כיצד להחליף טקסט ב- Word

קו תחתון הוא משימה נפוצה ב- Word, ונעשית בקלות, אך מה אם עליכם להחליף (נקרא גם overscore או overbar), טקסט כלשהו? שכבת-על שכיחה בתחומים מדעיים, אך קיימות סיבות שונות לריפוד טקסטים. עם זאת, Word אינו מקל על כך.

באפשרותך להחיל תאורה על הטקסט שלך ב- Word באמצעות קוד שדה או עורך המשוואה, או שתוכל להוסיף גבול פסקה בראש הטקסט.

שימוש בקוד שדה

ראשית, נראה לך כיצד להשתמש בקוד שדה כדי להחיל תאורה על טקסט. פתח מסמך קיים או חדש ב- Word והמקם את הסמן במקום שבו ברצונך לשים את הטקסט עם שכבת-העל. לחץ על "Ctrl + F9" כדי להוסיף סוגריים של קוד שדה, המודגשים באפור. הסמן ממוקם אוטומטית בין הסוגריים.

הזן את הטקסט הבא בין הסוגריים.

EQ \ x \ to ()

הערה: יש רווח בין "EQ" ל- "\ x" ובין "\ x" ו- "\ t ()". "EQ" הוא קוד השדה המשמש ליצירת משוואה ו- "\ x" ו- "\ to" הם מתגים המשמשים לעיצוב המשוואה או הטקסט. ישנם מתגים אחרים שבהם אתה יכול להשתמש בקוד השדה EQ, כולל כאלו החלים על גבולות התחתונה, הימנית, השמאלית והקופסה למשוואה או לטקסט.

הכנס את הסמן בין הסוגריים והזן את הטקסט שברצונך לקבוע.

כדי להציג זאת כטקסט ולא כקוד שדה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני בכל מקום בקוד השדה ובחר "החלף קודי שדה" מהתפריט הקופץ.

הטקסט שהזנת בקוד השדה מוצג עם שורה מעליו. כאשר קוד השדה מוצג כטקסט רגיל, תוכלו להדגיש אותו ולהחיל עליו עיצוב שונה, כגון גופן, גודל, מודגש, צבע וכו '.

הערה: כדי להציג שוב את קוד השדה, פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני בטקסט ובחר שוב "החלף קודי שדה". כשמכניסים את הסמן לטקסט שנוצר באמצעות קוד שדה, הטקסט מודגש באפור, בדיוק כמו קוד השדה.

אם ברצונך שהשורה תשתרע מעבר לשני קצות הטקסט, הוסף רווחים בעת הזנת הטקסט לקוד השדה. זה שימושי ליצירת שורות עם שמות תחתיהם לחתימה על מסמכים רשמיים.

קודי שדה פועלים בכל הגרסאות של Word, גם עבור Windows וגם עבור Mac.

באמצעות עורך המשוואה

אתה יכול גם להחיל קווי על טקסט באמצעות עורך המשוואה. לשם כך, לחץ על הכרטיסייה "הוסף" במסמך Word שלך.

בקטע "סמלים" בלשונית "הוספה", לחץ על "משוואה".

מוצגת הכרטיסייה "עיצוב" תחת "כלי משוואה". בקטע "מבנים", לחץ על "מבטא" כדי לגשת למבטאים שונים שתוכל להחיל בחלק העליון של הטקסט במשוואה. ישנם שני מבטאים שונים בהם תוכלו להשתמש. בחר באפשרות "סרגל" תחת "מבטאים" בתפריט הנפתח ...

... או בחר באפשרות "סרגל יתר" תחת "סורגים ותחתונים". "Overbar" מייצר שורה מעט ארוכה יותר מעל הטקסט מאשר "Bar".

המבטא שנבחר מוצג מעל התיבה המנוקדת הקטנה באובייקט המשוואה.

כדי להזין את הטקסט שלך, לחץ על התיבה המנוקדת כדי לבחור אותו.

הקלד את הטקסט שלך בתיבה המנוקדת. השורה מתרחבת לכיסוי הטקסט תוך כדי הקלדה.

לחץ מחוץ לאובייקט המשוואה כדי להציג את "המשוואה" המוגמרת, או את הטקסט המעוטר.

שים לב שכאשר מזינים מילה מקושטת או ביטוי למשוואה בעורך המשוואה, כמו "How-To Geek", ישנם רווחים לפני ואחרי המקף. הסיבה לכך היא שזו משוואה ו- Word מתייחס למקף כאל סימן מינוס בין שני אופרנדים. אם אתה מעדיף שלא יהיה רווחים אלה (או אם לא מותקן בעורך המשוואה), השיטה הראשונה לעיל או השיטה הבאה עשויים לעבוד טוב יותר עבורך.

הוספת גבול פסקאות

החלת קו על הטקסט יכולה להתבצע גם באמצעות גבולות פסקאות. הקלד את הטקסט שברצונך לקבוע למסמך Word שלך וודא שהכרטיסייה "בית" פעילה בסרגל הכלים. לחץ על החץ למטה על כפתור "גבולות" בקטע "פיסקה" בכרטיסייה "בית".

בחר "גבול עליון" מהתפריט הנפתח.

השורה מעל הפסקה משתרעת מהשוליים השמאליים לשוליים הימניים. עם זאת, אתה יכול להתאים את הכניסות לפיסקה זו כדי לקצר את השורה. לשם כך עליך להפוך את הסרגל לגלוי. לחץ על הכרטיסייה "תצוגה".

בקטע "הצג" בכרטיסיה "תצוגה", לחץ על תיבת הסימון "שליט" כדי שיהיה סימן ביקורת בתיבת הסימון.

כדי לשנות את הכניסות לפסקה, הכניסו את הסמן לפסקה והניחו את העכבר מעל אחד מסימני הכניסה בסרגל. לדוגמא זו, נגדיל את "הכניסה הימנית" ונקצר את הקו מימין.

הערה: כדי להזיז את הכניסה השמאלית, העבר את העכבר מעל התיבה הקטנה ישירות מתחת לשני המשולשים הקטנים בצד שמאל של הסרגל כדי להזיז את המשולשים יחד. אל תזיז את המשולשים בנפרד.

לחץ וגרור את הכניסה עד שהקו יהיה באורך הרצוי.

שחרר את לחצן העכבר כשתסיים להזיז את הכניסה. התור עכשיו קצר יותר.

עד שמיקרוסופט מוסיפה יכולת זו כתכונה רגילה, שיטות אלה מספקות דרכים לעקוף את המגבלה. הם אולי לא קלים כמו להדגיש טקסט וללחוץ על כפתור יחיד, או ללחוץ על מקש קיצור, אך הם יעבדו בקמצוץ.