כיצד להשתמש במיקרופון אוזניות נייד עם מחשב שולחני

השקעתם הרבה כסף בזוג אוזניות איכותיות עם מיקרופון מובנה לטלפון שלכם. זה לא יהיה נהדר אם אתה יכול להשתמש בו למשחקים או לשיחות VOIP במחשב השולחני שלך? חדשות טובות: אתה יכול.

המכשול הגדול בשימוש באוזניות או באוזניות היפות שלך עם מחשב שולחני הוא שרוב שולחנות העבודה בגודל מלא מפרידים בין שקעי אוזניות ומיקרופונים, ואילו טלפונים וניידים משלבים אותם ליציאת 3.5 מ"מ אחת. אז אתה יכול לחבר אותם ליציאת השמע של האוזניות בשולחן העבודה ולהאזין או לחבר אותם ליציאת המיקרופון ולהשתמש בהם לדיבור - אבל, לא בשניהם.

אתה יכול להשתמש ב- Bluetooth אם האוזניות שלך כוללות אותם, אך חיבור זה מיועד למכשירים ניידים ואינו ממש מתאים לרחרח לגבי חביון או איכות. למרבה המזל, לאוזניות Bluetooth מתקדמות יש בדרך כלל אפשרות קו שהופכת אותן לחיווטות לגאדג'טים ישנים יותר ולזמנים שבהם הסוללה מתה. אנו ממליצים להשתמש בו לכל יישום מחשב.

למרבה המזל, הפתרון לבעיה זו הוא פשוט. אם המחשב האישי שלך אינו מציע שילוב של כניסת אוזניות פנימית / החוצה, אתה יכול להשיג מתאם זול המחלק את האות לשניים: השמע שעובר לנהגים באוזניות שלך והשמע שמגיע מהמיקרופון. הנה אחד באמזון תמורת 6 דולר למצב המדויק הזה.

ברגע שיש לך את מתאם הכבלים שלך, פשוט חבר את האוזניות ליציאת הנקבה ואת היציאות הגבריות לשקעים המתאימים במחשב שלך. אלה בדרך כלל מקודדים בצבע - ורוד למיקרופון, ירוק לאוזניות או לרמקולים - אם אין להם סמלים ליד היציאה. לאחר מכן בחר את מקורות השמע הנכונים ב- Windows, ואתה יכול להתחיל.

לא מובטח כי מתאמים אלה יעבדו ב 100% - יש מספיק וריאציות בין האוזניות הניידות שתיתקל בזיווג שאינו תואם. אבל הם זולים מספיק כדי שזה לא עניין גדול אם יהיה לך מזל. אם אתה רוצה משהו קצת יותר אמין עם כמה פקדים קלים עבור עוצמת הקול והשתקה, אתה יכול לקבל כרטיס קול USB זול. דגמים מסוימים, כמו זה, מוסיפים את היציאה המשולבת שחסר בשולחן העבודה שלך.

חבל שאין פיתרון תוכנה לבעיה זו, אך כמה דולרים עבור חומרה נוספת היא מחיר קטן עבור היכולת להשתמש באוזניות שלך (ובמיקרופון המובנה שלהן) בכל מקום.

קרדיט תמונה: אמזון