תרמוסטט Nest לעומת Nest Thermostat: מה ההבדל?

נסט חשפה את התוספת האחרונה למערך התרמוסטט החכם שלה, המכונה Nest Thermostat E. התרמוסטט המקורי של Nest עדיין זמין וימשיך להימכר לצד הדגם החדש, אך מה מביא ה- Nest Thermostat E לשולחן? הנה מה שאתה צריך לדעת.

זה 70 דולר יותר זול

הבועט הגדול ביותר הוא שהתרמוסטט E של הנסט הוא 169 דולר בלבד, שזה זול ב -70 דולר מהתרמוסטט המקורי של נסט.

קשורים: כיצד לחסוך כסף בקניית התרמוסטט של Nest

תרמוסטטים חכמים יקרים. דגם הדגל של Nest Thermostat מתומחר בסכום של 250 דולר נכבדים, וזה לא ממש משתלם (אם כי ניתן לקבל הנחות עליו). אז נסט רוצה לתת מענה לאלו שאולי רוצים תרמוסטט חכם, אבל לא רוצים להפגיז המון כסף תמורת אחד.

נכון, 170 דולר עדיין לא משתלם במיוחד. עם זאת, זהו צעד בכיוון הנכון עבור מוצרי smarthome באופן כללי, שכן המחיר היה אחד מחסומי הכניסה הגדולים ביותר.

זה עשוי מפלסטיק מאשר מתכת

ה- Therm Thermostat E הוא הרבה יותר זול באופן חלקי מכיוון שהוא לא עשוי ממתכת כמו שהדגם המקורי הוא. במקום זאת, הוא עשוי מפוליקרבונט, שהוא חומר דמוי פלסטיק חזק בהרבה מפלסטיק טיפוסי.

למרבה המזל, עם זאת, הוא עדיין משתמש בחוגת הסיבוב המוכרת שעוטפת את המכשיר, בדיוק כמו שיש לדגם המקורי. אז אתה עדיין מקבל הרבה מאותה פונקציונליות שליטה עם התרמוסטט E. הזול יותר.

התצוגה החלבית נועדה להשתלב בקירות

לצד החומרים הזולים יותר שממנו עשוי התרמוסטט החדש, יש לתצוגה כיסוי חלבית המעניק לטקסט וגרפיקה אפקט זוהר חם, כמו גם היכולת של כל המכשיר להשתלב בקירות לבנים.

קשורים: כיצד להפיק את המרב מהתרמוסטט של הקן שלך

ככל הנראה, זה היה מוקד עצום עבור Nest עם התרמוסטט E. הם רצו לעצב אותו בצורה שתשכח בעצם שהוא שם. אחרי הכל, העניין של התרמוסטט של נסט תמיד היה ללמוד את ההרגלים שלך ולשנות את הגדרות הטמפרטורה באופן אוטומטי כדי שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

יש לו תצוגה נחותה

עבור הרבה מוצרי אלקטרוניקה, מחיר נמוך יותר פירושו בדרך כלל תצוגה באיכות נמוכה יותר, וזה נומר לתרמוסטט של Nest. במקום התצוגה 2.03 אינץ '480 × 480 של Nest Thermostat של Nest, ל- Nest Thermostat E יש רק מסך 320 × 320 בגודל 1.76 אינץ '.

למרבה המזל, עם זאת, מפרט התצוגה באמת לא כל כך גדול בעניין תרמוסטטים חכמים, מכיוון שאתה לא מסתכל על זה אפילו מרחוק כל עוד אתה מסתכל על מסך הטלפון שלך. אבל, אם צפיפות הפיקסלים היא הדבר שלך, כדאי לך לחפש מקום אחר.

זה לא תומך ב- "Farsight"

לתרמוסטט של הדור השלישי יש תכונה המכונה Farsight, שמעירה את תצוגת התרמוסטט כאשר היא מגלה שאתה נמצא בקרבת מקום ומראה לך מידע על סמך מה שאתה רוצה לראות.

קשורים: חמישה שינויים בהגדרות תרמוסטט של Nest שיכולים לחסוך לך כסף

אתה יכול לבחור מה יופיע כאשר זה קורה, כמו הצגת השעה והתאריך, מזג האוויר, טמפרטורת היעד של החדר או הטמפרטורה הנוכחית.

למרבה הצער, Therm Thermostat E אינו תומך ב- Farsight. עם זאת, היא עדיין כוללת את אותה טכנולוגיית חישת תנועה כדי שתדע אם מישהו בבית או לא.

זה לא עובד עם כמה מערכות HVAC

דגם הדגל של Nest Thermostat תואם לכ- 95% מכל יחידות HVAC, אך המספר הזה צונח ל- 85% עם Nest Thermostat E.

זה בעיקר בזכות פחות מסופי חוטים בדגם החדש. שלא כמו תרמוסטט הדור השלישי עם עשרה מסופי החוטים שלו, ל- Therm Thermostat E יש רק שישה. אז יתכן שזה לא יעבוד עם הגדרות HVAC מסובכות יותר. עם זאת, תוכלו להשתמש בכלי התאימות של Nest כדי לברר אם המערכת שלכם תפעל.

מלבד האמור לעיל, ל- Nest Thermostat E יהיו כל אותן תכונות כמו Thermostat של Nest מהדור השלישי, כולל יכולת לשלוט בו מרחוק מהטלפון שלך, וכן לשלוט בו באמצעות הקול שלך באמצעות Alexa או Google Assistant.

תמונות מקן