

התקנת תוספות מהמאגר הרשמי של Kodi

למצוא ולהשתמש בתוספות Kodi היה כאב עצום. אבל למרות שזה עדיין לא פשוט כמו למצוא ערוצי Roku, יש מקום קל להתחיל בו בגרסה האחרונה של Kodi: קטע התוספות בתפריט הראשי.

כאן תראה את כל התוספות המותקנות שלך, מחולקות למספר קטעים: וידאו, מוסיקה, תוכניות ואחרות. אם ברצונך לדפדף בכמה תוספות להתקנה, הדרך הפשוטה ביותר היא לבחור באפשרות "התקן ממאגר", כפי שצוין לעיל. לאחר מכן לחץ על "מאגר תוספות Kodi", ואז התחל לגלוש לפי קטגוריות.

מספר הקטגוריות הוא מוחץ מעט, לכן אני מציע לך להתחיל על ידי כותרת וידאו מלכתחילה.

גלול עד שתמצא משהו שמעניין אותך. אם אינך יודע היכן לחפש, אני ממליץ להתחיל ביוטיוב.

בחר ב- YouTube ולחץ על Enter, ותוכל להתקין את התוסף במסך שצץ.

כשאתה מוצא משהו שברצונך להתקין, בחר אותו ואז בחר "התקן". התוסף יותקן ברקע ותראה חלון קופץ לאחר סיומו. בדיוק ככה תמצא את התוסף החדש שלך בחזרה על המסך הראשי.

חזור על תהליך זה עבור תוספות רבות ככל שתרצה. יש הרבה דברים טובים במאגר ברירת המחדל של Kodi!

כיצד להגדיר תוספות Kodi

מרבית התוספות מאפשרות לפחות מעט תצורה. לפעמים זה מאפשר לך להיכנס לחשבון שלך, וזה הכרחי עבור שירותים מסוימים, כמו פנדורה. לפעמים יש דברים אחרים שאתה יכול להגדיר. ממסך התוספות, התוסף שברצונך להגדיר, ואז לחץ על "S" במקלדת. תפריט קצר יצוץ.

בחר "הגדרות" וחלון ההגדרות עבור התוסף שלך יופיע.

לא יכולנו להתחיל לבדוק מה ההגדרות האלה יכולות לעשות, כי זה יהיה שונה לכל תוסף. העצה שלנו: אם אתה חושב שאתה אמור להיות מסוגל לשנות משהו לגבי התנהגות של תוסף, אתה יכול כנראה, אז בדוק את מסך ההגדרות.

מה אם תוסף לא עובד?

האם תוסף מסוים נותן לך צרות? הדבר הראשון לעשות הוא לבדוק את הפורום הרשמי של Kodi. אם מצאת תוסף במאגר הרשמי של Kodi, יש סיכוי טוב שתמצא פתיל של יוצר התוסף בפורום. הפוסט הראשון בשרשורים כאלה מציע בדרך כלל מידע רב ערך על באגים נוכחיים, ומציע לעתים קרובות פתרונות לטווח קצר, או סתם ציר זמן לגבי מתי תכונה מסוימת תתוקן.

אם אינך מוצא תשובות לשאלותיך, תוכל להירשם לחשבון ולשאול. רק זכרו: האנשים שמכינים תוספות אלה הם מתנדבים ומשתמשים בדיוק כמוכם. יש להם חיים מחוץ להכנת תוספות של Kodi; עבודה, משפחה, כל הדברים האלה. הם משקיעים זמן בפרויקט זה מכיוון שהם רצו את התכונה בעצמם, או בגלל שהם חשבו שזה יכול להיות כיף. התייחס למפתחים אלה כפי שתרצה שיתייחסו אליך בנסיבות אלה, וכנראה תמצא שהם שמחים לעזור. תכעס עליהם מכיוון שהתוסף שלך לא עובד ואולי לא.

אם תוסף שהתקנת ממאגר של צד שלישי אינו פועל, אל תשאל עליו בפורומים הרשמיים של Kodi אלא אם כן כבר תמצא שרשור קיים לגבי התוסף. במקום זאת, חפש את הפורום החלופי שבו מפתח התוסף דן בפרויקט.

קבל עוד תוספות ממאגרי צד שלישי

אם כבר מדברים על מאגרי צד ג ': ייתכן שבמסעותיך באינטרנט נקלעת לתוסף מעניין שמסיבה כלשהי עדיין לא נמצא במאגר הרשמי של Kodi. אולי זה חדש מדי, אולי היזם לא טרח להגיש אותו, או אולי זו אפליקציית פיראטיות שקודי לא רוצה לתמוך בה (נדבר עליה בהמשך).

תהיה הסיבה אשר תהיה, התקנת תוספות ממאגרי צד ג 'היא פשוטה יחסית. ראשית, עליך להפעיל מאגרים של צד שלישי, אם עדיין לא עשית זאת. בתפריט הראשי בחר בסמל גלגל השיניים כדי לפתוח את מסך הגדרות Kodi.

עבור אל מערכת> תוספות וודא שהאפשרות "מקורות לא ידועים" מופעלת.

לאחר מכן, הורד את קובץ ה- ZIP עבור המאגר שברצונך לדפדף בו, וודא שהוא נשמר אי שם באותו מחשב כמו Kodi. חזור לחלק התוספות בתפריט הראשי, הפעם לחץ על תוספות בסרגל הצד כדי להעלות את מסך התוספות. תמצא תיבה בפינה השמאלית העליונה.

בחר בתיבה זו ותועבר לדפדפן ההרחבה, ממנו תוכל להתקין קבצי ZIP.

השתמש באפשרות זו כדי לדפדף ולהתקין את קובץ ה- ZIP שהורדת קודם לכן. כעת תוכל להתקין תוספות מהמאגר החדש שלך באמצעות האפשרות "התקן ממאגר" שבדקנו קודם.

תוספות Kodi שווה לבדוק

יש מאות, אם לא אלפי, תוספות של Kodi שם. אילו שווה להתקין? הנה כמה מהמועדפים שלנו. ראשית, מהמאגר הרשמי של Kodi:

  • YouTube , כאמור, מאפשר לך לגלוש בסרטונים הפופולריים ביותר באינטרנט, ותוכל להיכנס כדי לראות את המנויים שלך. אם אתה נתקל בבאג "מכסה חריגה", הדרכה זו יכולה לתקן את זה עבורך.
  • TED שיחות נותן לך גישה להרצאות המפורסמות האלה כמעט על כל מה שאתה יכול לדמיין. תלמד משהו.
  • PBS ThinkTV נותן לך גישה כמעט לכל תוכנית שמופקת על ידי אותה רשת, ויותר מכמה תוכניות שהיא רכשה את הזכויות עליה לאורך השנים. יש תוסף נפרד של PBS ילדים אם אתה רוצה לבדר את הצעירים.
  • מציג Reddit מראה לך את הסרטונים וה- GIF הפופולריים ביותר מ- Reddit, ואתה יכול להוסיף ערכות משנה מותאמות אישית אם תרצה.

ואם יש לך כניסה לכבלים, יש עוד מה לבדוק. תוספות ל- ESPN ו- NBCSN ניתן למצוא במאגר הרשמי, ומעניקות לך גישה לספורט חי.

אם אין לך כניסה בכבלים, אך עדיין רוצה לצפות בספורט חי, ישנם תוספות לשירותי מנוי ספציפיים לליגה, כגון  NHL.tv , NFL Gamepass , NBA League Pass ואפילו MLS Live .

יש הרבה יותר תוספות שכדאי לבדוק, אז המשך לחקור את המאגר הרשמי ואת הפורומים הרשמיים של Kodi למידע נוסף. והישאר מעודכן באתר זה מכיוון שאנחנו מקווים לחקור את התוספות הטובות ביותר במאמרים עתידיים.

תוספות Kodi הן מערכת אקולוגית קוד פתוח, שיש לה יתרונות וחסרונות. מקצוען: לעתים קרובות הקהילה מייצרת תוספות ששירותי הזרמה בעצמם לא יגיעו לייצור. חסרון: תוספות אלה יכולות להישבר כאשר שירותים אלה מחליפים את ספקי הזרמתם, או בעצם כל דבר אחר הנוגע לאופן בו האתר שלהם עובד.

קשורים: Kodi אינו יישום פיראטי

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון: יש הרבה תוספות פירטיות ברשת הרחבה. אם תוסף מציע משהו טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה פיראטיות. Kodi אינו תומך בתוספות אלה, ולכן אנחנו לא הולכים לקשר אליהם כאן. היינו מבקשים שלא תצביע עליהם בתגובות שלנו, או תשאל עליהם - זה גרם להרבה בעיות בפרויקט Kodi, ואנחנו לא רוצים לראות פרויקט טוב סובל.