מה קרה לסוליטייר ולמכרה במכשירים 8 ו- 10?

הגרסאות השולחניות הקלאסיות של סוליטייר ושוב מוקשים נעלמו ב- Windows 8 ו- 10. במקום זאת תמצאו גרסאות חדשות ומבריקות עם פרסומות, שילוב Xbox ודמי מנוי אופציונליים. אבל אתה עדיין יכול לשחק בסוליטייר ובמכרה בלי מודעות, ובלי לשלם סנט.

כיצד להפעיל סוליטייר ב- Windows 10

סוליטייר מותקן כברירת מחדל ב- Windows 10. אתה יכול פשוט לפתוח את תפריט התחל ולהפעיל את היישום "Microsoft Solitaire Collection" כדי לפתוח אותו.

אם אוסף סוליטייר של מיקרוסופט לא מותקן - אולי הסרת אותו בעבר - אתה יכול להשיג אותו מחנות Windows.

כיצד להשיג שוורת מוקשים ב- Windows 10

Microsoft Minesweeper אינו מותקן כברירת מחדל ב- Windows 10, אך הוא זמין בחינם. להתקנת Minesweeper, הפעל את היישום "חנות" וחפש "Minesweeper". לחץ על האריח "Microsoft Minesweeper" ולחץ על "התקן" כדי להתקין אותו.

אתה יכול גם ללחוץ כאן כדי לעבור ישר ל- Microsoft Minesweeper בחנות Windows.

לאחר התקנתו, תוכלו להפעיל את Microsoft Minesweeper מתפריט התחלה.

ב- Windows 8, סוליטייר ולא שובר מוקשים מותקנים כברירת מחדל. יהיה עליך לפתוח את החנות ולחפש סוליטייר ושוב מוקשים כדי להתקין את אוסף Microsoft Solitaire ו- Microsoft Minesweeper.

כיצד סוליטייר ושואף מוקשים שונים ב- Windows 8 ו- 10

אם אתה אוהב את המשחקים החדשים תלוי מה אתה מחפש. החדשות הטובות הן שהם מבריקים ומצוחצחים יותר ממשחקי סוליטייר והמכרה הישנים.

אוסף סוליטייר של מיקרוסופט כולל לא מעט משחקים שונים - Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid ו- TriPeaks. Klondike הוא חוויית הסוליטר הקלאסית, המוגדרת כברירת מחדל שאתה בטח מכיר מגרסאות קודמות של Windows.

אתה יכול לבחור "חפיסות פתירות" ברמות קושי שונות - חפיסות מובטחות שניתנות לפיתרון כדי שלא תיתקע ותצטרך להפעיל מחדש - או להשתמש בסיפון מסורתי ומעורבב באופן אקראי.

אוסף סוליטייר של מיקרוסופט מציע אתגרים יומיים שבהם תוכלו להתחרות בכדי לזכות בתגים. תינתן לך משחק וסיפון ספציפיים ותתבקש לבצע משימה ספציפית. תוכלו למצוא גם אירועים שהם סדרת אתגרים. אתה יכול לבחור נושאים שונים כדי להתאים אישית את הסיפון ואת אזור המשחק שלך.

ב- Microsoft Minesweeper, אתה יכול לבחור לוח מסורתי בגודל קל, בינוני, מומחה או מותאם אישית. משחק זה מציע גם אתגרים יומיומיים המורכבים מלוחות מוכנים מראש עם קשיים שונים. אתגרים עשויים לבקש ממך לסמן את מיקומם של 10 מוקשים בעזרת דגלים, למשל, או לפוצץ מספר ספציפי של מוקשים בתוך מספר מסוים של מהלכים.

ל- Microsoft Minesweeper יש גם מצב "הרפתקאות" שבו אתה מנסה להגיע ליציאה מצינוק תוך הימנעות ממלכודות ומפלצות ואיסוף זהב. אתה צריך למצוא ולהימנע ממלכודות על ידי שימוש במספרים על הרצפה. החלק הזה עובד בדיוק כמו שוגר מוקשים מסורתי.

קשורים: תכונות ה- Xbox הטובות ביותר ב- Windows 10 (גם אם אין ברשותך Xbox)

משחקים אלה משולבים ב- Xbox Live של מיקרוסופט, כך שתרוויח הישגי Xbox גם על ידי משחק Solitiare ו- Minesweeper.

אם אתה אוהב את המשחקים החדשים סוליטייר ושוב מוקשים, בדוק את מהג'ונג של מיקרוסופט. זהו משחק דומה, עם אתגרים יומיומיים ומגוון חידות ועיצובים לבחירה. כמו Minesweeper, הוא זמין להורדה בחינם בחנות Windows.

קשורים: כיצד להשבית את כל הפרסום המובנה של Windows 10

עם כל התכונות היפות שהמשחקים הללו מציעים, יש להם פרסום מובנה ודורשים דמי מנוי שנתיים נפרדים כדי לשחק ללא מודעות. נכון לעכשיו, אוסף סוליטייר של מיקרוסופט עולה 15 $ לשנה, Microsoft Minesweeper עולה 10 $ לשנה, ומיקרוסופט מהג'ונג עולה 10 $ לשנה. מדובר בעמלות נפרדות. לכן, כדי לשחק בכל שלושת המשחקים ללא מודעות, תצטרך לשלם 35 $ לשנה.

סוליטייר למעשה התייקר גם עם הזמן. כאשר Windows 10 הושק, מיקרוסופט גבתה רק 10 דולר לשנה עבור סוליטייר ללא מודעות.

והכי גרוע, ראינו פרסומות וידאו של 30 שניות ביישומים האלה. זה שובר עסקאות עבור משחקים שמבזבזים זמן שתרצה לשחק בהתפרצויות קצרות.

עם זאת, אינך צריך לשלם - אם לא אכפת לך להסתכל על המודעות, אתה יכול להשמיע בחינם את כל מה שאתה רוצה על ידי משחק בגרסאות שונות של סוליטייר ומוקש.

איך לשחק סוליטייר ושואף מוקשים ללא מודעות

קשורים: אתה לא צריך לשלם 20 דולר לשנה עבור סוליטר ושואף מוקשים ב- Windows 10

ישנן כמה אלטרנטיבות נהדרות ללא מודעות למשחקי הסוליטייר והמוקש החדשים של מיקרוסופט. אתה לא צריך לשלם שום דבר נוסף או לחפש מודעות מודעות אם אתה רק רוצה את היסודות.

הקמנו משחקי סוליטייר ומוקש בחינם לחלוטין בכתובות אתרים שכולם יכולים לגשת אליהם בדפדפן שולחן העבודה. ואין מודעות.

solitaireforfree.com

minesweeperforfree.com

כעת גוגל מציעה משחק סוליטר ללא מודעות. פשוט חפש "סוליטייר" בגוגל ותראה משחק סוליטייר שתוכל לשחק ממש בדף תוצאות החיפוש של גוגל.