כיצד למחוק מצבים שבורים מתיקיית הסימס שלך

אם המודלים שלך לא פועלים כראוי ב- S ims 4 , ישנם כמה כלים בחינם שנוצרו על ידי קהילת modding שיעזרו לך למצוא ולמחוק את הקבצים. התהליך יכול להיות מייגע, אך הדרך הטובה ביותר היא להשתמש ב- Sims 4 Studio (כלי חינמי להכנת תוכן מותאם אישית) וביבוא המגשים Sims 4.

האם מצבים גורמים לבעיה?

ישנם מספר סימנים לספר אם אופנות יוצרות בעיות במשחק שלך. אם אתה מפעיל משחקים במשחק שלך, עליך תמיד להפעיל ולבדוק את הסימס 4 כשהמצבים מושבתים לאחר עדכון. אם המשחק עובד בצורה חלקה עם אופנות מושבתות אך נראה שמשהו לא בסדר לאחר שהפעלת אופנות, זה הזמן לעשות קצת חפירות בתיקיית Mods שלך.

לדוגמא, הורדתי מוד עבור אוניברסיטת The Sims 4 שגרם שכר הלימוד יעלה יותר, תוך אילוץ של כמה קריירות במשחק לדרוש תארים מסוימים. זה היה האוניברסיטה של ​​אפס עולה יותר mod בנוסף למוד התואר הנדרש שלה.

לאחר ש- Electronic Arts פרסמה עדכון למשחק, הסימס שלי שלמדו באוניברסיטה בפעם השנייה סיימו את לימודיהם ואיבדו את התואר הקודם. בהתחלה התחלתי להסתובב כדי ללמוד אם סימס מסוגלים לקבל יותר מתואר אחד, והנה מסתבר שהם יכולים. אז התחלתי לחשוד שהמודול גורם למשחק שלי להתנהג בצורה לא נכונה.

הטירוף לא נעצר שם. שורת ההופעות של סימס באוניברסיטה שלי השתנתה פתאום, וכשרשמתי אותם לסמסטר הבא גיליתי שקורסים לא נחשבים, ואני צריך לקחת את הסמסטר מחדש.

זה נפוץ מאוד עבור אופנים, מכיוון שהם יכולים להיות מיושנים עם תיקוני המשחק האחרונים. אם המשחק עובד כאשר הסרת תיקיית ה- Mods, אז אחד או יותר מהמצבים ו / או התוכן המותאם אישית התיישנו ויהיה צורך להסירם או להחליפו. EA / Maxis אינה אחראית לאופנים שבורים / סמ"ק. זה תלוי ביוצרים הבודדים לתקן את האופנות שלהם.

מה לעשות כשמצבים שוברים את המשחק שלך

השיטה הראשונה מייגעת אם יש לך כמות גדולה של תוכן מותאם אישית, אך היא גם אמינה להפליא כאשר אתה מנסה להבחין במצבים שבורים במשחק שלך. בדרך כלל, תוכן מותאם אישית כמו פריטי CAS (Create a Sim) (שיער, בגדים וכו ') לא ישבור את המשחק שלך לגמרי מכיוון שהם לא אופני משחק.

אם פריטי CAS נשברים, הסימס שלך עשוי להופיע קירח, עירום או מעט מעוות, אבל זה לא יגרום לקרוס של המשחק שלך. אז נדבר על הסרת CAS ופיתוח / קניית פריטים בהמשך. לעת עתה נדבר על הסרת אופני המשחק הגדולים יותר, כמו האוניברסיטה שהזכרתי קודם.

גבה את תיקיית המודעות שלך

סגור תחילה את המשחק ואז העבר את תיקיית ה- Mods לשולחן העבודה.

הזז את המצבים אחורה אחד אחד

שיטה 1: לאחר שסגרת את לקוח המשחק והעברת את תיקיית ה- Mods לשולחן העבודה שלך, התחל להעביר את הקבצים חזרה לתיקיית Mods בספריית המשחק שלך בזה אחר זה . אתה צריך להעביר אופנות משחק מחוץ לתיקיית Mods שלך, לא פריטי CAS או Build / Buy.

למזלי, ידעתי שמדובר במוד של אוניברסיטת Zero, כי זה היה המשחק היחיד שהתקנתי במשחק האוניברסיטאי . כשהורדתי במקור את המוד שלה, הוא נכנס לתיקיה משלו כדי שאוכל לאתר אותו בקלות מאוחר יותר. זו הסיבה שחשוב לשמור על קבצים בתיקיית ה- Mods שלך מסודרים.

בסופו של דבר, תבדיל את המוד השבור, ותוכל למחוק אותו מתיקיית Mods שלך. מומלץ לפנות אל יוצר המודלים לצורך עדכונים עתידיים ולהשתמש בערוץ הדיסקורד של MCCC כדי להסיק על מציאת מצבים דומים.

הערה: אם אתה עוקב אחר תהליך חיסול זה, עליך להתחיל במוד העדכני ביותר ולעבור אחורה, במידת האפשר.

שיטה 2: התחל בהוצאת כל המודולים החוצה. הכינו שתי תיקיות משנה בספריית מצבי הגיבוי והעבירו מחצית מהמצבים לאחת ומחצית לשנייה (לא משנה לאן הולך לאן, פשוט נסו להפוך אותה לחלוקה אחידה בערך). בחר באחת מהתיקיות כדי לנסות תחילה והעביר אותה לספריית המשחק שלך.

להפעיל את המשחק. אם השגיאה נעלמה, המוד mod הבעייתי נמצא בתיקיית החצי השני. אם השגיאה קיימת, המודל הבעייתי נמצא אי שם בערכה שהעברת חזרה לתיקיית Mods. לאיזו קבוצה של אופנות יש את המוד הגרוע, אתה פשוט יכול לחזור על התהליך שוב: חלק את האופנות הנותרות לשני חצאים ונסה כל אחד בתורו.

כיצד למצוא ולמחוק מצבים אחרים

נניח שהורדת המון תוכן מותאם אישית של Build / Buy והחלטת שאתה כבר לא רוצה את זה במשחק שלך, אבל אתה פשוט לא מצליח להבין איך קוראים לקובץ בתיקיית ה- mods שלך. בעזרת כמה כלים חינמיים מקהילת המודדינג, אנו יכולים לאתר ולמחוק את האמצעים האלה בקלות.

הורדנו כמה פריטי בנייה / קנייה שיעזרו ליצור תהליך שלב אחר שלב כיצד פועל כלי זה. שני המצבים הללו תואמים למשחק בסיס.

כמו כן, לסט סימקאה יש גרסת הורדה "מופרדת", המאפשרת לנו לבחור אילו אופנים לשמור. אם אתה חושב שאתה אוהב את כל הסטים, פשוט הורד את הסט "הממוזג"; אם לא, בחר בקובץ ההורדה "מופרד". להדרכה זו, הורד את הקובץ "מופרד".

  • חבילת דברים "סימקאה" לא הגיונית
  • חבילת צמחי מתנה לעוקבים של הארי

יבואן מגשים סימס 4

זהו הכלי הטוב ביותר לאיתור קבצים ולמחיקתם מתיקיית ה- Mods שלך. ראשית, הורד את יבואן המגשים של סימס 4 ואז עקוב אחר ההוראות.

העבר את המודולים לתיקיית המודעות שלך

יצרנו תיקיית הדרכה למוד בספריית המודולים והצבנו את מצבי "Simkea Pack" ו- "Harrie's Plants".

הפעל את המשחק והסר כל מצבים לא רצויים

לאחר מכן, השיק את הסימס 4 . עכשיו שאל את עצמך, "אילו אופנים אני רוצה להשליך?" כדי להבין אילו אופנים תרצה לשמור מהחבילות האלה, מצא מגרש ריק בתפריט העולמי ובחר באפשרות "בניין". זה יכול להיות כל מגרש ריק. לאחר הטעינה במגרש הריק שלך, התחל להציב את התוכן המותאם אישית למגרש.

עברו על החבילה ובחרו את הפריטים שאתם לא אוהבים. זכור, אתה יכול לסנן את כל התוכן המותאם אישית שלך במצב Build / Buy בצד ימין התחתון של המסך שלך, פשוט חפש את החץ הקטן לקבלת אפשרויות סינון.

לאחר שהחלטת אילו פריטים ברצונך להסיר מהמשחק שלך, הסר את הפריטים שברצונך לשמור מהמגרש כך שהפריטים היחידים שהוצבו הם הפריטים שברצונך להסיר מהמשחק שלך. לאחר מכן לחץ על כפתור "שמור בספריה שלי" בסרגל בחלקו העליון של המסך.

תפריט נפתח קטן יופיע, ותרצה ללחוץ על הסמל שנראה כמו בית. יופיע מסך חדש המציג תצוגה מקדימה של המגרש. בפינה השמאלית התחתונה של המסך הזה, תמצא לחצן הורדה שאומר "שמור הרבה בספריה שלי".

לחץ על כפתור זה והוא יסגור את מסך פרטי המגרש. בפינה השמאלית העליונה תופיע הודעה על כך שהמגרש נשמר בספרייה שלך. לאחר מכן, שמור וצא מה- Sims 4 .

לאחר סגירת לקוח המשחק של סימס 4 , פתח את יבואן המגשים סימס 4. יבואן המגשים של סימס 4 כברירת מחדל לטעון פריטים ששמרת בספרייה שלך. בצד שמאל של התוכנית, כל פריטי הספרייה שלך יופיעו. חפש את הפריט השמור בחלק העליון של הרשימה הזו - זו ההעלאה האחרונה שלך, שאמורה להיות החלק שרק הצבת תוכן מותאם אישית.

בצד ימין של המסך, יהיו שלוש קטגוריות: "כללי", "קבצים" ו- "CC". לחץ על "CC" וכל פריט שנותר במגרש יופיע כאן. אני מקווה שעזבת רק פריטים שרצית למחוק. אבל אם לא, זה בסדר, כי יש תיבת דו-שיח של כל פריט ממש מתחת לשמות הקבצים.

לאחר מכן, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל פריט ובחר "הצג תיקיה מכילה".

פעולה זו תפתח את תיקיית ה- Mods ותדגיש אוטומטית את הקובץ שבחרת ביבוא המגשים סימס 4. פשוט לחץ לחיצה ימנית על הקובץ ומחק אותו. יבואן המגשים Sims 4 ימחק עבורך באופן אוטומטי את הקבצים בתיקיית ה- Mods שלך, אך רק אם הורדת את .packageהקובץ המופרד במקום את הקובץ הממוזג. אם הורדת את .packageהקובץ הממוזג , כל האופנות יימחקו.

כיצד למחוק פריטי CAS ביבואן המגשים סימס 4

כדי למחוק פריטי CAS כמו שיער, בגדים וכו ', הפעל את The Sims 4 ובחר באפשרות "צור בית חדש". סנן את התוכן המותאם אישית שלך ובחר את הפריטים שברצונך למחוק מתיקיית ה- Mods שלך, כולל כל האופציות השבורות במשחק שלך. כדי להפוך את זה לסופר קל, הקפד להלביש את הסים שלך רק בפריטים שברצונך למחוק.

שמור את ביתך בספרייה שלך באותה שיטה כמו לעיל (יש תיקיה בחלק העליון של המסך "צור סים") ואז שמור וצא מהמשחק. כשתשיק את יבואן המגשים של סימס 4, משק הבית שיצרת יופיע בסרגל העליון משמאל.

לחץ על משק הבית ועל הכרטיסייה "CC" ואז הקבצים יוצגו בדיוק כמו התמונה המופיעה למעלה. כאשר תלחץ על קובץ, הוא יציג תצוגה מקדימה של הפריט בתחתית תיבת הדו-שיח. לאחר מכן, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני כדי לפתוח את תיקיית הקובץ ולמחוק אותה.

כיצד למחוק תוכן שבור בהתאמה אישית באמצעות יבואן המגשים סימס 4

אם תוכן מותאם אישית גרם לסים שלך להיעלם, או אם הם הופכים לבור חושך שטני עם סימן שאלה על מצחם, רוב הסיכויים שציידת אותם בתוכן מותאם אישית שבור.

יש פתרון פשוט לכך באמצעות יבואן המגשים סימס 4. ראשית, עבור למסך "צור סים" והסר הכל מאותה קטגוריה בכל תלבושת. המטרה שלנו היא להכניס רק פריטי ברירת מחדל. על ידי לחיצה על "X" בכל קטגוריית בגדים, תוכלו להסיר את כל הפריטים המצוידים מהסים.

לאחר מכן, אתר את הפריטים השבורים, והניח כמה שיותר על Sim אחד. זה צריך להיות סים אקראי, אחד שיצרת זה עתה. אם חלק מהסים שלך נעלם כשאתה שם חתיכת CC, השאר אותו דולק.

השתמש בהוראות מהסעיף הקודם להפעלת יבואן המגשים של סימס 4, והסר את התוכן השבור מהמשחק שלך.

סטודיו סימס 4

שיטה חלופית ליבואן המגשים של סימס 4 היא סטודיו סימס 4. כלי זה יעלה את כל התוכן המותאם אישית שהורדת ויאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של פריטים ולמחוק אותם. ראשית, הורד את Sims 4 Studio ואז עקוב אחר ההוראות.

היישום יתקין עדכון, וברגע שהושלם, לחץ על "המסמך שלי". אם יש לך הרבה תוכן מותאם אישית בתיקיית ה- Mods שלך, ייתכן שיידרש זמן מה לטעון.

הערה: ה- Sims 4 Studio לא ישיק את "My CC" אלא אם כן המשחק שלך סגור.

פעולה זו תפתח מסך עם רשימה של הכל בתיקיית The Sims 4 Mods. נווט לתיקיית Mods ולחץ על חץ ההרחבה. ניתן ללחוץ על כל פריט לתצוגה מקדימה מצד ימין. בתצוגה המקדימה תוכלו לסובב את הפריט.

הסטודיו של סימס 4 נותן לך גם אפשרות להסיר צבעי דוגמיות עבור מצבים בודדים. בצד ימין של המסך, צבעי הדוגמאות מופיעים ותוכל למחוק אותם בנפרד.

תיבת התיאור מכילה מידע כמו שם היוצר, מחיר הפריט ועוד. ניתן לשנות את מחיר הפריט כאן, ואם ברצונך להעביר את הפריט לקטגוריית בנייה / קנייה אחרת במשחק, ניתן לשנות גם כאן.

אם ברצונך למחוק את הפריט, לחץ על כפתור "מחק" בתחתית. לחץ על "כן", ו- Sims 4 Studio יסיר את הפריט מתיקיית ה- Mods שלך.

כמו תמיד, זכור לגבות את תיקיית ה- Sims 4 שלך מעת לעת, במיוחד לפני התקנת עדכון למשחק.