המקומות הטובים ביותר לקנות שם דומיין

אלא אם כן יש לך חיבור ב- ICANN, הארגון האחראי על ניהול שמות דומיינים, תקנה את שם הדומיין שלך מ"רשם שמות הדומיינים ", חברה שהוסמכה על ידי ICANN למכירת שמות דומיינים.

אתה יכול לקנות את שם הדומיין שלך מכל אחד מהרשמים האלה, וזה יעבוד כך. הדבר היחיד שמפריד בין חברות אלה זו לזו הוא קלות השימוש של השירות שלהם והתכונות האחרות שהם כוללים עם הדומיין, כגון שירות דוא"ל, הגנת WhoIs, כמו גם איכות שרתי השמות שלהם.

דומיינים של גוגל: דומיינים פשוטים, אינטגרציות קלות

Google Domains הוא רשם פשוט, ללא טרחה. זה מעצב את העיצוב המלוטש של גוגל, בשילוב עם כלי DNS מעולים ואבטחה מובילה בתעשייה. רוב האנשים המחפשים דומיין רוצים גם שדוא"ל ישתלב לצידו, ו- Google Domains ישתלב היטב עם המנוי הקיים שלך ב- G Suite. שים לב שהדבר אכן מחייב אותך לשלם עבור שירות הדוא"ל הפרמיום של גוגל; זה לא יעבוד עם חשבון Gmail רגיל.

פונקציית החיפוש שלהם די בסיסית אבל לא מפריעה לך. אם אתה יודע מה אתה מחפש, יתכן שזה מתאים לך.

התמחור שלהם הוא די ממוצע, אבל אם אתם מחפשים להעלות את האתר שלכם במהירות ללא כל בלגן, גוגל היא כנראה ההימור הטוב ביותר.

רחף: כלי חיפוש והצעות נהדרים

רחף הוא רשם פשוט, המציע מחירים ממוצעים ושירות טוב. היכן שהמרחף זורח הן ההצעות שלהם, המראות תחומים דומים עם סגנונות ומילים נרדפות שונות שיעזרו לך לצמצם את התחום הרצוי. בדף החיפוש שלהם יש סרגל צד שימושי עם קטגוריות שונות ומסננים לתוספים שונים.

כאן חיפשנו את הדומיין "cookiesbygrandma.com" שנלקח. רחף הציע אוטומטית רשימה של דומיינים דומים מספיק למונח החיפוש שלנו כדי שנוכל להיות בסדר עם אלה במקום. אם אינך בטוח בדיוק איזה דומיין אתה רוצה, עליך לנסות לחפש ב- Hover.

תחומי ה- .com שלהם מתחילים ב -12.99 דולר לשנה, והם מציעים העברת דוא"ל ב -5 דולר לשנה, בתוספת פרטיות של WhoIs ללא תשלום נוסף על כך.

GoDaddy: דומיינים ואירוח, מחירים גבוהים יותר

GoDaddy היא אופציה נהדרת אם אתה רוצה אירוח אתרים יחד עם הדומיין שלך, או שאתה רוצה שהכל ינוהל תחת אותה מטריה. באופן כללי, זה אידיאלי לשמור על הדומיין שלך נפרד מספק האירוח שלך למקרה שתרצה לעבור לספק אחר בשלב כלשהו. אך GoDaddy הוא רשם תחומים ראשון וחברת אירוח אתרים שנייה, כך שתמיד תוכל להעביר את הדומיין לרשם אחר או לשנות את ה- DNS כדי להצביע על מארח חדש.

GoDaddy מציע שירותי אירוח מעולים, בונה אתרים מותאמים אישית ואחסון וורדפרס מנוהל, יחד עם תבניות רבות שיעזרו לך להתחיל. הם קצת יקרים, ומארח האינטרנט שלהם יכול להיות קצת מסורבל לכל דבר מורכב, אבל אם אתה בונה אתר פשוט הוא יעשה את העבודה.

המחירים של GoDaddy נראים בהתחלה נמוכים, אך הם עולים לאחר השנה הראשונה. במחיר מלא, תחומי ה- com שלהם הם 15 דולר לשנה, אבל זה המחיר שאתה משלם עבור היותך רשם הדומיינים הגדול ביותר.

NameCheap: מחירים זולים, שירות הגון

NameCheap זול כמו שהשם מרמז. הם מציעים מבצעים נהדרים החל מ -8.88 $ בלבד עבור רוב תחומי ה- com, כאשר מספר הרחבות סתומות יותר אפילו מתחת לדולר. גם ה- DNS שלהם לא רע, ומציע הגנת WhoIs בחינם וספק DNS חזק וקל לניהול והעברה.

יש להם אפשרות "חיפוש בכמות גדולה" המאפשרת לכם לחפש עד 50 שמות דומיינים בו זמנית, כך שאם יש לכם רשימה שלמה של רעיונות, תוכלו להזין את כולם, לראות אילו שמות עשויים להילקח ולבדוק את המחירים עבור שונים TLDs.

הם כן מציעים אירוח וורדפרס מנוהל באמצעות EasyWP, אם כי כנראה עדיף ללכת עם ספק וורדפרס טוב יותר ולהעביר את הדומיין לאתר זה.

נקודות זכות תמונה: Maxx-Studio / Shutterstock