האם אתה יכול להשתמש ב- FaceTime באנדרואיד?

שיחות הווידאו FaceTime של אפל היא אולי אחת התכונות הנפוצות ביותר שלהן. זה מאפשר לאנשים עם מכשירי iPhone, iPad ו- Mac לבצע שיחות וידאו קלות זה לזה. אינך יכול לבצע שיחות FaceTime מאנדרואיד, אך ישנן מספר דרכים אחרות לבצע שיחות וידאו - אפילו למשתמשי iPhone ו- Mac.

לא, אין FaceTime באנדרואיד, וסביר להניח שלא יהיה בקרוב. FaceTime הוא תקן קנייני, ופשוט אינו זמין מחוץ למערכת האקולוגית של אפל. אז אם קיווית להשתמש ב- FaceTime כדי להתקשר לאייפון של אמא שלך מטלפון האנדרואיד שלך, אין לך מזל. עם זאת, יש כמה חלופות נהדרות לשיחות וידאו שעובדות על Android.

מילה של עצה. אם במקרה תחפש את FaceTime בחנות Google Play ותמצא אפליקציות עם "FaceTime" על שמותיהן, עליך לדעת שאינן אפליקציות רשמיות ואינך תומך ב- Apple FaceTime. במקרה הטוב, ייתכן שתוכל לבצע איתם שיחות וידאו, אך במקרה הרע תמצא את עצמך מתקין אפליקציה רישומית כלשהי, או אפילו תוכנה זדונית.

במקום לנסות את מזלך עם יישומים אלה, יש כמה יישומי שיחת וידאו מוצקים הזמינים עבור Android. לא, הם לא מאפשרים לך להתחבר למשתמשי Facetime. אבל, אתה יכול להשתמש בהם כדי לבצע שיחות וידאו לאנשים המשתמשים במכשירי iPhone, טלפונים אנדרואיד ואפילו פלטפורמות אחרות. עליהם פשוט להתקין את אותה אפליקציה במכשיר שלהם.

  • סקייפ:  בבעלות מיקרוסופט, סקייפ הייתה אחת מיישומי שיחת הווידאו הראשונים שהפכו למיינסטרים. מאז זה רק השתפר. סקייפ זמין עבור Windows, MacOS, iOS, Linux ו- Android.
  • Google Hangouts : Google Hangouts לא רק מאפשר לך לבצע שיחות וידאו, אתה יכול לקיים ועידת וידאו מלאה עם מספר אנשים. יש אפליקציות Hangout ייעודיות עבור iOS ו- Android, והיא זמינה לכל משתמשי שולחן העבודה דרך דפדפן האינטרנט שלהם.
  • Google Duo: Google Duo זמין רק עבור Android ו- iOS. הוא תומך רק בשיחות וידאו אחד לאחד, אך אתה יכול לבצע אותן באמצעות חיבורי Wi-Fi או נתונים סלולריים. Google Duo מציע גם כמה תכונות מסודרות. Knock Knock מאפשר לך לראות את הסרטון של האדם שמתקשר אליך, עוד לפני שאתה עונה לשיחה. אתה יכול גם להשאיר הודעת וידאו (בדומה לתא קולי) כאשר מישהו לא יכול לענות לשיחתך.
  • Messenger Messenger:  האם ידעת שאתה יכול לבצע שיחות וידאו באמצעות Facebook Messenger? אתה יכול ותוכל להשתמש בתכונה כמעט בכל מערכת הפעלה. יש אפליקציות Messenger ייעודיות עבור iOS ו- Android, אך תוכל גם להשתמש ב- Messenger ישירות בדפדפן האינטרנט השולחני שלך כדי לבצע שיחות וידאו מ- Windows, macOS או Linux.
  • Viber:  Viber היא אפליקציה עשירה בתכונות בה תוכלו להשתמש לשיחות וידאו ולמגוון מטרות אחרות. יש לו מיליוני משתמשים ברחבי העולם והוא זמין למגוון פלטפורמות כמו iOS, Android, Windows, macOS ו- Linux.

וכן, יהיה עליכם לנקוט בצעד הנוסף בכדי לוודא כי האנשים שאליהם אתם רוצים להתקשר מותקנים האפליקציה הנכונה. אך לאחר שתסיים, תוכל לבצע שיחות וידאו כמעט לכל אחד, לא משנה באיזו פלטפורמה הם ישתמשו.

קשורים: הדרכים הטובות ביותר לבצע שיחות ועידה בחינם

אשראי תמונה: LDProd / Shutterstock