כיצד ליצור קובץ PDF ב- Windows

מסמכי PDF נהדרים לשיתוף העבודה שלך. ישנם קוראי PDF בחינם הזמינים עבור Windows, macOS, Linux, iOS ו- Android, וקובץ PDF שומר על עיצובם ולא משנה היכן הם מוצגים. החשוב מכל, אתה יכול ליצור במהירות מסמכי PDF ממסמכים אחרים ב- Windows באמצעות כלים שכבר יש לך.

יצירת PDF ב- Windows היא קלה ביותר, בין אם אתה בונה אחד ממסמכי Word, דפי אינטרנט, תמונות או כל דבר אחר שיש לך.

צור מסמך PDF מכל דבר המשתמש במדפסת PDF המובנית של Windows 10

Windows 10 כולל מנהל התקן הדפסה מובנה הממיר מסמכים ל- PDF. זה גם קל לשימוש. כל שעליך לעשות הוא להדפיס את המסמך בדרך כלל, ולאחר מכן לבחור באפשרות PDF כמדפסת שלך. אנו אומרים מסמך, אבל באמת, אתה יכול להמיר כל דבר שהיית מדפיס בדרך כלל למסמך PDF - קבצי טקסט, תמונות, דפי אינטרנט, מסמכי Office, מה שלא יהיה.

לדוגמא שלנו כאן, אנו ניצור קובץ PDF מאחד קובץ טקסט. זה לא משהו שאתה צפוי לעשות, אבל זו דרך פשוטה להציג את התהליך באמצעות חלון ההדפסה המוגדר כברירת מחדל של Windows. זה ייראה קצת שונה בהתאם לאפליקציה שממנה אתה מדפיס, אבל התהליך כמעט זהה ולא משנה מה המקור.

התחל על ידי בחירת הפקודה "הדפס" בכל יישום שבו אתה משתמש.

לאחר מכן תחליף את המדפסת. שוב, כך זה נראה בחלון ההדפסה המוגדר כברירת מחדל של Windows. זה ייראה אחרת באפליקציות שונות, אבל האפשרות עדיין תהיה שם. לאחר שבחרת במדפסת PDF, המשך והדפס את המסמך.

בעת ההדפסה, Windows יפתח לך חלון שמירה בשם סטנדרטי בכדי לקרוא שם ולשמור את ה- PDF החדש שלך. אז קדימה, תנו לו שם נהדר, בחרו את מיקום השמירה שלכם ואז לחצו על כפתור "שמור".

כעת יש לך PDF מדהים לשתף.

שלב מספר תמונות למסמך PDF יחיד

הנה עוד טיפ מהיר בשבילך. אם יש לך חבורה של תמונות (או מסמכים אחרים) שתרצה לשלב למסמך PDF יחיד, תוכל לעשות זאת ישירות מ- Explorer File.

בחר את כל הקבצים שברצונך לשלב, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אחד מהם ולאחר מכן בחר בפקודה "הדפס" מתפריט ההקשר.

הערה : הסדר שתמונות שלך מופיעות בסייר הקבצים הוא הסדר שיופיעו במסמך PDF שלך. אם אתה רוצה אותן בסדר אחר, שנה את שם התמונות לפני שילוב ביניהן.

לאחר מכן, וודא כי נבחרה "Microsoft Print To PDF" מרשימת המדפסות הזמינות, ואז לחץ על "Print" כדי לשמור את ה- PDF בכונן הקשיח.

צור PDF ממסמך Word קיים

אם יש לך Microsoft Word ואתה רוצה להמיר אותו ל- PDF, עדיף לך לעשות זאת מ- Word מאשר להשתמש במדפסת PDF המובנית של Windows מכיוון ש- Word עושה עבודה טובה יותר בשמירה על הפריסה והעיצוב של המסמך שלך במהלך ההמרה. .

כאשר מסמך ה- Word פתוח, לחץ על תפריט "קובץ" ברצועת הכלים.

בסרגל הצד שנפתח, לחץ על הפקודה "שמור בשם".

כעת, כל שעליך לעשות הוא לתת שם לקובץ שלך, בחר "PDF" מהתפריט הנפתח ואז לחץ על כפתור "שמור".

קשורים: כיצד להמיר מסמך Microsoft Word ל- PDF

צילום תכונה: אסא ריוטה / פיקסביה