כיצד להגדיר את המצב לא להפריע ב- Windows 10

ב- Windows 10, כאשר אפליקציה מנסה למשוך את תשומת ליבך, הודעת מלבן גולשת לתצוגה בפינה השמאלית התחתונה של המסך. אלה נקראים לפעמים התראות טוסט והם בדרך כלל נעלמים אוטומטית לאחר מספר שניות. אם אתה צריך לעשות עבודה במחשב האישי שלך, זה יכול להסיח את הדעת כאשר מופיעה התראה מוקפצת, המודיעה לך על הודעות דוא"ל שהגיעו לאחרונה, הודעות פייסבוק, פגישות וימי הולדת קרובים ועוד.

שעות שקטות היא תכונה ב- Windows 10 המבטלת את הצגת כל התראות האפליקציה. כל ההודעות שתקבל בשעות שקט מופעלות עדיין יופיעו במרכז הפעולות לבדיקה מאוחר יותר. במאמר זה נראה לך כיצד להגדיר את מצב אל תפריע ב- Windows 10.

הערה חשובה עבור Windows 10

קשורים: כיצד לשנות את שעות השקט המוגדרות כברירת מחדל ב- Windows 10

כאשר תכונת שעות השקט הופיעה לראשונה ב- Windows 8, תוכל להגדיר אותה להפעלה ולכיבוי אוטומטית בזמנים ספציפיים. לדוגמא - אתה יכול להגדיר את שעות השקט שלך בין השעות 22: 00-06: 00 כדי שלא תפריע לך להתראות במהלך העבודה או השינה. בזמן כתיבת שורות אלה הופחתו האפשרויות השקטות למצב מופעל וכיבוי. אנו מקווים כי היבט העיתוי של תכונה זו ישוחזר במהדורות מאוחרות יותר של Windows 10. בינתיים, יש לנו כמה הוראות להגדרת שעות השקט שלך על ידי עריכת הרישום של Windows או עורך המדיניות הקבוצתית המקומית.

הפעל או השבת שעות שקטות ממרכז הפעולות

לחץ לחיצה ימנית או לחץ והחזק את "סמל מרכז הפעולות" באזור ההודעות בשורת המשימות. תפריט אפשרויות יופיע עם שליטה הפעלה / כיבוי לשעות שקטות.

לחלופין, לחץ על "מרכז הפעולות" והפעל / כבה את הכותרת "שעות שקטות". (אם אינך רואה את זה, לחץ על "הרחב" בקצה הימני.) כאשר תכונה זו מופעלת, המחשב שלך אינו מציג בועות התראה, מעיר את המסך כאשר השיחה נכנסת או משמיע רעשים העשויים להתרחש מפריע לך.

להשתיק את התראות ההודעות

יש מקרים שבהם אתה מעדיף לא להפריע או להסיח את הדעת מהמראה (באנרים) ומצליל של בועות התראה שצצות. יכול להיות שאתה עומד להציג מצגת ולא רוצה שתופיע התראות קופצות. כדי להשבית בועות התראה המופיעות על מסך הנעילה:

פתח את "הגדרות> מערכת> התראות ופעולות" וכבה את "הצג התראות במסך הנעילה". שקול גם לכבות "הצג אזעקות, תזכורות ושיחות VOIP נכנסות במסך הנעילה". כאשר תכבה הגדרות אלה הודעות אלה לא יופיעו עוד כאשר מסך הנעילה פעיל.

Windows 10 כולל אפשרות לכיבוי התראות במהלך מצגות. אם הוא מרגיש שאתה משתמש ב- Microsoft PowerPoint או מחובר למקרן, הוא יסלוף את כל בועות הצליל והקולות. פתח את "הגדרות> מערכת> התראות ופעולות", גלול מטה והפעל את "הסתר התראות בזמן הצגת".

להשתיק את התראות ההודעות על בסיס אפליקציה

תוכל גם לכבות את ההתראות שלך על בסיס יישום אחר אפליקציה. פתח את "הגדרות> מערכת> התראות ופעולות" ותחת "הצג התראות מאפליקציות אלה" כבה אפליקציות בנפרד כדי למנוע התראות מאפליקציות נבחרות. זוהי דרך טובה לאלף יישומים המציגים התראות מוגזמות. כאן תמצא רשימת גלילה של כל אפליקציה שבבעלותך המסוגלת להציג לך הודעה ולכל אחת מהן מתג "הפעלה / כיבוי".

לחץ על שם אפליקציה כדי לחשוף סוגים ספציפיים של התראות שניתן להפעיל או לכבות בהתאם להעדפותיך. אפליקציות אלה יכולות להראות לך בועת התראה בזמן אמת כפי שנדון קודם או להשמיע צליל כדי למשוך את תשומת לבך כאשר ההודעות מופיעות. צבוט אותם באופן חופשי בהתאם לצרכים שלך.

לסיום מאמר זה, Windows 10 מאפשר כעת להגדיר שעות שקט ברחבי העולם או על בסיס אפליקציה. למרות שזה די קל לקבוע שעות שקטות, הן אינן אוטומטיות, אך עליך להפעיל / לכבות אותן ידנית.