כיצד לשלוח קובצי GIF ב- iMessage

תמיד הצלחת לשלוח תמונות סטטיות לאנשים אחרים באמצעות iMessage, אך אולי לא ידעת שאתה יכול גם לשלוח קובצי GIF מונפשים.

קשורים: הדרכים הקלות ביותר ליצור קובצי GIF מונפשים בכל פלטפורמה

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לעשות זאת. הדרך הקלה ביותר היא להשתמש באפליקציית ה- iMessage המובנית "#images", המאפשרת לך לחפש בכל מיני קבצי GIF ולשלוח אותם במהירות ובקלות. אתה יכול גם לשתף קובצי GIF מאפליקציות אחרות ולשלוח אותם דרך iMessage בצורה כזו. אנו נראה לך כיצד לעשות את שניהם.

הדרך הקלה: #images

אפליקציית iMessage המובנית בשם "#images" היא אולי הדרך הטובה ביותר לשלוח קובצי GIF לחברים ובני משפחה, מכיוון שקל לגשת אליה וקל לחפש אותם כדי למצוא את ה- GIF המתאים.

כדי להתחיל, פתח את אפליקציית ההודעות באייפון ובחר את איש הקשר שאליו ברצונך לשלוח את ה- GIF.

בתחתית, תראה את כל היישומים שלך ב- iMessage. חפש את הסמל האדום עם זכוכית המגדלת והקש עליו כאשר אתה רואה אותו. ייתכן שיהיה עליך לגלול בין האפליקציות לפני שתמצא אותו.

לאחר שתבחרו בו, קטע קטן יצוץ מלמטה ויציג קומץ GIF מונפש. משם תוכלו לגלול ברשימה האינסופית של קובצי GIF אקראיים, או להקיש על תיבת החיפוש (שם כתוב "מצא תמונות") ולהקליד מילת מפתח המתייחסת לסוג ה- GIF הרצוי.

הקלד מילת מפתח והקש על "חפש".

תופיע רשימה של קובצי GIF מונפשים המתייחסים לחיפוש מילות המפתח שלך. הקש על קובץ GIF כשתמצא אחד שאתה אוהב.

לאחר שתקיש על ה- GIF, הוא יופיע בתיבת הטקסט של iMessage המוכנה לשליחה. אתה יכול לשלוח רק את ה- GIF, או שאתה יכול גם להתמודד עם הודעה שתשלח יחד עם ה- GIF.

לאחר שתסיים לשלוח קובצי GIF, תוכל לצאת מהאפליקציה #images iMessage ולחזור למקלדת על ידי הקשה על תיבת הטקסט של iMessage.

שיתוף קובצי GIF מאפליקציות אחרות

אם לאפליקציית #images iMessage אין את ה- GIF המדויק שאתה מחפש, תוכל במקום זאת לפתוח את האפליקציה שבחרת ולחפש שם GIF.

לא נפרט על כל המקומות המגניבים באינטרנט שבהם אתה יכול למצוא קובצי GIF, אך אני אשתמש באתר של גיפי כדי למצוא קובץ GIF ואשתמש בו כדוגמא להדרכה זו.

לאחר שתמצא את ה- GIF הרצוי, המשך והקש עליו כדי לפתוח אותו. משם, הקש והחזק על תמונת ה- GIF ולחץ על "העתק".

היכנס ל- iMessage ובחר שרשור שיחה של האדם שאליו אתה רוצה לשלוח את ה- GIF. הקש פעם אחת על תיבת הטקסט כדי להעלות את המקלדת ואז הקש עליה שוב כדי להעלות את ההודעה "הדבק". הקש עליו כשהוא מופיע.

תמונת ה- GIF תדביק את עצמה בתוך תיבת הטקסט. לחץ על הלחצן שלח כשתהיה מוכן.

זכור כי אתרי GIF מסוימים ואפליקציות לא יאפשרו לך להדביק את התמונה בפועל ב- iMessage, Imgur היא דוגמה גדולה - תוכל להדביק רק קישור שלוקח אותך לאתר (או לאפליקציה) של Imgur לצפייה. ה- GIF.

עם זאת, אם הקישור מסתיים ב- .gif, iMessage יציג את תמונת ה- GIF בתוך iMessage (כפי שמוצג להלן). אחרת, זה פשוט יציג קישור שתצטרך להקיש עליו כדי לפתוח. אם אתה שולח את קישור ה- GIF למשתמש אנדרואיד, יהיה להם מזל בכל מקרה, מכיוון שהוא פשוט יציג קישור ל- GIF ולא משנה מה.