כיצד לשלוט בהד האמזונס שלך מהאינטרנט (במקום אפליקציית סמארטפון צפופה)

ל- Amazon Echo יש תכונה קטנה ופנטסטית שרוב האנשים לא מודעים לה: לוח בקרה מבוסס אינטרנט חזק שעושה שינוי ואינטראקציה עם Echo.

מדוע שארצה לעשות זאת?

עיקר האינטראקציה שלך עם אמזון הד תהיה, על פי עיצוב, מבוססת קול. Alexa היא עוזרת אישית קולית, ולרוב המשימות - כמו התחלה והפסקה של מוזיקה, שאלת מזג האוויר וכן הלאה - הכי קל פשוט להזמין את Alexa עם פקודה כמו "Alexa, מה תחזית מזג האוויר?"

בכל הקשור לתצורה של הד או שליטה ללא פקודות קוליות, עם זאת, עליך להשתמש באפליקציית Alexa (אותה אמזון מקדמת בכבדות) או בממשק מבוסס האינטרנט (עליו הם קצת שקטים). האפליקציה הניידת עשויה להיות בסדר לצביעה מהירה לכאן או לכאן, אך ממשק האינטרנט מעולה בהרבה מבחינת מרחב חזותי ושימושיות. עריכת הגדרות באמצעות מקלדת אמיתית, קריאה בכרטיסי המידע של הד, ופתיחת כרטיסים אלה בדפדפן אינטרנט מלא בצג רגיל הוא שיפור גדול בהשוואה לאילוצים של מכשיר נייד.

בנוסף לנוחות השימוש הפשוטה, לממשק האינטרנט יש גם את היתרון בעבודה בכל מקום שיש לך גישה לאינטרנט: בין אם ההד שלך נמצא מעבר לחדר או ברחבי העיר. אם אתה הבעלים של הד ולא הצצת בפורטל האינטרנט של הד, אתה מפסיד.

כיצד לגשת להד שלך מרחוק

קשורים: כיצד להגדיר ולהגדיר את הד האמזונס שלך

גישה להד שלך מהאינטרנט היא משב רוח כל עוד אתה עומד בקריטריונים הבסיסיים האלה: ההד שלך מוגדר, מקושר לרשת Wi-Fi ונרשם לחשבון אמזון שלך. עם ההתקנה הראשונית הזו מהדרך, אתה פשוט צריך להפנות כל דפדפן אינטרנט אל alexa.amazon.com כשאתה מחובר לחשבון אמזון שלך.

שם, במקום להצטמצם למסך סמארטפון קטן, תוכלו למצוא את ה- GUI הרחב ונחמד: כל כך הרבה מקום לפעילויות.

כל פיצ'ר זמין באפליקציה הסלולרית זמין כאן, מכיוון שאפליקציית Alexa ופורטל האינטרנט חולקים את אותו ממשק עד לסכמת הצבעים.

עדכון: החל מדצמבר 2020, תכונות רבות הזמינות באפליקציה לנייד אינן זמינות באתר. לדוגמה, אינך יכול לראות את הסטטוס הנוכחי של המכשיר, להפעיל או לכבות אותו או לשנות שם של מכשיר מממשק האינטרנט. לשם כך נדרשת האפליקציה לנייד.

אתה יכול לגשת לשיר / רשימת ההשמעה שלך שמנגן כעת, לשלוט ברשימת ההשמעה על ידי קידומו, לקפוץ לאחור, לחזור על השיר או לנגן / להשהות את המוסיקה, וכן לסקור שירים שהושמעו בעבר.

אם אתה מחובר לשימוש ברשימות המטלות / קניות של Alexa, תוכל להוסיף פריטים ידנית לרשימה בנוחות המקלדת בגודל מלא. זה דבר אחד לומר לאלכסה "אלקסה, הוסף חלב לרשימת הקניות שלי." אבל זה דבר אחר לגמרי לגרום לה לנתח תוספות מורכבות או ארוכות ברשימות.

וכמובן, אם אתה מבצע התאמה אישית של הנסיעות היומיות שלך לעדכוני תנועה מהירה או עוקב אחר ציוני הספורט, הרבה יותר קל לשנות את ההגדרות שלך בעזרת מקלדת מלאה בקצות האצבעות.

בקיצור, כל מה שאתה יכול לעשות עם האפליקציה לנייד אתה יכול לעשות עם פורטל האינטרנט אבל התצוגה גדולה יותר, התפריט קל יותר להסתובב ולערוך, ומרחב המסך הנוסף מושלם לסקירה של כל דבר, החל מרשימות קניות וכלה ברשימות הפעלה. .