כיצד לגזור קליפ מסרטון באייפון או באייפד

מכשירי אייפון ואייפד מציעים דרך מובנית לגזירת קליפים מסרטונים ולקצץ אותם מבלי להתקין אפליקציות של צד שלישי. זה שימושי כשרוצים להעלות או לשתף סרטון - אך לא את כל הסרטון.

תכונה זו מובנית באפליקציית התמונות של אפל. למרות השם, אפליקציית התמונות לא מכילה רק תמונות - היא מכילה רשימה של הסרטונים שהקלטת בטלפון או בטאבלט. אם אתה משתמש בגלריית התמונות של iCloud, זה מסונכרן בכל המכשירים שלך.

חתוך סרטונים וקצץ קליפים

ראשית, פתח את אפליקציית התמונות. אם אינך בטוח איפה הסמל, תוכל להחליק למטה איפשהו במסך הבית (לא בקצה העליון), להקליד "תמונות" ולהקש על סמל "תמונות".

אתר את הסרטון שברצונך לערוך. בתמונה הממוזערת שלו יהיה סמל של מצלמת וידאו, המציין שמדובר בסרטון ולא רק בתמונה. הקש על התמונה הממוזערת של הסרטון.

הקש על הלחצן "ערוך" בפינה השמאלית העליונה של הסרטון כדי להתחיל לערוך אותו.

גע וגרור את הידיות בתחתית המסך כדי לבחור את החלק בסרטון שברצונך לחתוך. אתה יכול להקיש על כפתור "הפעל" כדי להציג תצוגה מקדימה של הבחירה שלך ולאשר שזה החלק הנכון בסרטון.

לאחר שסיימת להתאים את הידיות ולבחור את החלק של הקליפ הרצוי, הקש על "בוצע".

הקש על "חתוך מקורי" אם ברצונך לערוך את קובץ הווידיאו המקורי לצמיתות. תאבד לצמיתות את חלקי הסרטון שהסרת. זה אידיאלי אם אתה פשוט עורך סרטון שהקלטת וגוזם חלקים לא חשובים מהסרטון שמעולם לא תרצה לראות.

הקש על "שמור כקליפ חדש" אם ברצונך לשמור את הסרטון המקורי ולשמור את החלק המסודר של הסרטון כקליפ חדש. זה אידיאלי אם אתה רוצה לחתוך קליפ מתוך סרטון ארוך יותר ולשתף אותו עם מישהו אחר מבלי לאבד את הסרטון המקורי והארוך יותר.

הסרטון שלך יישמר כעת. אתה יוחזר לסרטון באפליקציית התמונות - אותו מסך עם כפתור "ערוך" שהקש עליו קודם.

אם ברצונך לשתף את הסרטון, תוכל להקיש על כפתור "שתף" בתחתית המסך ולבחור אפליקציה לשתף אותה. עבור eample, זו דרך מהירה לשלוח את הסרטון באימייל למישהו, להעלות אותו ליוטיוב, להכניס אותו לפייסבוק או לשלוח אותו דרך iMessage.

עריכה מתקדמת יותר

קשורים: השתמש באפליקציית QuickTime של Mac שלך כדי לערוך קבצי וידאו ושמע

לעריכה מתקדמת יותר - כולל שילוב של מספר קליפים לאחד - תזדקק ליישום עריכת וידאו מתקדם יותר, כמו ה- iMovie של אפל. אתה יכול גם להשתמש ב- Quicktime שמגיע עם ה- Mac שלך כדי לערוך קטעי וידאו.

הסרטונים שלך מסונכרנים בין המכשירים שלך באמצעות ספריית התמונות של iCloud אם הפעלת את זה, כך שתוכל לפתוח את יישום התמונות ב- Mac שלך - ואם הוא מופעל ונכנסת עם אותו חשבון iCloud - תראה את קטעי וידאו שהקלטת ב- iPhone או ב- iPad שלך.

אפליקציית התמונות אמנם לא מציעה תכונות מתקדמות רבות לעריכת סרטונים שהקלטת, אך פשוט לקצץ אותם וליצור קליפים. ניתן גם לקצץ קטעי וידאו וליצור קליפים באמצעות האפליקציות הכלולות בטלפון אנדרואיד.

קרדיט תמונה: קרליס דמברנס בפליקר