כיצד להשתמש בכונן הבזק מסוג USB עם אנדרואיד

בעוד שרוב מכשירי האנדרואיד המודרניים לא בהכרח חסרים אפשרויות אחסון, ייתכן שיגיע הזמן להשתמש בכונן הבזק עם הטלפון שלך. למרבה המזל זה קל - אנדרואיד תומכת באופן מקורי בכוננים חיצוניים.

ישנן מספר דרכים שונות לגשת לכונן הבזק באנדרואיד, בהתאם למצבך. אבל אנחנו נדבר על כולם, אז בואו נתחיל.

כיצד לחבר כונן פלאש לטלפון שלך

אופן החיבור של כונן ההבזק לטלפון תלוי באיזה סוג של יציאת USB יש לטלפון שלך - USB-C או Micro USB.

קשורים: כיצד להשתמש בכונן הבזק מסוג USB עם ה- iPhone שלך

אם לטלפון שלך יש USB-C

אם אתה בקצב של טכנולוגיה חדשה ויש לך טלפון מודרני עם יציאת USB-C, יש לך כמה אפשרויות פשוטות. אם אתה בשוק אחר כונן הבזק חדש, תוכל פשוט לקנות אחד עם חיבורי USB-C ו- A. אלה הופכים לפורים יותר ויותר, ותוכלו להשתמש באותו כונן במחשב ובטלפון שלכם ללא צורך במתאם.

ברצינות, זהו: פשוט חברו אותו לטלפון שלכם, ואתם יכולים ללכת.

אם כבר יש לך כונן הבזק מסוג USB מסוג A מסורתי, תזדקק למתאם A-C. אתה יכול לתפוס אותם מאמזון תמורת כמה דולרים בודדים.

ברגע שיש לך את המתאם המתאים, פשוט זרק אותו לכונן וחבר אותו לטלפון שלך.

אם בטלפון שלך יש מיקרו USB

כמו עם USB-C, אתה יכול לקנות כונן הבזק מסוג Micro USB אם אתה בשוק אחר חדש, אם כי אלה אינם נפוצים כמעט. למעשה, יהיו לך אפשרויות כה מוגבלות, אנו חושבים שעדיף פשוט להשיג כונן USB-A מסורתי יותר ומתאם.

עבור המתאם תזדקק לכבל OTG USB. בכבל זה יש מחבר מיקרו USB זכר בצד אחד ושקע USB A נקבה מצד שני. חבר את כונן ההבזק לשקע ה- USB A ואז חבר את הקצה השני של המתאם לטלפון שלך. אתה יכול לתפוס אותם מאמזון בזול - הם נהדרים שיש בסביבה.

כיצד לגשת לכונן פלאש באנדרואיד

לא משנה באיזה סוג כונן או טלפון אתה משתמש, ברגע שהוא מחובר לחשמל, אתה  אמור לקבל הודעה על כך שהכונן מחובר.

אם הכונן אינו מעוצב כראוי, תקבל הודעה שתודיע לך על כך. למרבה המזל, אתה יכול לטפל בזה ישירות מהטלפון שלך - פשוט הקש על ההודעה כדי לקפוץ למסך הפורמט.

הערה : רק זכור כי עיצוב מוחק לחלוטין את הכונן, כך שאם המטרה היא להוריד ממנו משהו לטלפון שלך, עיצוב זה אינו רעיון טוב. במקום זאת, יהיה עליך להעתיק את הנתונים מהכונן למחשב שלך, לעצב את הכונן כראוי ואז להעתיק את הנתונים אליו.

אם כונן ההבזק שלך מעוצב כהלכה, הקשה על ההודעה פותחת את סייר הקבצים שבו תוכל לתקשר עם תוכן הכונן כאילו הם שמורים באופן מקורי בטלפון.

אתה יכול ללחוץ לחיצה ארוכה על פריטים עליהם להעתיק / לגזור ולהדביק אותם לכונן הבזק וממנו, בדיוק כמו שהיית מקומי. שום דבר לזה.