כיצד לאפס את סיסמת Windows ללא תקליטור להתקין

אם שכחת את סיסמת Windows שלך ואין לך תקליטור להתקנה, אין צורך לדאוג. לא רק שיש חצי תריסר דרכים מסובכות לאיפוס הסיסמה, אתה יכול לעשות זאת בקלות בעזרת עורך הסיסמאות הלא מקוון של Windows.

כמובן שאם יש לך תקליטור של Windows, אתה יכול לאפס את הסיסמה שלך בדרך הקלה בעזרת טריק פשוט.

הערה:  זה אמור לעבוד בכל הגירסאות של Windows, אך אם אתה מפעיל את Windows 8 או 8.1 ומשתמש גם בחשבון Microsoft כדי להתחבר למחשב שלך, תצטרך לאפס את סיסמת חשבון Microsoft שלך באמצעות דפדפן אינטרנט באתר האינטרנט שלהם. .

צור את דיסק האתחול

יהיה עליך ליצור דיסק אתחול באמצעות מחשב אחר. אם אין לך מחשב אחר, תצטרך להטריד את אחד החברים שלך כדי להשתמש בשלו. ראשית, יהיה עליך להוריד את דיסק האתחול מכאן:

הורד את עורך הסיסמאות והרישום הלא מקוון של NT

ואז הורד והפעל את ImgBurn, שהיא תוכנה ממש פשוטה שעוזרת לך לצרוב תמונת ISO לדיסק. הערה: אם יש לך יישום אחר לצריבת תמונת ISO, תוכל להשתמש בו במקום זאת.

בחר במקור, לחץ על כפתור הצריבה וצור את דיסק האתחול.

אתה יכול גם ליצור כונן USB אתחול במקום אם תרצה, ההוראות באתר ההורדות Offline NT.

איפוס סיסמת Windows שלך

אתחל את המחשב מדיסק האתחול (ייתכן שתצטרך להתאים את ה- BIOS כדי לאפשר אתחול מהתקליטור). תתבקש בכמה מסכים, שבדרך כלל תוכל פשוט ללחוץ על מקש Enter ב. למשל, מסך זה שואל אם ברצונך לבחור את המחיצה הראשונה, ו [1] כבר נבחר, אז פשוט הקש Enter.

אותו דבר קורה בשלב הבא, שבו אתה צריך לבחור את הנתיב לרישום שלך. ברירת המחדל היא בסדר, אז לחץ על Enter.

בשלב הבא תוכלו לבחור אם להשתמש באיפוס סיסמה או בדבר אחר, אז פשוט לחצו על Enter לאיפוס סיסמה.

לאחר מכן תתבקש אם ברצונך לערוך משתמשים או את הרישום. אתה רוצה לערוך סיסמאות משתמש, אז הקש על Enter שוב.

ועכשיו, המסך הראשון שבו תצטרך לעשות משהו אחר חוץ מללחוץ על מקש Enter. במקרה זה, תרצה להקליד את שם המשתמש שברצונך לאפס. במקרה שלי זה היה "חנון", אז פשוט הקלדתי את זה (בלי הציטוטים). ואז לחץ על Enter.

עכשיו אתה בטח רק רוצה לרוקן את הסיסמה, שכבר נבחרה, אז הקש על מקש Enter שוב (אתה תמיד יכול לשנות אותה ברגע שאתה חוזר ל- Windows).

ועכשיו תצטרכו לשמור את מה שעשיתם זה עתה. אז הקלד סימן קריאה כדי להפסיק (או את סמל "!") והקלד את האות "y" כדי לשמור.

בשלב זה אמור להיות כתוב "EDIT COMPLETE", ותוכל להפעיל מחדש את המחשב שלך. אתה אמור להיות מסוגל להתחבר ללא בעיות - רק הקפד להגדיר סיסמה חדשה.