כיצד לתפוס פוקימונים אגדיים בפוקימון גו

מאז שהמשחק עלה לרשת לפני יותר משנה, שחקני תופס המפלצות הפופולרי (ולעתים קרובות מתסכל) של ניאנטיק, תהו היכן מסתתרים כל היצורים האגדיים בפוקימון גו. כותר ה- Game Boy המקורי היה בעל פוקימון אגדי חזק, מעניין וייחודי עוד בשנות ה -90, אך משחק הסמארטפון הושק ללא גישה ל- Articuno, Zapdos, Moltres ו- Mewtwo, למרות תכונה כבדה בטריילר המקורי.

עכשיו, לפחות חלק מהמשברים הללו ניתנים לתפוס במשחק: שני הפוקימונים האגדיים הראשונים שהופיעו הם הציפור מסוג Articuno מסוג הקרח המעופף והסוג הנפשי המעופף Lugia, עם מפלצות נוספות המיועדות להכות את המשחק בהמשך. אבל הזהיר: לתפוס אותם לא הולך להיות טיול בפארק. אלא אם כן אתה תופס אותם בהליכה לפארק. כמו שאני עשיתי.

מבוא לפשעי פשיטה

אם שיחקת באף RPG מקוון מאסיבי מרובי משתתפים, כמו World of Warcraft , אתה מכיר את הרעיון של בוס פשיטה. זהו אויב עוצמתי מאסיבי שפחות או יותר בלתי אפשרי עבור שחקן בודד להוריד, ודורש קבוצה מתואמת או קבוצה ענקית של עשרות או יותר שחקנים להביס.

בפוקימון גו, הבוסים לפשיטה שהוצגו בעדכון האחרון הם פוקימונים רגילים. אבל במקום פשוט לנסות לתפוס אותם על ידי זריקת כדורים ופתיונות, המשימה הראשונה היא לנצח אותם בקרב בחדר כושר: המפלצת משריצה בחדר כושר למשך זמן מוגדר, ובמהלכה קבוצות של עד עשרים שחקני פוקימון גו. יכול לחבור לקבוצות כדי להוריד אותו. לאחר שהפוקימון הבוס ישלח, תהיה לך הזדמנות לתפוס גרסה חלשה יותר של המפלצת הנדירה עם זריקת כדור קונבנציונאלית, באמצעות כדורי הפרמייר המיוחדים שהרווחת כפרס לקרב.

בעוד שכל ראשי הפשיטה בפוקימון גו יהיו מפלצות חזקות, הפוקימונים האגדיים יהיו נדירים עוד יותר, ויופיעו אך ורק בקרבות אלה הממוקדים בקהילה. המכניקה של הבוסים כפי שמתואר להלן לא תשתנה, אך כדי לקבל סיכוי לתפוס אחד כזה, תרצה ללכת לאזור פופולרי או לאסוף צוות.

שלב ראשון: מצא כרטיס פשיטה

אתה לא יכול פשוט לגשת אל בוס פשיטה ולהיערם פנימה - תצטרך מעבר פשיטה. אסימונים אלה ניתנים פעם ביום על ידי הליכה בטווח של מכון פוקימון וסיבוב המעגל, ממש כמו על פוקסטופ. אתה יכול לקבל רק Raid Pass ליום, לא משנה כמה מכוני כושר אתה הולך, ואתה לא יכול להחזיק יותר מאחד בכל פעם - כלומר שחקנים חופשיים מוגבלים לקרב בוס פשיטה אחד ליום, והם אצטרך לסובב את המעגל בחדר הכושר לפני שאלך למחרת קרב פשיטות חדש.

יש אלטרנטיבה אם ברצונך לתקוף מספר רב של ראשי פשיטה ביום אחד: ה- Premium Raid Pass. זהו פריט שנקנה בחנות תמורת 100 מטבעות, ואתה יכול לקנות כמה שאתה יכול להרשות לעצמך ביום. אבל בדיוק כמו ה- Raid Pass הרגיל, אתה מוגבל רק ל- Premium Raid Pass בו זמנית. וכמובן, רכישת אותם עם מטבעות תרוקן במהירות את ההיצע שלך, אלא אם כן יש לך פוקימונים במכוני כושר מרובים או שתשלם את זה בכסף אמיתי.

שלב שני: מצא בוס פשיטה אגדי

בוסים לפשיטה מופיעים אך ורק במכוני פוקימון. בזמן ש- Raid Boss פעיל, קרבות הכושר הרגילים עם פוקימון של מאמנים אחרים לא יהיו זמינים. המשחק ייתן לכם התראות על סמארטפונים לבוסים על פשיטות הקרובים, או שתוכלו למצוא אותם בכרטיסייה החדשה במסך הרדאר, או כמובן שתוכלו פשוט להסתכל ברחבי העולם עד שתמצאו.

פשיטות שעומדות להפוך לפעילות יופיעו מעל מכוני הכושר הפוקימוניים המקבילים שלהן כסמל ביצה: ביצת פסים ורודה למפלצות "רגילות" (דרגת קושי אחת ושתיים), ביצה לבנה וצהובה למפלצות "נדירות" (דרגה שלוש ו ארבע), וביצת פסים כחולה וסגולה למפלצות "אגדיות" (בלעדית דרגה חמש). זה זה שאתה רוצה - אם אתה מגביל את עצמך למסע פשיטה בודד חינם ביום, שמור אותו לביצים האגדיות. אם אתה רואה פוקימון אגדי (Articuno, Zapdos, Moltres או Lugia בקבוצה הראשונית) אתה יכול להיות בטוח שהוא בוס פשיטות פעיל, מכיוון שלא ניתן להשאיר את הפוקימונים האלה בחדר כושר רגיל.

טיימרים של ביצים נמשכים כ- 30 דקות, ולאחר מכן הבוס לפשיטה יישאר זמין בחדר הכושר שלו למשך כמה שעות. יש לך כל כך הרבה זמן לאסוף קבוצה, או לחבור לשחקנים שכבר שם, ולהביס את הבוס.

שלב שלישי: התחברו ובחרו את הפוקימון שלכם

ברגע שעון הביצים יגיע לאפס, תוכל להציע את ה- Raid Pass שלך ולהצטרף לקרב הבוס לפשיטה. בין אם אתה מצטרף לקבוצה פרטית של החברים שלך או לקבוצת הפשיטות המוגדרת כברירת מחדל שמתגבשת כשחקנים מצטרפים לקרב הכושר, אתה יכול להשתמש ב- Raid Pass שלך שוב ושוב עד שאתה מכה את הבוס, או עד שמגבלת הזמן של הבוס תיגמר. אם אתה באזור פחות מיושב או שאין לך קבוצה איתך, המתן זמן במקום הבוס של הפשיטה - אנשים נוספים עשויים להופיע בקרוב.

אולי פשוט תוכל לנצח בעצמך בוס פשיטה ברמה אחת או שתיים, אבל עבור פוקימונים אגדיים, תרצה כמה שיותר אנשים. עשרה שחקנים ברמה גבוהה (30+) יוכלו אולי להביס את הפוקימון החזק במיוחד, אך לעשרים שחקנים בדרגת הביניים יהיה קל יותר לעשות זאת. עשרים הם מגבלת המפלגה המקסימלית, ציבורית או פרטית, ולאחריה יחולקו קבוצות גדולות יותר.

כשאתה מתגבש עם שחקנים אחרים, תינתן לך האפשרות לבחור עד שישה מהפוקימונים החזקים שלך לקרב. כוח טהור (CP) חשוב כאן, אך יתרון הסוג קריטי עוד יותר להשגת אותם להיטים גדולים. אתה גם רוצה פוקימונים גדולים ובשרניים שיש להם הרבה נקודות פגיעה, מכיוון שבוס הפשיטה פוגע חזק ולעתים קרובות יכול להוציא אפילו פוקימונים קטנים יותר ברמה גבוהה בהתקפה אחת. בצע את הבחירות שלך בחוכמה.

שלב רביעי: הורידו את הבוס

כאשר הספירה לאחור תגיע לאפס, תיכנס לקרב עם הפוקימון הראשון שלך. ממשק הקרב הוא ממש כמו קרב בחדר כושר, עם התקפות מהירות וחזקות והחלפה להתחמק. אבל במקום מאבק אחד על אחד עם פוקימון של מאמן, כל האנשים בצוות שלך יתקפו בו זמנית, תוך שהם מקפיצים את נקודות ההיט של הבוס עד שהוא מגיע לאפס. זו הסיבה שכל כך חשוב שתהיה קבוצה גדולה: הבוס יכול לתקוף רק משולב פוקימון / מאמן אחד בכל פעם, בעוד שכולם יכולים לתקוף אותו במהלך הקרב כולו.

אתה יכול להחליף ולרפא פוקימונים במידת הצורך, אבל לפקוח על הטיימר: אם הבוס עדיין פגע בנקודות כשהוא מגיע לאפס, הקבוצה כולה מפסידה במאבק. אם תצליח לנצח את הבוס על הפשיטה, יתקלח בך ניסיון ופריטים נדירים כמו סוכריות נדירות ופירות יער זהובים. תקבל גם מספר PokéBalls פרמייר: ככל שאתה, הצוות המקומי שלך וצוות המשחק שלך (מיסטיק / אינסטינקט / חיל) טובים יותר, כך תקבל יותר כדורי פרמייר.

שלב רביעי: תפוס את הפוקימון האגדי

הנה מה שהכל מסתכם: האם אתה יכול לתפוס פוקימון אגדי? מיד לאחר הבסת הפשיטה מובס, תינתן לך אפשרות לתפוס גרסה אקראית של אותו פוקימון בממשק סטנדרטי לזריקת כדורים של פוקימון. הפוקימון לא יוכל לברוח ממך, אבל אתה יכול להשתמש רק בכדורי ה- Premier שקיבלת מהבוס הפשיטה כדי לתפוס אותו! זה אומר שאתה תהיה מוגבל ביותר במספר הזריקות שלך, מכיוון שמדובר בפוקימון ברמה גבוהה עם כוחות התחמקות גדולים ואזור קטן יותר לזרוק עליו.

יתכן - אולי אפילו סביר - שלא תתפוס פוקימון אגדי בניצחון הבוס שלך בפשיטה הראשונה. היה סבלני, המתן לזריקה אידיאלית והשתמש בכל פירות יער שיש לך בכל זריקה. בהצלחה!