כיצד להתקין תמונת ISO ב- Windows 7, 8 ו- 10

ב- Windows 8 ו- 10, Windows מציעה סוף סוף דרך מובנית להרכבת קבצי תמונת תקליטור ISO. אם אתה משתמש ב- Windows 7, תזדקק לכלי צד שלישי.

הרכבה של תמונת ISO ב- Windows 8, 8.1 או 10

ב- Windows 8 ו- 10, ל- Windows יש את היכולת המובנית לעלות הן תמונת דיסק ISO והן VHD קבצי תמונה של כונן קשיח וירטואלי. יש לך שלוש אפשרויות. אתה יכול:

  • לחץ פעמיים על קובץ ISO כדי להרכיב אותו. זה לא יעבוד אם יש לך קבצי ISO המשויכים לתוכנית אחרת במערכת שלך.
  • לחץ לחיצה ימנית על קובץ ISO ובחר באפשרות "הר".
  • בחר את הקובץ בסייר הקבצים ולחץ על כפתור "הר" תחת הכרטיסייה "כלים לתמונות דיסק" ברצועת הכלים.

לאחר שתרכיב את תמונת הדיסק, תראה שהיא מופיעה ככונן חדש תחת מחשב זה. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכונן ובחר "הוצא" כדי להסיר את קובץ ה- ISO כשתסיים.

הרכבה של תמונת ISO ב- Windows 7 או Vista

בגירסאות ישנות יותר של Windows, תזדקק ליישום צד שלישי כדי להרכיב קבצי תמונה של ISO. אנחנו אוהבים את WinCDEmu, תוכנית התקנת דיסקים פשוטה ופתוחה. הוא תומך בקבצי ISO ופורמטי תמונת דיסק אחרים.

WinCDEmu הוא אפילו שימושי ב- Windows 8 ו- 10, שם הוא יאפשר לך להתקין את קבצי התמונה BIN / CUE, NRG, MDS / MDF, CCD ו- IMG שעדיין Windows אינו מציע תמיכה מובנית עבורם.

התקן את WinCDEmu ותן לו הרשאה להתקין את מנהל ההתקן החומרי הדרוש. לאחר שתעשה זאת, פשוט לחץ פעמיים על קובץ תמונת דיסק כדי להרכיב אותו. ניתן גם ללחוץ לחיצה ימנית על קובץ תמונת דיסק וללחוץ על "בחר אות כונן והרכב" בתפריט ההקשר.

תראה ממשק פשוט לבחירת אות הכונן ואפשרויות בסיסיות אחרות. לחץ על "אישור" והתמונה המותקנת תופיע תחת מחשב. כדי לבטל את הרכבה של תמונת הדיסק כשתסיים, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כונן הדיסק הווירטואלי ובחר "הוצא".