כיצד לברר באיזו גרסה של Microsoft Office אתה משתמש (והאם היא 32 סיביות או 64 סיביות)

רבים מאיתנו משתמשים בתוכניות של Microsoft Office מדי יום, אך ייתכן שתשכח איזו גרסת Office אתה מריץ. אם אתה צריך לדעת איזו מהדורה של Office יש לך, וכן איזו ארכיטקטורה (32 סיביות או 64 סיביות), נראה לך כיצד למצוא מידע זה במהירות ב- Windows ו- Mac.

לדעת איזו גרסת Office יש לך יכול להיות שימושי אם אתה מוריד תבניות ותוספות Office, שחלקן פועלות רק עם גרסאות ספציפיות של Office.

Windows: Office 2013 ו- 2016

פתח אחת מהתוכניות ב- Office, כגון Word. אם הסרט נראה דומה לתמונה הבאה (כרטיסיות סרט עם פינות חדות), אתה משתמש ב- Office 2013 או 2016. אם הסרט שלך נראה אחרת, דלג לסעיף הבא.

כדי לברר פרטים נוספים על איזו גרסה של Office 2013 או 2016 אתה משתמש, לחץ על הכרטיסייה "קובץ".

במסך האחורי של הקלעים, לחץ על "חשבון" ברשימת הפריטים משמאל.

בצד ימין של מסך החשבון תראה באיזו מהדורה של Office אתה משתמש והאם יש לך מוצר מנוי או לא. תחת עדכוני Office, מספר הגרסה המדויק ומספר ה- build מופיעים. כדי לברר אם גרסת Office שלך ​​היא 32 סיביות או 64 סיביות, לחץ על "אודות Word".

הגרסה ומספר ה- build מופיעים בראש תיבת הדו-שיח About יחד עם "32 סיביות" או "64 סיביות". לחץ על "אישור" כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.

Windows: Office 2010

אם ברצועת הכלים בגירסת Office שלך ​​יש כרטיסיות עם פינות שאינן כה חדות, סביר להניח שאתה משתמש ב- Office 2010. כדי לברר מידע נוסף אודות איזו גירסה של Office 2010 אתה משתמש, לחץ על הכרטיסייה "קובץ".

במסך הקובץ, לחץ על "עזרה" ברשימת הפריטים משמאל.

בצד ימין של מסך הקובץ תראה איזו מהדורה של Office אתה מריץ. תחת אודות Microsoft Word (או תוכנית Office אחרת), הגרסה המדויקת ומספר ה- build מופיעים, יחד עם התוכנית אם היא 32 סיביות או 64 סיביות. לקבלת מידע נוסף, לחץ על "מידע נוסף על גרסאות וזכויות יוצרים".

תראה תיבת דו-שיח עם מידע נוסף על הגרסה הנוכחית של התוכנית ומזהה המוצר שלך בתחתית. לחץ על "אישור" כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.

Mac: Office 2016 או 2011

אם אתה משתמש ב- Office for Mac, פתח אחת מתוכניות Office, כגון Word, ולחץ על תפריט Word (או Excel, PowerPoint וכו '). בחר "אודות Word".

תיבת הדו-שיח About Word (או Excel, PowerPoint וכו ') מוצגת, ומפרטת את מספר הגרסה הנוכחי ואת מספר ה- build. אם אתה רואה את גירסה 15.x, אתה משתמש ב- Office for Mac 2016. אם אתה רואה את גירסה 14.x, Office for Mac 2011 הוא מה שאתה משתמש בו.

ב- Mac, אין ברירה בין הפעלת גרסת 32 סיביות או 64 סיביות של מערכת ההפעלה, שכן מערכת ההפעלה הייתה 64 סיביות מזה מספר שנים. Office for Mac 2011 היה זמין רק בגרסת 32 סיביות, ו- Office for Mac 2016 זמין כעת רק בגרסת 64 סיביות.