האתרים הטובים ביותר לאיתור, הורדה, השאלה, השכרה ורכישה של ספרים אלקטרוניים

אז יש לך קורא ספרים אלקטרוניים, טלפון חכם, טאבלט או מכשיר נייד אחר ואתה רוצה לשים עליו כמה ספרים אלקטרוניים שייקח איתך. ישנן אפשרויות רבות להשגת ספרים אלקטרוניים בחינם וכן לרכישה, השאלה או אפילו השכרת ספרים אלקטרוניים.

פירטנו כמה אתרים המאפשרים לך להוריד ספרים אלקטרוניים בחינם ישירות או לקבל הודעה כאשר ספרים אלקטרוניים זמינים בחינם או במחיר מוזל באתרי ספרים אלקטרוניים פופולריים. אם אינך מוצא את הספרים האלקטרוניים שאתה רוצה באתרים החינמיים, ישנם מספר אתרים המאפשרים לך לרכוש ספרים אלקטרוניים עדכניים ונמכרים באופן יחיד או באמצעות שירות חודשי. ישנם אפילו אתרים מיוחדים להלוואות והשאלת ספרי קינדל ו- Nook עם קוראים אחרים ברחבי ארה"ב. רשימנו גם כמה אתרים המוקדשים לחיפוש ספרים אלקטרוניים, מסמכים וכו '.

ספרים אלקטרוניים בחינם

בעבר הראינו לך כיצד למצוא אלפי ספרים אלקטרוניים בחינם באינטרנט באמצעות אתרים כגון Project Gutenberg, ManyBooks.net, DailyLit ו- FeedBooks. אתה יכול אפילו למצוא ספרים אלקטרוניים בחינם באמזון. רשמנו כאן מקורות נוספים לספרים אלקטרוניים בחינם.

ספר אלקטרוני באינטרנט וארכיון טקסטים

ארכיון הטקסטים של ארכיון האינטרנט מכיל מגוון רחב של סיפורי חינם, ספרים פופולריים, ספרי ילדים, טקסטים היסטוריים וספרים אקדמיים.

Free-eBooks.net

Free-eBooks.net מציע גישה חופשית ללא הגבלה לספרים אלקטרוניים בפורמט HTML וגישה לחמישה ספרים אלקטרוניים בכל חודש בפורמט PDF ו / או TXT. הורד ספרים מסופרים חדשים ועולים וכותבים עצמאיים. קיימות קטגוריות רבות של ספרים בדיוניים וספרי עיון. אם אתה סופר, אתה יכול גם להגיש ספר אלקטרוני.

ניתן לקבל חברות VIP המספקות גישה בלתי מוגבלת לפורמטים PDF ו- TXT, כמו גם לפורמט HTML. כחבר VIP, אתה יכול גם להוריד ספרים ללא הגבלה בפורמטים MobiPocket ו- ePub, לקבל גישה ראשונה לספרים חדשים, שירות לקוחות עדיף ושטח אחסון עבור הספרים המועדפים עליך. ניתן לשלם 7.95 דולר לחודש (מתחדש אוטומטית), לשלם 39.97 דולר לשנה, או כרגע (נכון לכתיבת מאמר זה) לקנות שלוש שנים במחיר של 40% הנחה לשנתיים, 49.97 דולר.

eReaderIQ.com

eReaderIQ הוא שירות חינמי המספק התראות על ירידת מחירים לספרי קינדל של אמזון וצופה בכותרות המועדפות עליך כדי ליידע אותך מתי הם זמינים עבור קינדל. באפשרותך גם להציג רשימה מתעדכנת באופן קבוע של כל החינמיות החופשיות שאינן נחלות ציבוריות ב- Amazon.com ולהירשם לקבלת הודעה בדוא"ל כאשר יוצא ספר חדש בחינם.

eReaderIQ מציע גם מנוע חיפוש מעולה המאפשר לכם לחפש בחנות קינדל לפי ז'אנר ומילת מפתח, ולהגדיר את טווח המחירים, גיל הקורא, השפה ועוד.

מאה אפסים

מאה אפסים הוא אוסף של ספרים אלקטרוניים הנמכרים ביותר שנמצאים כרגע בחינם באמזון. אתה יכול להוריד ולקרוא כל אחד מהספרים האלה במחשב, בטלפון הנייד, בטאבלט, בקינדל או בתוך דפדפן האינטרנט המועדף עליך. הרשימה מתעדכנת מדי שעה.

BookBub

BookBub הוא שירות שמעדכן אתכם על עסקאות ספרים נהדרות. הם מודיעים לך על ספרים בחינם או בהנחה עמוקה, לפעמים מוזלים עד 90% מהמחיר המקורי. רק תוכן איכותי מופיע ברשימה, ספרים הנמכרים ביותר, ממו"ל בדרגה הגבוהה ביותר, או שקיבלו ביקורות ודירוגים מובילים מצד מבקרים וקוראים. אתה יכול לציין אילו קטגוריות ברצונך לקבל הודעה על כך שלא תקבל דוא"ל על מבצעים שאינך רוצה.

הערה: העסקאות שתקבל מ- BookBub זמינות לזמן מוגבל בלבד, לכן הקפד לפעול במהירות.

Par-TAY חינם

Par-TAY בחינם מציע קישורים לספרים אלקטרוניים בחינם ואיכותיים מז'אנרים רבים ושונים. ניתן להוריד את הספרים האלקטרוניים בחינם באתרם בתאריכים ספציפיים המפורסמים באתר. אתה יכול גם להירשם לניוזלטר שלהם כדי לקבל הודעה על אילו ספרים אלקטרוניים יהיו זמינים בחינם. ההרשמה לניוזלטר מכניסה אותך אוטומטית לציור לזכייה של 100 דולר בכרטיסי מתנה של אמזון ובציור לקינדל חדש.

ספרים חופשיים

Freebooksy מפרסם ספר אלקטרוני בחינם לפחות פעם ביום. הספרים האלקטרוניים מכסים מספר ז'אנרים, כך שכל אחד יכול להוריד משהו שהוא אוהב. הספרים האלקטרוניים בחינם לפחות ליום פרסומם, ולפעמים למספר ימים מעבר לכך. מתפרסמים התאריכים שבהם הספרים האלקטרוניים זמינים בחינם.

ספרים אלקטרוניים שאינם בחינם

להשיג ספרים אלקטרוניים בחינם זה נהדר, אבל לפעמים אתה לא יכול למצוא את הספר שאתה באמת רוצה בחינם. ישנן דרכים רבות לרכוש או אפילו לשכור ספרים אלקטרוניים עדכניים ונמכרים ביותר. אנו מפרטים כאן כמה מהאתרים הפופולאריים ביותר לרכישה והשכרה של ספרים אלקטרוניים, שחלקם מציעים גם שירותי מנוי חודשיים.

חנות קינדל של אמזון

חנות קינדל של אמזון מציעה למעלה ממיליון ספרים אלקטרוניים, כולל מהדורות חדשות ורבי המכר של הניו יורק טיימס. אתה יכול לקרוא את הפרק הראשון של רוב הספרים כדי שתוכל להחליט אם אתה רוצה לקנות את הספר. כפי שצוין קודם במאמר זה, ישנם גם ספרים אלקטרוניים רבים בחינם הזמינים באמזון, כולל קלאסיקות פופולריות.

כמובן שאפשר לקנות את מכשירי הקינדל באמזון, אך אינך זקוק למכשיר קינדל מיוחד בכדי לקרוא ספרי קינדל. יישומי קינדל בחינם זמינים לכל סמארטפון, טאבלט ומחשב גדולים. ברגע שקונים ספר קינדל, תוכלו לקרוא אותו בכל מכשיר שמותקן בו אפליקציית קינדל. באמצעות טכנולוגיית Whispersync של אמזון, באפשרותך לשמור ולסנכרן באופן אוטומטי את קריאת העמודים, הסימניות, ההערות וההדגשים הרחוקים ביותר שלך בספרי הקינדל שלך בכל המכשירים שלך. זה אומר שאתה יכול להתחיל לקרוא ספר במכשיר אחד, ולהמשיך במקום בו הפסקת במכשיר אחר.

ספריות מסוימות מציעות שירות המאפשר לך לבדוק ספרים אלקטרוניים, ותוכל להעביר אותם באופן אלחוטי לאפליקציית קינדל שלך.

בארנס אנד נובל - חנות הספרים Nook

חנות הספרים Nook של Barnes & Noble מציעה משהו דומה מאוד לחנות Kindle של אמזון. ניתן לרכוש ספרים אלקטרוניים למכשירי Nook ותוכנת Nook בחינם עבור מערכות ומחשבים ניידים כמו Android, iPhone, iPad, PC ו- Mac. אתה יכול גם לסנכרן ספרים שאתה קורא כרגע בין מכשירים, בדיוק כמו ספרי קינדל.

פיקטיבי

Fictionwise.com מחויבת לספק את האוסף המקיף ביותר של סיפורת וסיפורת באינטרנט בפורמטים פופולריים רבים של ספרים אלקטרוניים. הם מציעים ספרים אלקטרוניים עטורי פרסים ואיכותיים של סופרים מובילים בכל הז'אנרים העיקריים ופועלים להפיכת Fictionwise לאתר הספרים האלקטרוניים המתקדם ביותר, כולל מתן אפשרויות חיפוש ומיון מתוחכמות.

ספרים אלקטרוניים.com

EBooks.com מציע מגוון גדול של ספרים אלקטרוניים בכל קטגוריית נושאים בפורמטים מרובים עבור מכשיר Apple או Android שלך, Nook, Kobo, PC, Mac וכו ', כך שיש משהו זמין לכולם. התוכנה הנדרשת לקריאת ספרים מ- eBooks.com היא בחינם. אתה יכול לחפש ספרים אלקטרוניים לפי נושא, כותרת או מחבר, או להשתמש בחיפוש הטקסט המלא כדי לחפש לפי מילת מפתח.

אם ברצונך לגלות מתי ספרים אלקטרוניים חדשים יהיו זמינים בתחומי העניין שלך, תוכל להירשם לקבלת התראות דוא"ל בחינם.

eReader.com

EReader.com מציע ספרים אלקטרוניים שמוכנים בקפידה למקסם את חווית הקריאה. הם מתמקדים במתן ספרים אלקטרוניים איכותיים למגוון רחב של מכשירים ניידים. תוכנת ה- eReader שלהם חינמית לכל הפלטפורמות והמכשירים הנתמכים שלהם.

חנות הספרים של גוגל פליי

חנות הספרים של גוגל פליי מציעה מיליוני ספרים לבחירה בכל קטגוריה שניתן להעלות על הדעת לקריאה בסמארטפונים או טאבלטים של Android, מכשירי אייפון ואייפד. אתה יכול גם לבחור להוריד את הספרים שרכשת כקבצי ePub או PDF לשימוש בקוראים אלקטרוניים אחרים או לקריאה במחשב שלך.

ספרים שנרכשו מ- Google Play נשמרים בענן הדיגיטלי, מה שאומר שאתה יכול לגשת אליהם מכל מכשיר תואם, מתי ובכל מקום שתרצה. אתה יכול להתחיל לקרוא ספר במכשיר אחד, להמשיך לקרוא אותו במכשיר אחר, ואולי אפילו לסיים אותו במכשיר שלישי, כל עוד לכל מכשיר יש חיבור לאינטרנט.

ספרי פאוול

הספרים של Powell מציעים ספרים אלקטרוניים של Google, מהדורות דיגיטליות של Adobe ו- PDF ללא DRM לקריאה במכשירי iPhone, iPod Touch, iPad, טלפונים וטאבלטים של אנדרואיד, במחשב ובמגוון מכשירי eReader אחרים.

הלוואות, הלוואות והשכרות של ספר אלקטרוני

ישנם שירותים מקוונים הזמינים אשר מקלים על הלוואת והשאלת ספרי קינדל ו- Nook. אתה יכול להשאיל כל ספר קינדל שהלוואות מופעלות בו (לא כל הספרים ניתנים להשאלה) למשתמש אחד אחר למשך 14 יום. בתום תקופת ההלוואה הכותרת מועברת אוטומטית חזרה לקינדל שלך. בזמן שהספר הושאל, אינך מסוגל לקרוא את הספר. למידע נוסף על השאלה והשאלת ספרי קינדל, עיין בעמוד האמזונס אודות השאלת ספרי קינדל. אתה יכול גם להשאיל את ספרי ה- Nook שלך ולהשאיל את ספרי ה- Nook של משתמשים אחרים. עבור שני השירותים, כל ספר שבבעלותך יכול להיות מושאל פעם אחת בלבד.

יתכן שלא תמצאו כל ספר שתרצו לקרוא, אך תוכלו לשאול מבחר רחב של ספרים מאתרים אלה.

ספריית ההלוואות של קינדל

ספריית ההלוואות של בעלי קינדל מאפשרת לכם לבחור מבין יותר מ -145,000 כותרים להשאלה בחינם בתדירות של ספר בחודש, אם אתם הבעלים של מכשיר קינדל ויש לכם חברות באמזון פריים. אין תאריכי יעד על ספרים מושאלים. הכותרים הזמינים כוללים את כל שבעת ספרי הארי פוטר ומעל 100 רבי המכר הנוכחיים והעתיקים של הניו יורק טיימס.

הערה: זה עובד רק עם מכשירי קינדל, לא עם אפליקציות קינדל בחינם במכשירים אחרים.

השכרת ספרי לימוד קינדל

אמזון מציעה גם שירות השכרת ספרי לימוד של קינדל המאפשר לך לחסוך עד 80% ממחיר המחירון של ספר הלימוד המודפס. אתה יכול לבחור משך זמן להשכרת הספר בין 30 יום ל -360 יום. אתה משלם רק עבור הזמן המדויק שאתה צריך את הספר. האריך את זמן ההשכרה שלך או החלט להמיר את ההשכרה לרכישה. אתה לא צריך מכשיר קינדל כדי לשכור ספרי לימוד. אתה יכול לשכור ולקרוא את ספרי הלימוד במחשב, מק, קינדל או מכשיר נייד, כגון טלפון חכם או טאבלט. אם אתה רושם הערות או מוסיף דגשים בספר הלימוד, הם נגישים לך בכל עת, גם לאחר פקיעת השכירות, בכתובת kindle.amazon.com.

Library To Go (וספריות אחרות המשאילות ספרים אלקטרוניים)

עכשיו אתה יכול לבדוק ספרי ספרייה כספרים אלקטרוניים מבלי לדרוך כף רגל בספריה. אתר Library To Go המוזכר כאן מיועד לספריות באזור צפון קליפורניה. היכנס לאתר לספרייה הקרובה אליך כדי לברר אם הם מציעים הלוואות ספרים אלקטרוניים וכיצד לשאול מהם ספרים אלקטרוניים.

Library To Go משתמש בתוכנת המהדורות הדיגיטליות של אדובי לספרים אלקטרוניים ובקונסולת המדיה OverDrive לספרי שמע. ניתן לשאול ספרים אלקטרוניים בפורמט קינדל (לספריות בארה"ב), EPUB ו- PDF. ניתן להעביר ספרי קינדל גם למכשירי קינדל וגם לאפליקציות קריאת קינדל במכשירים אחרים. לספרים אלקטרוניים של EPUB יש טקסט "ניתנת להריצה" שמתאים לכל מסך, ולכן הם טובים ברוב המכשירים הניידים. בספרי PDF אלקטרוניים יש טקסט קבוע, אך ניתן להגדיל את התצוגה לטקסט כדי ליצור ספר אלקטרוני בהדפסה גדולה.

Library To Go מאפשר לך לבדוק עד שלושה כותרים והעגלה שלך תחזיק עד 15 כותרים. זה שונה, תלוי בספרייה. לדוגמה, ספריית מחוז ונטורה בקליפורניה (מופעלת על ידי OverDrive Media Console) מאפשרת לך לבדוק עד חמישה כותרים ועגלתך תחזיק עד שבעה כותרים. תקופת ההלוואות יכולה להשתנות מכותרת לכותרת. כותרות מוסרות בדרך כלל מהעגלה שלך לאחר 30 דקות, כך שמשתמשים אחרים יוכלו לבדוק אותם.

באתר Library To Go, אתה יכול להציב עד ארבעה כותרים בו זמנית. הם שולחים לך דוא"ל כאשר כותרת הופכת לזמינה. יש לך חמישה ימים לבדוק את ההשהיה שלך לאחר שנשלח לך באימייל הודעה שהיא זמינה. באתר הספרייה של מחוז ונטורה תוכלו להעמיד עד חמישה כותרים בו זמנית ויש לכם ארבעה ימים לבדוק את הספרים בהמתנה ברגע שהם זמינים.

הערה: השתמש בשירות OverDrive כדי למצוא ספריה ציבורית באזורך המאפשרת לך לבדוק ספרים בקורא המקוון שלך. זהו שירות חדש יחסית, ולכן עדיין לא כל הספריות מחוברות. בדוק הן באתר OverDrive והן באתר הספרייה המקומית שלך כדי לראות אם ניתן להשיג השכרת ספר אלקטרוני בספרייה שלך. כמו כן, הקפד לבדוק את מדיניות ההלוואות של ספר אלקטרוני לספרייה המקומית שלך.

ספריה פתוחה

הספרייה הפתוחה היא קטלוג ספרייה פתוח וניתן לעריכה, הבנוי לעמוד אינטרנט לכל ספר שפורסם אי פעם. לאחר שנרשמתם באתר הספרייה הפתוחה, תוכלו לשאול עד חמישה ספרים אלקטרוניים למשך שבועיים כל אחד מהאוסף ההולך וגדל של כותרים מהמאה ה -20, הזמינים כעת. כל כותרת בספרייה יכולה להיות מושאלת על ידי משתמש אחד בו זמנית וניתן לקרוא אותה בדפדפן אינטרנט, או במהדורות הדיגיטליות של Adobe, כקובץ PDF או ePub.

ספר אלקטרוני

eBookFling מקל על הקוראים ברחבי ארה"ב לשאול ולשתף את הספרים האלקטרוניים שלהם ב- Kindle ו- Nook. הרוויח זיכויים על ידי השאלת הספרים האלקטרוניים שלך, והשתמש באשראי זה כדי להשאיל ספרים אלקטרוניים ממשתמשים אחרים. הספרים האלקטרוניים מוחזרים אוטומטית תוך 14 יום. אם אתה לא רוצה להשאיל ספר אלקטרוני, אתה יכול לשלם כדי ללוות אותו.

לנדל

Lendle מאפשר לך להשאיל ולשאול ספרי קינדל בקלות בחינם. אתה יכול להשאיל ספרי קינדל לאנשים שאתה מכיר דרך אמזון, אך לנדל מאפשר לך גם להשאיל ולהשאיל ספרי קינדל עם כל משתמשי אמזון קינדל בארה"ב. הרוויחו כרטיסי מתנה של אמזון כשאתם משאילים את ספרי הקינדל שלכם. אין צורך במכשיר קינדל; Lendle עובדת עם אפליקציות Kindle החינמיות למחשבי PC ו- Mac, כמו גם מכשירים ניידים כגון iPad, iPhone, Android ומכשירים פופולריים אחרים.

לנדל משלם לכל המשתמשים זיכוי קטן עבור כל ספר שהם מלווים באמצעות לנדל. המחיר שאנו משלמים עבור כל ספר משתנה בהתאם למחיר, לביקוש ולהיצע של אותו ספר. לאחר שהשאלת ספר, לנדל ממתין לתקופת ההלוואה המלאה של 21 יום (שבעה ימים לקבלת הלווה, ולאחר מכן 14 יום להלוואה) לפני זיכוי ההלוואה. ברגע שתגיע ל -10 $ זיכויים, לנדל משלם כרטיס מתנה של אמזון בסך 10 $. כרטיסי המתנה משולמים בכמויות גדולות, פעמיים בחודש.

BookLending.com

BookLending.com הוא אתר התואם את המלווים והלווים של ספרים אלקטרוניים של קינדל. כדי להשתתף בהשאלה והשאלת ספרי קינדל, תחילה עליך להירשם כמשתמש באתר או להתחבר באמצעות Facebook Connect. ההרשמה ל- BookLending.com יוצרת פרופיל אליו תוכלו לגשת מהפינה הימנית העליונה של המסך. דף הפרופיל שלך מאפשר לך לבדוק את מצב הצעות ובקשות ההלוואה שלך, ליזום הלוואות ולמחוק הצעות הלוואות ובקשות ללוות.

מנועי חיפוש בספר אלקטרוני

דפי האינטרנט הבאים מכילים מנועי חיפוש המשמשים במיוחד למציאת ספרים אלקטרוניים, מאמרים, מסמכים וכמעט כל סוג מידע המאוחסן בפורמט PDF.

PDFGeni

PDFGeni הוא מנוע חיפוש ייעודי למציאת ספרים אלקטרוניים, מדריכים, קטלוגים, גיליונות נתונים, טפסים ומסמכים ב- PDF שניתן להוריד ולשמור. תוכל גם להציג תצוגה מקדימה של קבצי ה- PDF שתמצא. חפש ישירות מהאתר או התקן את התוסף המסופק (ראה קישור בפינה הימנית העליונה של דף החיפוש) כדי להוסיף PDFGeni לסרגל החיפוש של Firefox.

אינך צריך להירשם כדי להשתמש במנוע החיפוש PDFGeni.

מנוע חיפוש PDF

מנוע חיפוש PDF הוא כלי חיפוש נוסף לשימוש קל למציאת ספרים אלקטרוניים של PDF וקבצי PDF אחרים. לפעמים התוצאות נותנות קישור PDF ישיר. אך, במקרים אחרים, ייתכן שתצטרך להוריד סיקור באמצעות לקוח סיקור.

הזנות RSS / Twitter עבור ספרים אלקטרוניים בחינם

אם אתה משתמש בקורא RSS כדי להתעדכן באתרים המועדפים עליך, תוכל גם להתעדכן בזמינותם של ספרים אלקטרוניים בחינם באמצעות עדכוני RSS ו- Twitter הבאים.

הערה: אם אתה מוצא עדכוני טוויטר אחרים אודות ספרים אלקטרוניים בחינם שברצונך להציג בקורא ה- RSS שלך, עיין במאמר שלנו על הצגת עדכוני טוויטר בקורא ה- RSS שלך.

  • Amazon.com: חינם בחנות קינדל
  • eReaderIQ - בנה עדכון RSS משלך
  • ספרים חופשיים
  • מאה אפסים - עדכון RSS
  • מאה אפסים - עדכון טוויטר
  • פרויקט גוטנברג ספרים אלקטרוניים שפורסמו לאחרונה או עודכנו