כיצד לגבות ולשחזר פתקים דביקים ב- Windows

אם אתה משתמש באפליקציית Windows Sticky Notes, תשמח לדעת שתוכל לגבות את ההערות שלך ואפילו להעביר אותן למחשב אחר אם תרצה. איך אתה עושה את זה תלוי רק באיזו גרסת Windows אתה משתמש.

קשורים: כיצד להשתמש בפתקים דביקים ב- Windows 10

בדומה למקבילו בעולם האמיתי, אפליקציית Windows Sticky Notes מקלה על רישום הערות במקום בו תראו אותם - ממש על שולחן העבודה. עד עדכון יום השנה ל- Windows 10, פתקים דביקים הייתה אפליקציית שולחן עבודה. החל מעדכון יום השנה, פתקים דביקים הפכו ליישום חנות Windows במקום. אפליקציית החנות אמנם הוסיפה כמה תכונות מעניינות - כמו תמיכה בדיו - אך היא עדיין לא מאפשרת לך לסנכרן הערות בין מחשבים אישיים, גם אם הם משתמשים באותו חשבון מיקרוסופט. גיבוי הערות הדביקות שלך כך שתוכל להעביר אותם למחשב אחר הוא די קל ולא משנה באיזו גרסה אתה משתמש. ההבדל הגדול הוא היכן המאוחסנים הערות אלה.

סנכרן את הפתקים הדביקים במקום

עדכון : התבשרנו שהשיטה שלהלן כבר לא עובדת טוב עם הגרסאות העדכניות ביותר של פתקים דביקים. למרבה המזל, מיקרוסופט הוסיפה סנכרון ענן לאפליקציית Sticky Notes! פשוט לחץ על סמל ההגדרות בצורת גלגל השיניים בחלון הערות דביקות, לחץ על "היכנס" והיכנס לחשבון Microsoft שלך כדי לסנכרן את ההערות הדביקות שלך לחשבון Microsoft שלך. היכנס עם אותו חשבון Microsoft במחשב אחר כדי לגשת להערות הדביקות שלך.

ראשית: הצג קבצים מוסתרים

פתקים דביקים מאחסן את ההערות בתיקיה נסתרת עמוק בספריית המשתמשים, כך שתצטרך לוודא שיש לך תיקיות נסתרות לפני שתתחיל. ב- Windows 8 או 10, פתח את סייר הקבצים, עבר ללשונית "תצוגה", לחץ על כפתור "הצג / הסתר" ולאחר מכן הפעל את האפשרות "פריטים מוסתרים".

ב- Windows 7, למעשה תצטרך לבחור כלים> אפשרויות תיקייה, לעבור ללשונית "תצוגה" ולאחר מכן לבחור באפשרות "הצג קבצים, תיקיות וכוננים מוסתרים".

גבה קבצי פתקים דביקים בעדכון יום השנה של Windows 10 (Build 1607) ואילך

קשורים: כיצד לגלות איזה בניין וגירסה של Windows 10 יש לך

עכשיו אתה מוכן למצוא את תיקיית האחסון של Sticky Notes. אם אתה מריץ את עדכון יום השנה של Windows 10 (build 1607 ואילך), תמצא אותם במיקום הבא, איפה usernameשמו של חשבון המשתמש בפועל, כמובן. דפדף שם או פשוט העתק והדבק את המיקום בשורת הכתובת של סייר הקבצים:

C: \ Users \ username \ AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.MicrosoftStickyNotes_8wekyb3d8bbwe \

כל שעליך לעשות הוא להעתיק את הכל במיקום זה לתיקיית גיבוי הממוקמת היכן שתרצה. רק זכור כי תרצה לגבות מעת לעת פריטים אלה כדי שיהיה לך עותק חדש או לוודא שהם כלולים בשגרת הגיבוי הרגילה שלך.

כדי לשחזר את הקבצים להערות דביקות - נניח, במחשב אחר כדי שיהיה לך שם את אותן ההערות - ראשית וודא שאפליקציית הדביקים סגורה. אתר את אותה תיקייה אליה הצבענו לעיל והעתק את כל הקבצים המגובים שלך לשם, החלף את כל מה שקיים כרגע. כשאתה מפעיל שוב פתקים דביקים, ההערות שגיבית בעבר אמורות לצוץ.

גבה קבצי פתקים דביקים בעדכון Windows 10 לפני יום השנה, Windows 8 ו- Windows 7

אם אתה מפעיל את Windows 7, Windows 8 או Windows 10 לבנות לפני עדכון יום השנה (כל דבר נמוך מ- 1607), תהליך הגיבוי והשחזור שלהם זהה. ההבדל עם גרסת שולחן העבודה של האפליקציה הוא שקבצי המיקום מאוחסנים. תוכלו למצוא את קבצי הערות הדביקות עבור הגרסאות הקודמות במיקום זה:

C: \ משתמשים \ שם משתמש \ AppData \ נדידה \ מיקרוסופט \ פתקים דביקים \

הפעם, שים לב שבמקום לראות חבורה של תיקיות, תראה קובץ יחיד: StickyNotes.snt. העתק את הקובץ למיקום הגיבוי שלך או לאותו מיקום במחשב אליו אתה רוצה להעביר את ההערות.

יש דבר אחרון שאתה צריך להיות מודע אליו. הערות בגירסאות אפליקציות שולחן העבודה ובחנות של הערות דביקות אינן תואמות. לא תוכל, למשל, להעתיק הערות ממחשב שבו פועל Windows 7 למחשב שבו פועל עדכון יום השנה של Windows 10.