כיצד להפעיל מחדש את ה- Mac שלך

אם ה- Mac שלך פועל מעט לא מגיב, פועל לאט, התוכניות אינן פועלות כראוי או מציגות כל סוג אחר של התנהגות חריגה, לפעמים כל מה שהוא צריך זה אתחול מחדש. להלן מספר דרכים שונות לעשות זאת.

הפעל מחדש את ה- Mac באמצעות תפריט Apple

הדרך המהירה (והקלה ביותר) להפעיל מחדש את ה- Mac שלך היא באמצעות אפשרויות ההפעלה מתפריט Apple בשולחן העבודה. ראשית, בחר בסמל "Apple" בפינה השמאלית העליונה של ממשק המחשב.

קשורים: כיצד לכבות את המק שלך באמצעות מסוף

בתפריט שמופיע בחר בלחצן "הפעל מחדש".

כעת ה- Mac שלך יופעל מחדש. תן למחשב שלך דקה לחזור, ורוב הפיגור שלך או הבעיות הקטנות צריכים להיות מקווים (בתקווה).

הפעל מחדש את ה- Mac מהטרמינל

אם אתה קצת יותר טכני, תוכל להפעיל מחדש את מחשב Apple באמצעות הטרמינל. קדימה ופתח את הטרמינל. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על מקשי Command + Space במקביל לפתיחת חיפוש זרקור, הקלדת "טרמינל" בסרגל החיפוש, ואז בחירת אפליקציית "טרמינל" מהתוצאות.

עכשיו אתה מוכן להפעיל מחדש את ה- Mac שלך. זכור כי תצטרך להשתמש בפקודה "sudo" כאן. אחרת תקבל את פניך הודעת השגיאה המוצגת למטה.

הפקודה sudo (superuser do) מעניקה לך הרשאות אבטחה של superuser.

כדי להפעיל מחדש את ה- Mac שלך, הזן את הפקודה הבאה:

Sudo shutdown -r

החלף בזמן הספציפי שתרצה לאתחל מחדש את ה- Mac שלך. אם אתה רוצה לעשות את זה מיד, הקלד now. אם אתה רוצה שהוא יופעל מחדש בעוד שעה, הקלד +60.

לחץ על Enter ואז הקלד את סיסמת ה- Mac שלך כשתתבקש.

ה- Mac שלך יופעל מחדש בשעה שצוינה.

הפעל מחדש את ה- Mac שלך

אם הסמן קפוא וה- Mac שלך לא יגיב, תוכל לבצע הפעלה מחדש של כוח. זכור שאם תאלץ הפעלה מחדש, סביר להניח שתאבד כל עבודה שלא נשמרה במסמכים עליהם אתה עובד.

כדי לאלץ הפעלה מחדש, לחץ והחזק את מקשי Control + Command + Power במקביל עד שמסך המחשב שלך ריק. ה- Mac שלך יופעל מחדש לאחר מספר שניות.

לחלופין, אם אתה משתמש ב- iMac או במגדל מק אחר עם כפתור הפעלה פיזי, אתה יכול ללחוץ לחיצה ארוכה על הכפתור עד שהתצוגה שלך תשחיר.