כיצד לעצור את כיבוי מסך טלפון ה- Android שלך

זמן קצוב למסך מונע ממסך הטלפון להישאר דולק כאשר אינך משתמש במכשיר שלך. עם זאת, ישנם מקרים בהם אינך רוצה שיעשה זאת. למרבה המזל, אתה יכול להשבית אותו בטלפון או בטאבלט אנדרואיד שלך.

זמן הקצאת המסך פשוט קובע כמה זמן המסך יישאר לאחר שתסיים להשתמש בו. זה בדרך כלל 30 שניות עד דקה, כברירת מחדל. אם אתה משתמש בטלפון שלך למשהו שאינו דורש נגיעה בתצוגה, ייתכן שתפסיק הזמן הקצר של המסך מעצבן.

במכשירי Android תוכלו לשנות בקלות את אורך הזמן הקצוב למסך. התהליך מעט משתנה בהתאם לטלפון שיש לך, מכיוון שכל יצרן משנה את ממשק המשתמש של Android. ובכל זאת, בדרך כלל זה דורש רק כמה צעדים.

כיצד להגדיל את אורך הזמן הקצוב למסך

לפני שנדבר על השיטות בהן תוכלו להשתמש בכדי למנוע את כיבוי המסך, יש להזכיר שרוב הטלפונים של Android אינם יכולים לעשות זאת באופן מקורי. ברוב מכשירי Android, אתה יכול להגדיר את זמן הקצאת המסך למגבלת זמן ארוכה יותר, כגון 10 או 30 דקות. ברוב המצבים, לעומת זאת, זה מספיק טוב.

החלק מטה מהחלק העליון של המסך כדי לפתוח את לוח ההודעות. הקש על סמל גלגל השיניים כדי לפתוח את תפריט "הגדרות". תלוי במכשיר שיש לך, ייתכן שיהיה עליך להחליק למטה בפעם השנייה כדי לחשוף את סמל גלגל השיניים.

הקש על "תצוגה" בתפריט "הגדרות".

זה המקום שבו דברים יכולים באמת להשתנות בהתאם למכשיר. חלק מהטלפונים, כמו Google Pixel, דורשים להרחיב את הקטע "מתקדם" בהגדרות "תצוגה".

טלפונים אחרים מציגים את "זמן קצוב למסך" בהגדרות הראשיות של "תצוגה".

הקש על "זמן קצוב למסך" כדי לפתוח את אפשרויות הזמן.

הדברים יכולים להשתנות גם לפי מכשיר כאן. כמעט לכל מכשירי Android יש 15 ו -30 שניות, או אפשרות 1, 2, 5 ו -10 דקות. עם זאת, לטלפונים מסוימים תהיה אפשרות נוספת של 30 דקות. בחר את הארוך ביותר הזמין בטלפון שלך.

חזור על שלבים אלה בכל עת שתרצה להתאים את אורך זמן קצוב המסך.

כיצד לעצור את כיבוי המסך לחלוטין

ייתכן שמכשירי Android לא יוכלו למנוע את כיבוי המסך באופן מקורי, אך יש הרבה אפליקציות בחנות Google Play שיכולות לעשות זאת. אחד מהם הוא "קפאין". כך תגדיר אותו ותשתמש בו.

הורד קפאין - שמור על מסך מחנות Google Play במכשיר האנדרואיד שלך.

האפליקציה עובדת באמצעות מתג "הגדרות מהירות", לכן ראשית, החלק למטה מהחלק העליון של המסך פעמיים כדי להרחיב את החלונית "הגדרות מהירות" המלאות.

אתה אמור לראות סמל עיפרון איפשהו בחלונית; הקש עליו כדי לערוך את מתג "הגדרות מהירות".

בחלק ממכשירי Android, כמו טלפונים וטאבלטים של Samsung, עליך להקיש על סמל שלוש הנקודות ולאחר מכן לבחור "פריסת לוח מהירה" כדי לערוך את החלונית 'הגדרות מהירות'.

חפש מתג עם סמל ספל קפה.

לאחר מכן, הזז את המצב "קפאין" לחלונית הראשית "הגדרות מהירות". הקש והחזק אותו כדי לגרור אותו למקומו. בטלפונים של סמסונג תגרור את המתג מהחלק העליון של המסך לתחתית. ב- Google Pixel ובטלפונים אחרים תגרור אותו מלמטה למעלה.

כאשר המתג נמצא איפה שאתה רוצה, הקש על החץ לאחור או על סמל הסימון כדי לשמור.

עכשיו אתה יכול להשתמש באפליקציה. בכל פעם שתרצה לשנות את אורך הזמן הקצוב למסך, החלק למטה מהחלק העליון של המסך כדי לפתוח את לוח ההודעות ואת "הגדרות מהירות".

הקש על סמל ספל הקפה ב"הגדרות מהירות ". כברירת מחדל, זמן הקצאת המסך ישתנה ל"אינסופי ", והמסך לא יכבה.

הקש שוב על סמל ספל הקפה כדי לחזור למשך זמן הקצוב הרגיל של המסך.

לקפאין יש מספר אפשרויות התאמה אישית אחרות; פשוט פתח את האפליקציה כדי להתאים אותם לטעמך.