כיצד לנקות קבצי מטמון דיסקורד בשולחן העבודה ובנייד

קבצי מטמון של דיסקורד מצטברים עם כל תמונה, סרטון ו- GIF מצחיק שאתה שולח ומקבל בפלטפורמה, וממלאים את שטח הדיסק שלך ללא צורך. תוכל לבצע את השלבים הבאים כדי למחוק בקלות קבצי מטמון Discord במכשירי Windows 10, Mac, iPhone, iPad או Android שלך.

שלבים אלה יפעלו רק אם התקנת את אפליקציית Discord במחשב Windows 10, Mac או במכשיר נייד שלך. אם אתה משתמש ב- Discord דרך אתר האינטרנט שלה, יהיה עליך למחוק את קבצי המטמון של הדפדפן במקום זאת.

קשורים: כיצד לנקות מטמון ועוגיות ב- Chrome

כיצד לנקות קבצי זיכרון מטמון ב- Windows

כדי לנקות את קבצי המטמון של Discord במחשב Windows שלך, עליך למחוק את הקבצים באופן ידני.

תמצא אותם בתיקיית Discord AppData. כדי לפתוח אותו בסייר הקבצים של Windows, הקלד את הדברים הבאים בתיבת נתיב הקובץ:

% appdata% \ מחלוקת

בספריית ה- AppData של Discord, אתר את התיקיות "Cache", "Cache Cache" ו- "GPUCache". אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית בבטחה על כל אחד מהם, ואז ללחוץ על "מחק".

יהיה עליך לרוקן את סל המיחזור לאחר מכן כדי להבטיח שהקבצים נמחקים לחלוטין. לשם כך, פשוט לחץ פעמיים על סמל סל המיחזור על שולחן העבודה שלך, ואז לחץ על "ריק סל המיחזור".

כיצד לנקות קבצי זיכרון מטמון ב- Mac

ניתן למחוק קבצי מטמון Discord באופן דומה ב- Mac. ראשית, פתח את Finder ואז לחץ על Go> Go to Folder.

כדי לגשת לתיקיה הנסתרת עם קבצי Discord, הקלד את התיבה הבאה בתיבת הטקסט "עבור לתיקיה":

~ / ספרייה / תמיכה ביישומים / מחלוקת /  

בתיקיית הנתונים של Discord, לחץ לחיצה ימנית על התיקיות "Cache", "Cache Cache" ו- "GPUCache" ואז לחץ על "Move to Trash" (או "Move to Bin").

לאחר מכן, יהיה עליך לרוקן את תיקיית האשפה. פשוט לחץ לחיצה ימנית על סמל האשפה בעגינה ואז לחץ על "ריק אשפה" (או "סל ריק").

כיצד לנקות קבצי זיכרון מטמון באנדרואיד

בדיוק כמו שקורה במחשבי Windows ו- Mac, גרסת Android של אפליקציית Discord שומרת קבצים מסוימים (כמו תמונות וסרטונים) כקבצי מטמון.

באפשרותך למחוק אותם על ידי ריקון המטמון של Discord מתפריט ההגדרות של Android. השלבים ישתנו, תלוי במכשיר ובגרסת Android שלך - אלה שלהלן יעבדו במיוחד עבור Android 10 ואילך.

ראשית, החלק מטה פעם אחת (או פעמיים) מלמעלה והקש על סמל גלגל השיניים כדי לקפוץ לתפריט "הגדרות" של המכשיר שלך, ואז הקש על "יישומים".

גלול מטה אל "Discord" או הקלד אותו בסרגל החיפוש שבחלק העליון, ואז הקש עליו כדי להמשיך.

בתפריט "דיסקורד" תראה כמה נפח האפליקציה משתמשת כרגע. הקש על "אחסון" כדי לגשת לאפשרויות נוספות.

בתפריט "אחסון" תוכלו למחוק את כל נתוני האפליקציה, או פשוט לנקות קבצי מטמון שמורים; הקש על "נקה מטמון" כדי לבצע את האחרון.

פעולה זו תמחק מיד את עודפי קבצי המטמון עבור אפליקציית Discord במכשיר ה- Android שלך. אתה יכול לבצע זאת על בסיס קבוע כדי לשמור על כמות הנתונים שנשמרה על ידי האפליקציה למינימום.

כיצד לנקות קבצי זיכרון מטמון ב- iPhone או iPad

למרבה הצער, אין שיטה מובנית למחיקת קבצי מטמון ב- iPhone או iPad. עליך למחוק את אפליקציית Discord כדי למחוק את כל קבצי המטמון שאולי נשמרו, ואז להתקין אותה מחדש מחנות האפליקציות.

לשם כך, הקש על הגדרות> כללי> אחסון לאייפון (או iPad) ואז גלול מטה והקש על "דיסקורד".

לאחר מכן, הקש על "מחק אפליקציה" ואז הקש עליו שוב במסך הבא כדי לאשר.

לחלופין, תוכל ללחוץ לחיצה ארוכה על סמל הדיסקורד במסך הבית, ואז להקיש על "מחק אפליקציה" כדי למחוק את הדיסקורד.

לאחר הסרת האפליקציה, אתר אותה ב- App Store ואז התקן אותה מחדש. יהיה עליך להיכנס שוב לחשבון Discord שלך כדי להשתמש באפליקציה שוב.