כיצד להוסיף מוסיקה לשקופיות של גוגל

הוספת מוזיקה למצגת שקופיות Google Slides אחרת עשויה לתבל אותה. אם ברצונך להוסיף מוסיקה ל- Google Slides, יהיה עליך להשתמש בסרטון YouTube או Google Drive, או במקום זאת לקשר לשירות הזרמת צד שלישי.

הוסף סרטון YouTube

אינך יכול להוסיף קבצי שמע למצגות של Google Slides, אך אתה יכול להוסיף קטעי וידאו. הפתרון הקל ביותר עבור משתמשים שרוצים להוסיף מוסיקה למצגת Google Slides שלהם הוא הוספת סרטון YouTube.

זה מוסיף סרטון YouTube למצגת Google Slides שלך ישירות, וטוען את נגן הווידיאו של YouTube עם אפשרויות הפעלה. לאחר שהסרטון מתחיל להתנגן, הוא ימשיך להתנגן עד שתעבור לשקופית הבאה.

כדי להתחיל, פתח את מצגת השקופיות שלך ב- Google ולחץ על השקופית שבה ברצונך להוסיף את סרטון YouTube שלך. בתפריט העליון, לחץ על הוסף> וידאו.

אתה יכול לחפש קטעי וידאו ב- YouTube בכרטיסייה "חיפוש" בתיבת הבחירה "הוסף וידאו". אם אין לך כתובת URL ספציפית של YouTube, השתמש בכלי חיפוש זה כדי למצוא סרטון רלוונטי.

לאחר שמצאת סרטון, בחר אותו ואז לחץ על כפתור "בחר" בתחתית כדי להוסיף אותו למצגת שלך.

אם כבר יש לך סרטון YouTube שברצונך להוסיף וכתובת האתר מוכנה, לחץ על הכרטיסייה "לפי כתובת אתר" והדבק את כתובת האינטרנט בתיבה שסופקה.

תצוגה מקדימה של הסרטון שלך תופיע מתחתיו. לאחר שתהיה מוכן, לחץ על כפתור "בחר".

הסרטון שלך יוכנס לשקופית שבחרת שם תוכל לשנות את הגודל שלו ולהעביר אותו למצב.

הוסף סרטון Google Drive

כחלופה להכנסת סרטוני YouTube, משתמשי Google Slides יכולים להוסיף סרטוני Google Drive פרטיים משלהם. אתה יכול להוסיף את הסרטונים האלה מאותה תיבת בחירה "הוסף וידאו" כמפורט לעיל.

כמו בסרטוני YouTube, סרטוני Google Drive שהוכנסו ימשיכו להתנגן עד שתעבור לשקופית אחרת.

כדי להוסיף סרטון Google Drive, עבור לשקופית שבחרת, לחץ על הוסף> וידאו, לחץ על הכרטיסייה "Google Drive" ואז מצא את הסרטון שלך מאחסון הענן שלך.

תחילה יהיה עליך לסנכרן את קבצי הווידאו שלך עם כונן Google באמצעות אפליקציית המחשב או על ידי העלאת הסרטון מאתר Google Drive.

קשורים: כיצד לסנכרן את המחשב השולחני שלך עם כונן Google (ותמונות Google)

לאחר שמצאת סרטון באחסון Google Drive שלך, לחץ עליו ואז לחץ על כפתור "בחר".

הסרטון שלך יוכנס לשקופית שלך. לאחר מכן תוכל להזיז ולשנות את גודלו כך שיתאים למצגת שלך.

אתה יכול להשתמש בשיטה זו כדי להוסיף סרטונים רק מאותו חשבון Google שבו אתה משתמש ליצירת מצגת Google Slides שלך. אם ברצונך להוסיף סוגים אחרים של סרטונים, תצטרך להשתמש בסרטון YouTube ציבורי במקום זאת.

הוסף מוסיקה משירות סטרימינג מקוון

למרבה הצער, גוגל לא מאפשרת לך להוסיף קבצי מוסיקה ישירות ככל האפשר באמצעות YouTube או סרטון Google Drive. כפתרון, אתה יכול לקשר לשירים המתארחים בשירותי סטרימינג מקוונים כמו Spotify או SoundCloud במקום זאת.

המוסיקה מאחד משירותים אלה תוטען בכרטיסיית רקע, שם היא תמשיך להתנגן עד שתסגור אותה ידנית או שהסיום יסתיים.

כדי להתחיל, הכנס אובייקט הפעלה מתאים שתלחץ עליו בקלות במהלך המצגת שלך, כגון תמונה, צורה או תיבת טקסט גדולה. כדי להוסיף צורה, למשל, לחץ על הוסף> צורה ואז בחר את הצורה שבחרת מהתפריטים הנוספים.

בעזרת העכבר, גרור כדי ליצור את הצורה שבחרת. לאחר יצירתך, תוכל להתחיל להקליד כדי להוסיף טקסט לצורה שלך כדי להבהיר את מטרתו.

לחץ לחיצה ימנית על האובייקט שלך ולחץ על "קישור" מהתפריט. תצטרך שכתובת האתר של האודיו שבחרת תהיה מוכנה בשלב זה.

בתיבה "קישור", הדבק את כתובת האתר האודיו שלך משירות הצד השלישי שבחרת. לחץ על כפתור "החל" כדי לאשר.

במהלך המצגת שלך ב- Google Slides, לחיצה על אובייקט זה תטען את תוכן האודיו שבחרת.

זה יכול לעשות זאת בכרטיסייה נפרדת בלבד, אולם אם אתה מעדיף לשמור הכל בתוך המצגת שלך, השתמש במקום זאת בכונן Google או YouTube.