כיצד לבדוק את השימוש בנתוני ה- Comcast שלך כדי להימנע מלעבור את מכסה 1TB

ברוב המדינות, Comcast מטילה כעת חבילת נתונים של 1TB לחודש על חיבור האינטרנט שלך. אתה רוצה לפקוח עין על מד השימוש שלך בנתונים, במיוחד אם אין לך מושג בכמה נתונים אתה משתמש באופן קבוע מדי חודש.

בטח, אתה יכול לעקוב אחר השימוש בנתונים שלך עם מגוון רחב של כלי תוכנה, אבל ל- Comcast לא אכפת משימוש בנתונים שאתה מודד. למטרות חיוב, Comcast דואגת רק למונה שלה, לכן עליכם לבדוק אותה באופן קבוע.

ברשת

תוכל לגשת לנתונים אלה באתר של Comcast. כדי לגשת אליו, תחילה עליך לבקר בדף החשבון שלי של Comcast XFINITY ולהיכנס עם פרטי חשבון Comcast שלך.

אם עדיין לא יצרת שם משתמש של Comcast, תוכל ללחוץ על הקישור "צור אחד" כדי ליצור חשבון באמצעות הפרטים המשויכים לחשבון Comcast שלך, כמו מספר חשבון Comcast, מספר הטלפון הנייד או מספר הביטוח הלאומי שלך. אם השתמשת בחשבונך בעבר אך שכחת את שם המשתמש או הסיסמה, השתמש ב"שכחת את שם המשתמש או הסיסמה? " קישורים בדף הכניסה.

לחץ על הכרטיסייה "התקנים" בראש הדף ואז לחץ על הקישור "הצג שימוש בנתונים" תחת סקירת השימוש.

תועבר לדף השימוש בנתונים שלי, אליו תוכל גם להוסיף סימניות או לגשת ישירות מאותו קישור.

המונה יראה לך כמה נתונים השתמשת בחודש הנוכחי. אתה יכול להשתמש בזה כדי להקרין אם תפגע בכובע הנתונים שלך על סמך השימוש הנוכחי שלך. לדוגמה, אם מדובר ב -25% מהדרך לחודש והשתמשת ביותר מ -25% מהנתונים שלך, יהיה עליך להאט, או שתלחץ על המכסה לפני סוף החודש.

תוכל גם להשתמש בתיבה הנפתחת כדי לבחור חודשים קודמים. אתה יכול לראות בכמה נתונים השתמשת בחודשים הקודמים, מה שייתן לך מושג לגבי כמות הנתונים שאתה משתמש בחודש ממוצע. בחר באפשרות "השווה את שלושת החודשים האחרונים" כדי לראות כיצד הם משתווים לאורך זמן.

בסמארטפון

ניתן לגשת לנתונים אלה דרך אפליקציית XFINITY החשבון שלי, הזמינה עבור iPhone ו- Android. זה עשוי להיות מקום נוח יותר עבורך לגשת אליו - זה תלוי בך.

הורד את האפליקציה והיכנס אליה עם פרטי חשבון Comcast XFINITY שלך. הקש על סמל "האינטרנט" בתחתית האפליקציה כדי להציג את השימוש בנתונים שלך ואת מצב חיבור האינטרנט הביתי.

כדי להציג פרטים נוספים על שימוש בנתונים בחודשים קודמים, הקש על הקטע "השימוש הכולל בנתונים שלך" ותראה היסטוריה של שימוש בנתונים שלך בחודשים קודמים.

מה לעשות אם אתה פוגע במכסה הנתונים

Comcast נותן לך חודשיים באדיבות, ומאפשר לך לעבור על מכסה הנתונים פעמיים לפני שהוא מתחיל לחייב אותך. לאחר מכן, קומקאסט תוסיף אוטומטית נתונים נוספים בעלות של $ 10 לכל 50 ג'יגה-בייט כשעוברים את המכסה, עד לחיוב מקסימלי של 200 $ לחודש. אתה יכול גם לבחור לרכוש נתונים ללא הגבלה בעלות של $ 50 לחודש.

קשורים: כיצד להפחית את כמות השימוש בשירותי הזרם (ורוחב הפס)

אתה יכול גם להפחית את השימוש כדי למנוע פגיעה בכובע. אמנם הורדות גדולות כמו משחקי וידאו דיגיטליים גוזלות לא מעט נתונים, אך גם הזרמת HD. ייתכן שתרצה להקטין את הגדרות האיכות בשירותי הזרמת הווידאו שבהם אתה משתמש.

אם יש לך ספק שירותי אינטרנט אחר זמין, כדאי לך לשקול להשאיר את Comcast מאחור ולעבור לספק שירותי אינטרנט חדש. עם זאת, אזורים רבים מוגשים היטב על ידי ספק שירותי אינטרנט אחד בלבד - וספק שירותי האינטרנט היחיד הזה לרוב הוא Comcast.