כיצד להפשיט את ה- DRM מהספרים האלקטרוניים של קינדל שלך להנאה וארכיון בין מכשירים

אתה לא שודד ים מעופף של ג'ולי רוג'ר, אתה פשוט מישהו שרוצה לגבות את הספרים האלקטרוניים עליהם שילמו ולקרוא אותם במכשירים שהם רוצים לקרוא אותם. עקוב אחרינו כשאנו מראים לך כיצד לשחרר את ספרי הקינדל שלך.

מדוע אני רוצה לעשות זאת?

רוב המדיה בימינו, החל מפרקי תוכנית טלוויזיה שנרכשו ועד ספרים אלקטרוניים וכלה במדיה פיזית כמו DVDS, טעונים בתוכניות ניהול זכויות דיגיטליות (DRM). תוכניות ה- DRM מוצבות על ידי המו"ל כמגן מפני פיראטיות וכדי לשלוט על אופן השימוש של הצרכן במדיה שרכש (למשל, תוכלו לצפות בסרט זה או לקרוא ספר זה במכשיר שלנו , אך לא במכשיר המתחרה שלנו). .

אנחנו לא יודעים מה איתך, אבל לא אכפת לנו שיגידו לנו איך אנחנו יכולים ליהנות מהתקשורת ששילמנו עליה כסף טוב. למעשה, בחרנו שלא להכניס את DRM לספר שלנו המדריך כיצד לבצע חנון ל- Windows 8 במיוחד מסיבה זו. אנו מכבדים אותך כקורא באתר זה, כצרכן ואדם יותר מדי מכדי להגביל את האופן בו אתה יכול ליהנות מספר שאתה רוכש אצלנו. לאחר שקנית אותו, תוכל לקרוא אותו אולם ברצונך לקרוא אותו בכל מכשיר שתרצה לקרוא אותו.

באשר למניעת פירטיות, ערך DRM בכך הוא מפוקפק במקרה הטוב; מדוע שמישהו יטרח להפשיט את ה- DRM אם הוא מתכוון לבצע פיראטיות על החומר בכל מקרה (כהעתקים פיראטיים ללא DRM של כמעט הכל כבר קיימים ברחבי האינטרנט). במילים אחרות, DRM מהווה אי נוחות גדולה למדי ללקוחות המשלמים ובכלל לא נוחות לפיראטים.

עם זאת, המשך לקרוא כדי לראות כיצד אתה יכול להיות אזרח מעמד התומך באנשים שיוצרים את התוכן שאתה אוהב, אך עם החופש ליהנות מתוכן זה במכשירים שלך כראות עיניך.

הערה: מדריך זה רק יעזור לך להפשיט את ה- DRM מספרים שרכשת בפועל. הכלים המשמשים במסמך זה לא יעבדו כדי להפריש את ה- DRM מספריות אלקטרוניות, ספרים אלקטרוניים מושאלים או ספרים אלקטרוניים אחרים שאינך הרוכש המקורי.

מה אני צריך?

להדרכה זו תזדקק לשלושה דברים:

  • עותק של מנהל ספר אלקטרוני של קליבר
  • עותק של כלי הסרת DRM של Alf של המתלמד לספרים אלקטרוניים
  • ספר אלקטרוני של קינדל
  • (אופציונלי) קינדל למחשב

אתה בהחלט צריך תוספי הפעלת DRM להפליא של קליבר והשוליה של אלף. יישום ה- Kindle למחשב האישי הוא אופציונלי לחלוטין, אך מקל על הדרך להגיע לכל ספרי הקינדל שלך בו זמנית במקום להעביר / להוריד ידנית כל ספר אחד אחד.

לא נסקור כיצד להתקין ולהשתמש בקליבר במדריך זה. אם אתה לא משתמש בקליבר, אנו ממליצים מאוד לבדוק את המדריך שלנו: כיצד לארגן את אוסף הספרים האלקטרוניים שלך עם קליבר.

יש כמה דברים ראויים לציון לפני שנמשיך. ראשית, למרות שאנחנו משתמשים ב- Windows 7, אתה יכול לעקוב אחר ולהשתמש באותן טכניקות ב- OS X באמצעות גרסת OS X של Caliber.

שנית, הכלולים בחבילת הסרת Alf DRM של Apprentice הם כלים עצמאיים הן עבור Windows והן עבור OS X. מכיוון שכלים אלה דורשים תצורה נוספת כולל התקנת פייתון ותלות שונות, בחרנו להתמקד בתהליך העבודה מבוסס קליבר, אשר הוא הרבה יותר מהיר (אם תרצה להשתמש בכלים העצמיים, אנו ממליצים לקרוא את readme.txt הכלול בחבילה). יתר על כן, מכיוון שתזדקקו לכלי ניהול ספרים אלקטרוניים כדי לארגן ולהעביר את אוסף הספרים החדש שלכם ללא DRM, תוכלו להשתמש באחד הכי טוב בעיר.

התקנת התוספים להסרת DRM של החניך Alf

תוספי ההסרה באמת פנטסטיים מכיוון שלא רק שהם עובדים טוב, אלא כל עוד תשמור עליהם מותקנים הם יפשטו את ה- DRM אוטומטית מכל ספרים עתירי DRM שתוסיף לקליבר.

בקר בדף הסרת DRM של החניך Alf וקח את המהדורה הנוכחית של כלי ההסרה של DRM - נכון לכתיבת שורות אלה הוא v6.05 זמין כאן.

חלץ את תוכן קובץ ה- zip למיקום זמני. יש כמה תיקיות משנה בתוך החבילה, אך זו שאנחנו מעוניינים בה היא \ DeDRM_calibre_plugin \; נמצא בתיקייה זו הוא DeDRM_plugin.zip. לאחר האישור שחילצת כראוי את הארכיון וקובץ ה- zip המדובר מחושב, הפעל את קליבר.

לחץ על העדפות בסרגל הכלים ובחר "שנה התנהגות קליבר" (או לחלופין לחץ על CTRL + P). אל תבחר באפשרות "קבל תוספים לשיפור הקליבר" מכיוון שזה רק נותן לך גישה למאגר התוספים הרשמי של קליבר ולא יאפשר לך להוסיף תוספים של צד שלישי משלך.

גלול מטה לקטע מתקדם ולחץ על תוספים.

בתפריט תוספים, לחץ על כפתור "טען תוסף מקובץ" בפינה הימנית התחתונה:

דפדף למיקום ה- DeDRM_plugin.zip, בחר והוסף אותו. תקבל אזהרה בנוגע לסכנות בהתקנת תוספי צד שלישי. המשך ולחץ על אישור. תראה תיבת דו-שיח המציינת התקנה מוצלחת:

לחץ על אישור וודא ש- DeDRM נמצא ברשימה "תוספי סוג קובץ". לאחר האישור, לחץ על החל בפינה השמאלית העליונה, סגור את חלונית ההעדפות והפעל מחדש את קליבר.

באמצעות תוספי הסרת DRM של החניך Alf

בשלב זה, אנו מוכנים להתחיל להוציא את ה- DRM מהספרים שלנו. התוספים להסרת DRM מפשירים אוטומטית את ה- DRM מהספרים בייבוא . אם ייבאת בעבר ספרים לקליבר עם DRM, יהיה עליך לייצא אותם ולייבא אותם שוב כדי להתחיל בתהליך הסרת DRM.

עבור ספרים שאינם נמצאים כרגע בקליבר, כל שעליך לעשות כדי להסיר את ה- DRM מהספר הוא פשוט לגרור ולשחרר את הספר לקליבר (או להשתמש בפונקציה ייבוא ​​קובץ).

ישנן מספר דרכים להשיג את ספרי הקינדל הטעונים ב- DRM. אתה יכול:

  1. הרכיב את הקינדל שלך כהתקן USB ושלף אותם.
  2. הורד אותם דרך תפריט 'פעולות' בקטע ניהול ה קינדל שלי בחשבון אמזון שלך.
  3. הורד אותם באמצעות אפליקציית קינדל למחשב.

בואו נסתכל על כל טכניקה על מנת להדגיש את היתרונות / חסרונות ואת מה שאתה צריך לעשות.

העתקת הספרים מהקינדל שלך: אם אתה הולך לקרוע את הספר ישירות ממכשיר הקינדל שלך (או להשתמש בטכניקת ההורדה וההעברה), עליך להזין ידנית את המספר הסידורי של קינדל שלך בתוסף להסרת DeDRM. עשו זאת על ידי ניווט חזרה להעדפות -> מתקדם -> תוספים -> תוספים מסוג קובץ ולחיצה כפולה על הערך של DeDRM. תראה תיבה כזו:

לחץ על הערך הראשון "eInk Kindle ebooks", ובתיבת הדו-שיח המתקבלת, לחץ על סימן + והזן את המספר הסידורי בגב הקינדל שלך.

בדוק שוב את המספר הסידורי; כל פער בין המספר הסידורי בקובץ הספר לבין התוסף יוביל לכשל בפענוח.

אחיזת עותקים של הספרים שלך באמצעות טכניקת ההורדה וההעברה: השיטה השנייה שבה אתה יכול להשתמש היא הורדת הספר ישירות מדף הניהול שלי קינדל בחשבון אמזון שלך. יש תפריט נפתח קטן "פעולות" שנמצא בצד ימין לצד הכניסה של כל ספר.

מצאנו כי טכניקה זו חסרה בכמה דרכים. עליכם לבחור קינדל פיזי כמכשיר היעד ועליכם להזין את המספר הסידורי של המכשיר ב- DeDRM (ממש כמו בשלב הקודם). נוסף על כך, זו הייתה הטכניקה היחידה שלא הניבה הצלחה עקבית של 100% בבדיקות שלנו. אם אתה בהחלט חייב להשתמש בגישה זו, תן לה הזדמנות, אך איננו יכולים להמליץ ​​עליה לאור עד כמה שתי השיטות האחרות עובדות.

הורדת הספרים שלך באמצעות אפליקציית Kindle for PC: אם במקום זה שלחת את ספרי ה- Kindle שלך ​​ל- Kindle למחשב, ואנחנו ממליצים בחום על שיטה זו מכיוון שהיא כל כך קלה, תוכל למצוא את הספרים המאוחסנים במקום בספריה הבאה:

C: \ Users \ [שם המשתמש של Windows] \ Documents \ My Kindle Content

בכל ספר קינדל שתייבא ל- Kindle למחשב יהיו שני קבצי לווי (קבצי .MBP ו- .PHL); אתה יכול להתעלם מסוגי הקבצים הזרים. לספרים יהיו גם שמות מוזרים, כמו "B001QTXLQ4_EBOK". אל דאגה השם הנכון ונתוני המחבר מאוחסנים בקבצים. טכניקה זו נחמדה מכיוון שאתה יכול לחטוף את כל הספרים שלך בסיבוב אחד ולזרוק אותם לקליבר. כל שעליך לעשות הוא לבחור את כל קבצי הספרים בפועל (כל קבצי ה- .AZW, .TPZ ו- .MOBI) ולזרוק אותם ישירות לקליבר כדי לייבא אותם.

כעת, קליבר תייבא כל קובץ ספר אלקטרוני (נטול DRM או נטול DRM) ללא שיהוק. המבחן האמיתי האם תהליך הייבוא ​​והפסה עבד כראוי או לא הוא לנסות להמיר את הספר לפורמט חדש. לחץ לחיצה ימנית על הערך של הספר החדש ובחר המרת ספרים -> המרה בנפרד. זה ימשוך את תפריט ההמרה. להמיר אותו לכל פורמט אחר, לא משנה איזה.

אם ה- DRM של הספר לא הוסר כראוי, תקבל שגיאה כזו:

כעת, שגיאה זו אינה אומרת בהכרח שתוסף DeDRM אינו פועל כראוי. אם אתה טוען ספרים מה- Kindle הפיזי שלך והזנת את המספר הסידורי הלא נכון בתצורת DeDRM, התהליך ייכשל ככה. אם ניסית להוסיף ספרי קינדל שאתה לא הבעלים בפועל, זה גם ייכשל.

עם זאת, טען את הספרים מהמקור הנכון, והתהליך מתחיל בהצלחה. תראה את הסמן הקטן "ג'ובס" בפינה הימנית התחתונה מסתובב. לחץ עליו ותראה את תהליך ההמרה שלך (שים לב לערכי השגיאה, אלה ספרים שידענו שלא עומדים בקריטריונים לתהליך הסרת DRM ובכל מקרה זרקנו למערכת, הכל בשם היסודיות).

התוצאה הסופית של התהליך הייתה ספר ללא DRM שהומר בהצלחה לקובץ MOBI כללי - מוכן להעברה לכל מכשיר שנרצה, או להמרה לפורמט חדש.

זה כל מה שיש בזה! שוטפים וחוזרים על עצמם עם כל ספר קינדל שברצונך לשחרר ולהשתמש במכשיר על פי בחירתך, או שתרצה לגבות ללא תלות במערכת האקולוגית באמזונס.