כיצד לחבר מקלדת פיזית ל- Xbox One שלך

ל- Xbox One של מיקרוסופט תמיכה מוגבלת בכמה סוגים של מקלדות פיזיות, אך לא עכברים. חבר מקלדת ותוכל להשתמש בה כדי להקליד טקסט בצורה נוחה יותר מאשר להשתמש במקלדת שעל המסך עם הבקר שלך.

לקבלת אפשרויות קלט נוספות, תוכל להתקין את אפליקציית Xbox One SmartGlass בטלפון או בטאבלט שלך. זה נותן לך מקלדת ומשטח מגע שבו אתה יכול להשתמש כדי לנווט בממשק דרך הטלפון שלך.

המגבלות של מקלדת ב- Xbox

ישנן מגבלות גדולות לתמיכה במקלדת ה- Xbox One, כולל:

  • מקלדות בלבד, ללא עכברים : ה- Xbox One תומך רק במקלדות. אינך יכול לחבר עכבר למסוף שלך.
  • USB בלבד, ללא Bluetooth : עליך להיות בעל מקלדת המתחברת באמצעות USB. ה- Xbox One אינו כולל רדיו Bluetooth, ולכן הוא לא יכול להתחבר למקלדות Bluetooth או לאוזניות. המקלדת שלך יכולה להיות אלחוטית, אך היא זקוקה לפלאג אלחוטי המתחבר ליציאת USB.
  • זה רק עבור קלט טקסט, לא משחק בקרה : ניתן להשתמש במקלדת רק להזנת טקסט ולא לשליטה בכל משחק.

קשורים: כיצד לחבר עכבר ומקלדת לפלייסטיישן 4 שלך

התמיכה במקלדות USB לא הועברה עם קונסולת ה- Xbox One המקורית, אלא נוספה בעדכון המערכת בפברואר 2014.

מיקרוסופט הבטיחה כי ה- Xbox One יזכה לתמיכה טובה יותר במקלדות וכן בתמיכה בעכברים בעתיד. לעת עתה, ה- Xbox One עומד משמעותית מאחורי פלייסטיישן 4 של סוני, המאפשר שימוש בעכברים, תומך ב- Bluetooth וגם ב- USB, ומאפשר למשחקים להשתמש במקלדת ובעכברים לצורך קלט, אם מפתח המשחק יבחר לאפשר זאת.

כיצד לחבר מקלדת ל- Xbox One שלך

חיבור מקלדת ל- Xbox One שלך ​​הוא פשוט. פשוט חבר את המקלדת לאחת מיציאות ה- USB בקונסולה - אחת מהשניים מאחור, או אחת בצד שמאל, בסמוך לחריץ הדיסק.

אם יש לך מקלדת אלחוטית עם דונגל USB, חבר את דונגל ה- USB ל- Xbox One שלך.

המקלדת שלך אמורה לעבוד מייד. לא תראה הודעה שתופיע, ואין מסך להגדרת תצורה. אתה אפילו לא תראה את זה כמכשיר מחובר אם תעבור אל כל ההגדרות> Kinect והתקנים> מכשירים ואביזרים, שם אתה עשוי לחשוב שתעשה זאת

מקשי החצים ומקשי Enter יאפשרו לך לנווט בלוח המחוונים. ניתן גם להשתמש במקלדת להקליד שדות טקסט בכל ממשק ה- Xbox One, כולל ב- Microsoft Edge. קיצורי מקשים שונים עובדים - מקש Windows במקלדת יחזיר אותך ללוח המחוונים של ה- Xbox One, למשל.

למרבה הצער, המגבלות ניכרות במהירות. אתה יכול להשתמש במקש Tab ו- Enter כדי לנווט בדף אינטרנט ולבחור קישורים ב- Edge, אך זה עדיין מביך. ללא עכבר, המקלדת משמשת יותר כשיטת קלט מהירה לשיחה והכנסת טקסט לממשק ולא כשיטת קלט מהשורה הראשונה לניווט בממשק ה- Xbox One ושימוש באפליקציות.

כיצד לשחק משחקי Xbox One עם מקלדת ועכבר

גם כאשר ה- Xbox One יקבל תמיכה רשמית בעכברים ותמיכה טובה יותר במקלדות, סביר להניח שלא יהיה אפשרי לשחק ברוב המשחקים באמצעות מקלדות ועכברים. משחקי קונסולות מתוכננים עם בקרים בראש, ומשחקים מרובי משתתפים לא רוצים לערבב משתמשי מקלדת ועכבר עם משתמשי בקר. לכן כל כך מעט משחקים תומכים ברב משתתפים בין פלטפורמות בין מחשבים וקונסולות.

הדרך הלא רשמית לעקוף מגבלה זו היא לקנות מכשיר כמו מתאם Xim 4, שעובד גם עם פלייסטיישן 4, Xbox 360 ו- PlayStation 3. המתאם מאפשר לך לחבר מקלדת ועכבר ל- Xbox One שלך. המתאם מתרגם את קלט המקלדת והעכבר לכניסת בקר בקר Xbox One, ומאפשר לך לשחק במשחקי Xbox One עם מקלדת ועכבר כמו שאתה משחק במשחקי מחשב עם ציוד היקפי זה.

מתאם זה יקר ב -150 דולר, אך יש לו ביקורות מצוינות. באמזון תוכלו למצוא מתאמים חלופיים בפחות כסף, אך הביקורות שלהם נראות יותר פגועות ומתגעגעות. לדוגמה, MayFlash עושה חלופה של 50 $ עם ביקורות לא אחידות יותר.

אם מיקרוסופט באמת מתכננת לקרב מחשבים אישיים ו- Xbox One, אני מקווה שתמיכה טובה יותר בעכבר ובמקלדת תגיע בקרוב. למרבה הצער, ללא חומרת רדיו משולבת עם Bluetooth, ה- Xbox One לעולם לא יוכל לתמוך בנוחות בכל אותם עכברי Bluetooth ומקלדות האלחוטית הרבים שיש לאנשים.

קרדיט תמונה: אלברטו פרז פרדס