כיצד להגדיר קצב פריימים מרבי במנהלי NVIDIA

בתחילת 2020 NVIDIA שחררה מנהלי התקנים חדשים של GeForce עם תכונה מבוקשת מאוד. כעת תוכל לכסות את מסגרות המחשב האישי שלך - לכל המשחקים במחשב שלך או רק למשחקים ספציפיים. כך.

מדוע תרצה לכסות את ה- FPS שלך?

תכונה זו שימושית במיוחד במחשבים ניידים של Windows עם חומרת NVIDIA, מכיוון שאתה יכול למנוע מה- GPU שלך לפעול מהר ככל האפשר. זה יחסוך כוח סוללה ויפחית את צריכת החום, ויאפשר לך למשך זמן רב יותר כשאתה רחוק משקע חשמל.

ייתכן שתמצא כי המכסה יעיל להפחתת קריעת המסך במשחקים. אתה יכול לנסות להגדיר את FPS המרבי לקצב הרענון של התצוגה שלך אם אין לך צג G-Sync או FreeSync עם קצב רענון משתנה. לוח הבקרה של NVIDIA אומר גם שתכונה זו יכולה "[להפחית] את זמן אחזור המערכת בתרחישים מסוימים."

כיצד להגדיר FPS מקסימלי לכל המשחקים

תכונה זו מובנית בתוך לוח הבקרה של NVIDIA. כדי לפתוח אותו, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שולחן העבודה של Windows ובחר "לוח הבקרה של NVIDIA".

(אם אינך רואה אפשרות תפריט זו, סביר להניח שלא מותקנים מנהלי ההתקנים של NVIDIA.)

בחר "נהל הגדרות תלת מימד" תחת הגדרות תלת ממדיות בצד שמאל של חלון לוח הבקרה של NVIDIA.

כדי לשלוט בקצב המסגרות המרבי עבור כל היישומים במחשב האישי שלך, ודא שנבחרה הכרטיסייה "הגדרות גלובליות"

ברשימת ההגדרות, לחץ על התיבה משמאל ל"שיעור פריימים מקסימלי ". כברירת מחדל, אפשרות זו מושבתת ואין קצב פריימים מרבי.

להגדרת קצב פריימים מרבי, בחר "פועל" ובחר את המסגרות המקסימליות לשנייה (FPS).

לחץ על "החל" בתחתית החלון כדי לשמור את ההגדרות שלך.

כיצד לשלוט על קצב פריימים מרבי למשחקים ספציפיים

ניתן גם לשלוט בהגדרת קצב המסגרות המרבית ליישומים בודדים. לחץ על הכרטיסייה "הגדרות תוכנית" בראש רשימת ההגדרות. בקטע "בחר תוכנית להתאמה אישית" בחר באפליקציה שברצונך לשלוט בה.

אם משחק לא מופיע ברשימה, תוכל ללחוץ על "הוסף" ולציין את קובץ ה- exe שלו.

חפש את האפשרות "קצב פריימים מקסימלי", לחץ עליה ובחר את ההגדרה הרצויה. כברירת מחדל, כל משחק מוגדר כ"השתמש בהגדרה גלובלית "- הוא ישתמש בכל ההגדרה שבחרת בכרטיסייה הגדרות גלובליות.

עם זאת, תוכל לבחור כאן הגדרות שונות. לדוגמה, ייתכן שתשאיר את אפשרות קצב המסגרות המקסימלית מושבתת בכרטיסייה "הגדרות גלובליות" ותגדיר קצב פריימים מרבי שונה עבור כל משחק שתרצה לכסות. לחלופין, ייתכן שתגדיר קצב פריימים מקסימלי ברחבי העולם ותפטור משחקים בודדים מהכובע. זה תלוי בך.

הקפד ללחוץ על "החל" כדי לשמור את ההגדרות שלך.

אם אינך רואה אפשרות זו, הקפד לעדכן את מנהלי ההתקן של NVIDIA. באפשרותך לעדכן את מנהלי ההתקנים שלך ביישום GeForce Experience אם הוא מותקן או על ידי הורדת מנהלי ההתקן העדכניים ביותר מאתר NVIDIA.

תכונה זו נוספה בגרסה 441.87 של מנהלי ההתקנים של NVIDIA GeForce, אשר שוחררו ב- 6 בינואר 2020.